Skruļļaini matti - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Skruļļaini matti

8 Ответы


Izsti neaceros kā, bet kka vareja ar drebju gabaliem, sagriežot to stremeles un kka uzritinat nakas, izveidojas tiesi ka bilde, varbut pat kuplak, jo sādā veida draudzene savai meitai taisija uz 1 septembri, jo turas ari ilgak neka ar lokotāju. :)

ja atceresos tad ierakstisu kaa. :)


vai šitie ruļļi  http://donkupon.lv/deals/valdzinoa-iexcl-a-m-loka-m-elasta-laquo-gie-matu-rua-frac14-a-frac14-i-magic-leverag-50_201.html?lng=lv  tādus netaisa? īpaši ja mazāk paturēt matos, nekā rakstīts


> Natālija

Ipasi negribas iegadaties sādus, vai ari citus. nau tik liela vajadziba, vnk velejos uzzinat vai ir kads veids savadaks;) 


> Drebiiites. :))

Interesanti,ja bus zinams ka izsti tur jadara , ieraksti 


Jā, jā - es arī esmu tinusi uz auduma strēmelēm, arī uz papīra strēmelēm, sanāk ļoti forši! Izmazgā, kad gandrīz sausi, ņēmu auduma strēmeles un vienkārši tinu virsū matus, kad uztīts līdz galam, tad sasien (tās strēmeles ņem tādas pagaras, lai var viegli sasiet).

Ar papīru (A4) darīju tāpat, salocīju vienu loksni trubiņā, saspiedu lai ir plakana, tinu virsū, beigās sasēju. Tikai nedrīkst tās lokas ķemmēt, tad nav foršas, bet ar pirkstiem atdalīt.


Maybe var ietīt ruļļus, bet no to labaak, ka kaads cits dara, jo pati netiksi visiem matiņiem pareizi un smuki klaat. Un arī efekts, protams, būs ļoti īss... Pati maacos par frizūru modelētaaju un zinu kaa smuki sanaaktu. (:


Mana friziere šādas skaistas lokas dabūj uztinot matu šķipsnas uz taisnojošās pannas. Neviss taisno, bet tin to pannu ap šķipsnu kā lokšķēres, sanāk dievīgas lokas. Pati provēju mājās, nesanāca Raudulīgais


> Sabīne

Jaa, zinu arī šaadu veidu. Pati arī taa esmu mēģinaajusi, bet arī īsti nav sanaacis, tpc vairaak nemēģinaaju. Bet YouTubaa var atrast dažaadus video kaa to pareizi darīt. (:

1 - 8 с 8