Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā

Sveikas, Dāmas!

Savu diskusiju uzsākšu ar nelielu ievadu, tāpēc neļaunojaties, ka daudz nāksies lasīt! ;)

No sākuma prātoju vai šo tēmu pacelt šeit - diskusiju sadaļā kā tādu pļāpu, vai jau nopietnākā līmenī rakstīt blogā. Tomēr nolēmu, ka ļoti vēlos dzirdēt arī citu lietotāju viedokļus un jāatzīst, ka forumu tomēr lasām vairāk un tas ir pamanāmāks.

Šodien pakojot kārtējo paciņu savām mīļajām un jaukajām pircējām, aizdomājos par maisiņu... Atmiņā atausa reize, kad kaut ko pirku veikalā un tām sajūtām - kad izvēlies savu noskatīto drēbi, kad priecīgi nes to pie kases, kad ieliec savu karti lasītājā, lai samaksātu un beigās Tavās rokās tiek pasniegts maisiņš ar tikko nopirkto, kāroto lietu. Laba sajūta, vai ne? Vēsais

Tad nu radās doma, kādas sajūtas un sava veida prieku, baudu, labsajūtu un vēl milzum daudz citas sajūtas jūs gūstat iepērkoties šeit un iepērkoties apģērbu veikalā? Vai izdevīgais piedāvājums un bieži labās cenas jums sniedz tādu pašu prieku kā iepērkoties lielveikalā? Vai tieši otrādi, varbūt kādai nemaz nepatīk manis aprakstītā iepirkšanās lielveikalā kā tāda?

Ļoti gaidīšu Jūsu viedokļus, jo mani šī tēma ļoti ieinteresēja.

Manā gadījumā - es laikam palikšu uzticīga lielveikaliem, jo tikai tas preces saņemšanas rituāls, vai pat sava veida atslodzes terapija sakutina manus nervu galus. Smaidīgs

Ar cieņu,

Estere

35 Ответы

Tiešām maisiņi ir tik svarīga lieta? Nekad nebūtu iedomājusies. Man ir pilnīgi vienalga, pērku preci, ne iepakojumu.

Bet par tēmu- veikalā ir foršāk, jo uzreiz redzi, ko pērc. Lai gan atkal cenas, cenas... Šeit cenas mazākas, bet nezinu, kas tiks atsūtīts- derēs, nederēs, kā būs ar kvalitāti.

Iepērkos ārzemēs, jo par nožēlu kvalitātes, apkalpošanas līmeņa un piedāvājuma attiecība pret cenu mūsu veikalos ir dramatiska. Tomēr kopš "dzīvojos" pa skapi, kur esmu atradusi īstas pērles par lieliskām cenām, arī Itālija sāk šķist par dārgu :D Mani fascinē ideja dot apģērbam otro un trešo dzīvi, jo arī veikalā pirktu apģŗbu ir pielaikojušas simtiem citu pircēju. 

Nepatīk skapī, ka problemātiski ar mērīšanu/sūtīšanu/laikošanu/tikšanos un ka mēdz preces sūtīt sapakotas, piem., lielajā Maximas maisā (es lielveikalu maisus atkritumiem izmantoju, asociācijas.. ).

Bet savādāk labāk patīk Skapī, jo nav jāstaigā visu dienu, neko neatrodot. Veikalos ļoti reti ko patīkamu atrodu un tās cenas diezgan šausmīgas priekš kvalitātes. Skapī gan bieži sanāk vilties par saņemto, tomēr prieks ir par veiksmīgajiem pirkumiem ir lielāks, jo tie sanāk par superīgām cenām.

> Drupatiņa

> Aiga S Akcija!

> Drupatiņa

Veikala tik tiesam iepirkties ir daudz aizraujosak, bet esmu looti izveliga staigat varu pa veikalu 6 stundas un ta ari neko nenopikt, Latvija veikalos nav daudz forsu maisinu, samaksa presi un to ievista plastmasas maisina, pioemeram Spanija katrs pirkums likas, ka davana vienalga tas ir pirktas pa 4e vai 40e maisini bija loti skaisti ka davanu maisini un prieks tiesam bija iepirkties.. Smaidīgs Bet Latvija ar tik lielu prieku vel neesmu sanemusi preci.

Es pat būtu gatava to eiro piemaksāt, lai dabūtu papīra maisiņu, jo bieži vien tie plastmasas maisiņi krāso melnas rokas utt. nav ekoloģiski un tāpat ātri saplīst. Bet ar dāvanu maisiņu forši iet pa ielu. 

Ta tiesam ir forsa sajuta,   ka filmas..:D Zel, ka Latvija ta nav... Cenas ir saskruvetas bet pat par iepakojumu nevar padomat.

Ir saņemti arī papīra maisiņi, no Madara, Ecco, Timberland, varbūt jo lielāks brends, jo padomā arī par iepakojumu. Tas tomēr ir patīkami, nekā ar plastmasas maisu staigāt kam uzrakstīts Timberland bet tur iekšā zābaki pa 160 euro.

Man svariga ir prece nevis iepakojums,bet labprat ieperkos veikala

Parfait

Piekrītu par veikaliem,faktiski pērkot drēbes mēs it kaa pērkam jaunas,bet ja apģērbs ir kaut reizi uzvilkts muguraa,tas jau ir lietots,kas par to,ka birka karaajas.

Labàk iepērkos veikalà, kad varu mēriities sakombineet veikala preces kopaa, patīk lielā izvēle un tas, ka zinu, prece nav iepriekš nēsàta, būs kvalitatīva, bez slēptajiem defektiem, ja kas, tad var nest atpakaļ.

Kaa arii te skapii, ja man prece dziivajaa neiepatiikas vai neder, tad jaataisnojas, kaadelj neņemšu u.tml., citreiz veel riebiigi man uzbrauc kaads virsuu par to ka neņemšu, veikalaa taa nekad nebuus, jo tur nav jaatskaitaas nevienam par to, ka bluuziite kruutiis par šauru un viduklii pa platu. 

> Natālija

Labàk iepērkos veikalà, kad varu mēriities sakombineet veikala preces kopaa, patīk lielā izvēle un tas, ka zinu, prece nav iepriekš nēsàta, būs kvalitatīva, bez slēptajiem defektiem, ja kas, tad var nest atpakaļ.

Kaa arii te skapii, ja man prece dziivajaa neiepatiikas vai neder, tad jaataisnojas, kaadelj neņemšu u.tml., citreiz veel riebiigi man uzbrauc kaads virsuu par to ka neņemšu, veikalaa taa nekad nebuus, jo tur nav jaatskaitaas nevienam par to, ka bluuziite kruutiis par šauru un viduklii pa platu. 

dazkart prece veikala varbut ari nav nesata,bet cik reizu pielaikota..uz taas ir palicis tik daudz tonala pleķu, luupenes, un vispar kosmetika,ar ko meitenes ikdiena smerejas..taa kaa nosaciti nav nesaata..:D 

Katram savi bonusi..

veikalā var lēnu garu staigāt un mērīties.. bet man vispār besī staigāt pa veikaliem :D pēdējā laikā ieeju tikai vienā un cenšos atrast to, ko vēlos.

Atverskapi atkal forši - izšķirsti lapas mierīgi..mājās... ar kafijas krūzi, lēnā garā. padomā utt., kā arī, protams, liels bonuss - cena. To pašu preci, ko pirktu par daudz lielāku cenu, nopirkt nedaudz lietotu par daudz zemāku cenu. :)

Tā kā.. kā jau visam - savi plusi un mīnusi. Smaidīgs

Katram savi bonusi..

veikalā var lēnu garu staigāt un mērīties.. bet man vispār besī staigāt pa veikaliem :D pēdējā laikā ieeju tikai vienā un cenšos atrast to, ko vēlos.

Atverskapi atkal forši - izšķirsti lapas mierīgi..mājās... ar kafijas krūzi, lēnā garā. padomā utt., kā arī, protams, liels bonuss - cena. To pašu preci, ko pirktu par daudz lielāku cenu, nopirkt nedaudz lietotu par daudz zemāku cenu. :)

Tā kā.. kā jau visam - savi plusi un mīnusi. Smaidīgs

11 - 20 с 35