Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā

Sveikas, Dāmas!

Savu diskusiju uzsākšu ar nelielu ievadu, tāpēc neļaunojaties, ka daudz nāksies lasīt! ;)

No sākuma prātoju vai šo tēmu pacelt šeit - diskusiju sadaļā kā tādu pļāpu, vai jau nopietnākā līmenī rakstīt blogā. Tomēr nolēmu, ka ļoti vēlos dzirdēt arī citu lietotāju viedokļus un jāatzīst, ka forumu tomēr lasām vairāk un tas ir pamanāmāks.

Šodien pakojot kārtējo paciņu savām mīļajām un jaukajām pircējām, aizdomājos par maisiņu... Atmiņā atausa reize, kad kaut ko pirku veikalā un tām sajūtām - kad izvēlies savu noskatīto drēbi, kad priecīgi nes to pie kases, kad ieliec savu karti lasītājā, lai samaksātu un beigās Tavās rokās tiek pasniegts maisiņš ar tikko nopirkto, kāroto lietu. Laba sajūta, vai ne? Vēsais

Tad nu radās doma, kādas sajūtas un sava veida prieku, baudu, labsajūtu un vēl milzum daudz citas sajūtas jūs gūstat iepērkoties šeit un iepērkoties apģērbu veikalā? Vai izdevīgais piedāvājums un bieži labās cenas jums sniedz tādu pašu prieku kā iepērkoties lielveikalā? Vai tieši otrādi, varbūt kādai nemaz nepatīk manis aprakstītā iepirkšanās lielveikalā kā tāda?

Ļoti gaidīšu Jūsu viedokļus, jo mani šī tēma ļoti ieinteresēja.

Manā gadījumā - es laikam palikšu uzticīga lielveikaliem, jo tikai tas preces saņemšanas rituāls, vai pat sava veida atslodzes terapija sakutina manus nervu galus. Smaidīgs

Ar cieņu,

Estere

35 Ответы

Veikala tik tiesam iepirkties ir daudz aizraujosak, bet esmu looti izveliga staigat varu pa veikalu 6 stundas un ta ari neko nenopikt, Latvija veikalos nav daudz forsu maisinu, samaksa presi un to ievista plastmasas maisina, pioemeram Spanija katrs pirkums likas, ka davana vienalga tas ir pirktas pa 4e vai 40e maisini bija loti skaisti ka davanu maisini un prieks tiesam bija iepirkties.. Smaidīgs Bet Latvija ar tik lielu prieku vel neesmu sanemusi preci.

> Drupatiņa

Veikala tik tiesam iepirkties ir daudz aizraujosak, bet esmu looti izveliga staigat varu pa veikalu 6 stundas un ta ari neko nenopikt, Latvija veikalos nav daudz forsu maisinu, samaksa presi un to ievista plastmasas maisina, pioemeram Spanija katrs pirkums likas, ka davana vienalga tas ir pirktas pa 4e vai 40e maisini bija loti skaisti ka davanu maisini un prieks tiesam bija iepirkties.. Smaidīgs Bet Latvija ar tik lielu prieku vel neesmu sanemusi preci.

pievienojos + gadījies atdot par preci paprāvu summu, bet tāpat ievīsta "nabadzīgā" maisiņā. Nu tad ir kā ir...bet ne jau maisiņu pērku;) Tomēr patīkāmāk veikalā iegādātu lietu, īpaši, ja summa jau ir virs 50-70 eur saņem glītā maisiņā. Tādā ziņā patīk Guess! Vienā reizē ielika tik kvalitatīvā maisiņā, kuru vēl tagad izmantoju reizēm , jo daudz var salikt+tiešām kvalitatīvs. 

Veikala iepirkties man patīk daudz labak, jo tomēr es apzinos, ka drēbe ir pilnīgi jauna. Tas sajūtas ir fanktastiskas.

BET arī izņemot pasūtīto drēbi no pakomata, man arī ir preks , vienmēr gribu atrak tikt majas lai varētu paciņu atvērt un aplūkot saņemto drēb. Diez gan riskanti sūtīt , jo mēs nevaram zinat vai mums piestavēs pasūtīta drēbe, vai derēs u.t.t

> Drupatiņa

Es pat būtu gatava to eiro piemaksāt, lai dabūtu papīra maisiņu, jo bieži vien tie plastmasas maisiņi krāso melnas rokas utt. nav ekoloģiski un tāpat ātri saplīst. Bet ar dāvanu maisiņu forši iet pa ielu. 

Ak jā, šeit drēbes ļoti reti iegādājos (laikam, viena līdz divas reizes bijis), jo pārsvarā tomēr pērku veikalā, kur ir lielāka izvēle ,īpaši ar izmēriem. Šeit gadījies noskatīt burvīgu lietu, bet izmērs nav mans....

atverskapī vairāk esmu iegādājusies smaržas!

> Aiga S Akcija!

> Drupatiņa

Es pat būtu gatava to eiro piemaksāt, lai dabūtu papīra maisiņu, jo bieži vien tie plastmasas maisiņi krāso melnas rokas utt. nav ekoloģiski un tāpat ātri saplīst. Bet ar dāvanu maisiņu forši iet pa ielu. 

Ta tiesam ir forsa sajuta,   ka filmas..:D Zel, ka Latvija ta nav... Cenas ir saskruvetas bet pat par iepakojumu nevar padomat.

Veikala pec idejas ir forsak. Paraknaties,piemerit kaut ko,ko nekad pat neiedomatos skapi nopirkt. Bet tomer skapis ir kas ipass...ja nav daudz naudinas vienalga var dabut pat pilnigi jaunas preces vai modelus no arzemem,kadus latviesu veikalos ar uguni neatradis pat ja atradisi uzcenojums bus tik liels,bet kvalitate nekada...

Es būtu klusējusi, bet šis mani pārsteidza!!.. vai Jūs gūstiet prieku no pirkuma iepakojuma??!Ja pērc dārgos veikalos preci , protams esi jau samaksājis par iepakojumu attiecīgi- dārgāku vai lētāku, eko vai superkrāmu, kas tikai lieki piesārņo vidi, nemaz nerunājot, par dabas resursu bezjēdzīgu izniekošanu, lai nodrošinātu to ražošanu.

Es parasti, ejot uz viekalu, ņemu līdzi savu daudzkārt lietojamo iepirkumu "tašu", kas smuka un ērta.

Pērkot drēbes veikalos, cik iespējams, atsakos no papildus iepakojumiem, kaut apzinos, ka esmu jau par to samaksājusi ar pirkumu. Vienkārši liekas bezjēdzīga taadu vienreizēju lietu ražošana, tikai, lai aiznsetu līdz mašīnai un tad līdz durvīm 5 metrus...un tad -met ārā vai krauj kaudzē:(...tagad gan labi, ka pamazām taa kaudze sarūk( vismas kautcik lietderīgi), jo varu iepakot te pārdodās lietas.  Bet te  gan jāmin taada specifika- pasts, vai pakomāti, kur tomēr pakai ir jaabūt atbisloši sapakotai- nevis smuki, bet droši un atbilstoši. Kāda jau teiks, ka var jau smuki un droši, -jaa- bet vai tas nav bezjēdzīgi?? Pastā- sūtījuma cenu nosaka svars un pakomātā arī jaabūt kompakti, stingri  sapakotam. Es protams  nepieļauju domu,ka var drēbes sūtīšanai ievietot - netīros, vecos, briesmīgos iepakojumos...tas nu tiešām nebūtu patīkami saņēmējam;)

Исправлено 03.07.2015 12:36

x

Исправлено 03.07.2015 12:36

w

1 - 10 с 35