apakšveļa... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

apakšveļa...

Vairākos sludinājumos esmu pamanījusi, ka meičas pārdot lietotu apakšveļu... kā Jums tas liekas ir normāli?? un ir arī tādas kas pērk lietotas biksītes??? SmejošsSmejošs

P.S. - Nav jau tik traki tie laiki, lai cilvēki sev nevēretu atļauties jaunu apakšveļu iegādāties veikalā..

34 Ответы

> Visam - 50%

Par to realitātes spoguli, atkal tev piekrītu. Reizēm nošausminos par to, ka meitenes tik ļoti kaulējās, kašķējās ar citām par pāris latu starpību, ka tik nopirkt lētāk... Vienu brīdi pat nodomāju, cik nožēlojami paliek tas, ka ņemas pāris latu dēļ, jo ja manta ir skaista, tātad maksā tik, cik maksā un punkts. Bet tagad saprotu, ka daudzām tie pāris lati tiešām daudz ko nozīmē....

Es laikam esmu te viena tāda, kurai cena nav galvenais, bet galvenais ir izskats :D

> estere_

Nē, neesi vienīgā,man arī ir vienalga,cik maksā laba kvalitāte. Tāpat zinu,ka pamatīgi ietaupu :) Es nevarētu ievalsēt Armani veikalā un nopirkt somu par 350,taču šeit tādu nopirku par 50.

Manuprāt ta ir cilveka izvele pirkt vai nee! Un ne mums śausminaties un par to spriest! 

Pie muns meitene ( tinu vecums) staigaja tiesam tadas drebes kad vnk zel bija un kad naca auksta ziema vina staigaja plana kurcina un neatbilstošos apavos! Ta ka maza miestina visi viens otru pazist, ta mes aizbraucam lidz meitenes Mammai! neuzbazigi piedavajam, kad daudz labu drebju salasijas, ka Reiz uz vinas meitu, varbut vinam noderes! Mamma ar prieku piekrita!  teica laprat visu panems ko dosim, ari paludza vai ir ari kada apaksvelina uz meiteni, kad tagad ar naudinam gruti! Mes ar sapratni atbraucam Majas un pilnus maisus piekramejam ar apaviem, apgerbiem, Aksesuariem, somam, kosmetiku!

Pašam prieks kad varejam izpalidzet, kam tas tiesam nepieciešams! Un ne reizi nedomaju, ka vina var nesat cita apaksvelu!

Un ziniet meitenes labak lai perk pa letam naudinam, neka iet un zog ka dazi labi turigie cilveki to dara :( ir tacu ikdienas ielikniši ko iespejams ari izmanto!

Cik esmu ieverojusi Tam, kas nevar atlauties sev biezI iepirkties daudz tirigakas un kopj sevi neka dazi labi skuki, kuriem ir lieka nauda! Pat Mati taukaini un nekopti!

Man pat veikalaa nav naakushas idejas meeriit apakšbikses... pat vienkarši virsū piemērot... vnk zinu savu izm.. un taadu arii atrodu un nopeerku.. 

Bet nu jaa, lietotu es nekad nepirktu... varbuut peldkostiimus un krusturus kuraam ir birciņas :) bet tas jau kaa kurai. :)

Njā, bet te ir manītas arī lietotas apenes par 4-5 ls. Var jau būt, ka pārdevējas vienkārši cer uz pervertiem, kas viņas pirktu, lai pēc tam mājās ostītu, taču savādāk - nesaprotu, kāpēc lai kāds par tādu naudu pirktu lietotas, ja var nopirkt jaunas un nebūt ne šausmīgas.

Bet tā gan ir, nav jau mana darīšana. Kā jau teicu, var arī lietotas intīmpreces pārdot, mainīties un tikties, lai piemērītu.

Turpmāk tad ar lielākām aizdomām skatīšos uz apakšveļas stendiem veikalos (saprotu, ja piemēra pāri savai veļai, bet uz plikas pakaļas veikalā mērīt apakšbikses... tad tiešām jāsāk likt pielaikošanas kabīnēs tie lielie uzraksti, ka visu filmē. No apakšas.

es tagad perku apakšbikes jau iepakojumos kur ir vairakI ieksha! Iepakojums ciet! Bet kad gribas kadu skaistu vełinu pasutu caur I-veikalu!  :) 

pašai Reiz veikala nacas redzet, ieejot pielaikošana tik spid pliks dupsis un tik sūta draudzeni/māsu lai tik pienes citas! Ir tacu divaini cilveki, kam galvā skaidas!!! 

Исправлено 11.09.2013 23:02

> klimovicha88

Nedaudz  no pieredzes pastāstīšu, kā tas ir veikalos - ārzemēs..

Ir iepakojums..

Jā, tas ir ciet.

Meitene aiziet - izņem no iepakojuma..

Aiziet uzmērīt vienu vai divus pārus..

Der - ņemt ciet iepakojumu.

Neder - ieliek atpkaļ, un aiztaisa ciet iepakojumu..

Noliek atpkaļ plauktā....

to es ari Zinu un var redzet Kurs iepakojums ir verts vala un Kur nav! un arzemes tas nav tikai ar apaksvelu tur  jebkuru preci kas ir iepakojuma iznem apskata vel kaut ko salauz ja var un tad ja nem to pašu preci  tad nem tik neaiztiktu iepakojumu!

Ja godīgi - dažos veikalos ārzemēs apakšveļa mētājās pa grīdu un/vai ir karājās piemēram vīriešu stendos un/vai sazin kur vēl.. A veikala personāls to, kas mētājās - vienkārši noliek atpkaļ plauktos.. Nekas tak nav noticis.. Nemaz nerunājot par Vācijas veikaliem.. (Es runāju par Primark un E-spirit - piemēram)

primarka tiešam riktigs bardaks! Citreiz pielaikošana nevar ieiet viss ar lupatam aizkramets visi sturi chupam piemesti! Un pie apaksvelas stendiem apaksvela metajas pa zemi Nevis skaisti pakarinatA!

Protams, kad mazaka cilveku plusma tad mazaks bardaks :D

21 - 30 с 34