Hey. nepieciesami 2,30 eiro. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Hey. nepieciesami 2,30 eiro.

Hey. Diez gan stulbi jautat, bet nu ai. :D 

Zinu , šet daudz meitenes ir lūgušas naudiņu , pati vienmēr par to esmu brīnijusies un domajusi kadēļ jalūdz te. :D ,bet ak vai, nu man ir arī nepieciešams.Tikai 2,30 eiro, līdz 2dienai. 

Stulbi jau izklausas, 2,30 eiro var aizņemties no jebka jūs domasies, bet apstakļi ir tadi , kacilvēki kuri spēj man aizdod nav diemžēl man tuvuma un būtu jauki , ja kada uzticētos man un aizdotu. :) 

23 Ответы

ko var ar tadu naudu izdarit?

> Kalniņā

Tas jau gan, saprotu. Pati droši vien arī neizdotu, bet cerēju uz veiksmīti. :)

Laikam jau būs janolaiž cena, varbūt nopirks. Paldies. 

Lai veicas! Vēsais  Varbūt kāda gribēs izpalīdzēt, un nopirks, tādējādi palīdzot. Ieliec  vēl kādas drēbes, ko nenēsā, domāju atradīsi pircējus itin drīz!

> Drupatiņa

Ziniet, te atkal ta galējība,lūdzot daudz cilvēki brīnīsies, lūdzot maz - arī. :)

> Drupatiņa

man tas atgadina stastus. cilveks ,kurs dzivo arpus rigas atbruc uz centru. notere visu lidz kapeikam un pec tam visiem naudu prasa.:D 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Drupatiņa

man tas atgadina stastus. cilveks ,kurs dzivo arpus rigas atbruc uz centru. notere visu lidz kapeikam un pec tam visiem naudu prasa.:D 

Tas ari ta izskatas.. cik bilete no rigas lidz cesim maksa? :D

Bet ziniet meitenes, ja man vajadzētu ceļa naudai, tad man nu tas nekadi nepalīdzētu, jo 3 eiro no kartes nevar izņemt. :D diemžēl

No rīta lasīju, ka vajag 3 eur, tagad jau 2.30, tātad jau kāda 70 centus noziedoja :)

> Cambria/bērniem

No rīta lasīju, ka vajag 3 eur, tagad jau 2.30, tātad jau kāda 70 centus noziedoja :)

Nop , un ta neskaitas ziedošana, bet gann aizdošana. Tas divas dažadas leitiņas. 

Nu ko, esmu gatava šim sociālajam eksperimentam. Kāda tev ir banka? Kāpēc neizmanto ātro kredītu?

Ja Jums ar Margueritte nesakrīt, es varu pieteikties, man swed. Uzraksti, ja vēl vajag.

11 - 20 с 23