Hey. nepieciesami 2,30 eiro. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Hey. nepieciesami 2,30 eiro.

Hey. Diez gan stulbi jautat, bet nu ai. :D 

Zinu , šet daudz meitenes ir lūgušas naudiņu , pati vienmēr par to esmu brīnijusies un domajusi kadēļ jalūdz te. :D ,bet ak vai, nu man ir arī nepieciešams.Tikai 2,30 eiro, līdz 2dienai. 

Stulbi jau izklausas, 2,30 eiro var aizņemties no jebka jūs domasies, bet apstakļi ir tadi , kacilvēki kuri spēj man aizdod nav diemžēl man tuvuma un būtu jauki , ja kada uzticētos man un aizdotu. :) 

23 Ответы

Kadel sai meitenei neviena neko neparmet? Vinai ari nav atsauksmes, varbut kranniece.

Исправлено 19.06.2015 13:36

Par ko Jūs runajiet? Kadeļ kadai man būtu japarmet? Es lūdzu tikai 2,30 , nevis ka Jūs 20, 50 eiro, vai kada summiņa tur bija es pat vairs neatceros. ( piedodiet, ja kļūdos ) . 

> Liiigos

Kadel sai meitenei neviena neko neparmet? Vinai ari nav atsauksmes, varbut kranniece.

Tavā gadījumā es izsecināju, ka ja tev pēc tam jālūdz citam cilvēkam, lai atdotu aizņemto summu to nespēsi atdot šā vai tā. Jo tad sanāca, ka pēc parāda atdošanas tev atkal nebūs naudas. Un tad visticamāk, šeit kāda kas aizdos naudu paliks bešā, jo jāēd arī ir. Tā ir tā realitāte ar ko saskarās tie, kas nespēj atdot ne sms kredītus, ne no privātpersonas.

Nu labi, jums katram ir savas domas, pati jau neesmu krapniece. 

> Liiigos

Nu labi, jums katram ir savas domas, pati jau neesmu krapniece. 

Nomerinies Līiigos. :)

Man vakar viens alkašs pie Maximas prasīja 0,10 eur , neiedevu. Vot, paprašaikas Smejošs

Man pilsēta diena vsm pa 3 x kads prasa pa 10 , 20 kapeikam, venreiz iedevu vēlak redzēju, ka ar dvulēnu staigaja apkart. :D Bet šis nav tas gadijums, nēesmu alkašs, alkaholam nevajag. Smejošs

> Kalniņā

Man pilsēta diena vsm pa 3 x kads prasa pa 10 , 20 kapeikam, venreiz iedevu vēlak redzēju, ka ar dvulēnu staigaja apkart. :D Bet šis nav tas gadijums, nēesmu alkašs, alkaholam nevajag. Smejošs

Nu tak ja trūkst naudiņa piedāvā savu preci kādam lētāk?  Es saprotu, visādi gadās, bet es nezinu vai te būs kāda, kas vienkārši, par skaistām actiņām dos naudiņu tāpat.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=949261&filter=users

Smukas bikses, kādai jaunietei, pārdod pa piečuku,  būs nauda. Vēsais  

Tas jau gan, saprotu. Pati droši vien arī neizdotu, bet cerēju uz veiksmīti. :)

Laikam jau būs janolaiž cena, varbūt nopirks. Paldies. 

1 - 10 с 23