Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā

Sveikas, Dāmas!

Savu diskusiju uzsākšu ar nelielu ievadu, tāpēc neļaunojaties, ka daudz nāksies lasīt! ;)

No sākuma prātoju vai šo tēmu pacelt šeit - diskusiju sadaļā kā tādu pļāpu, vai jau nopietnākā līmenī rakstīt blogā. Tomēr nolēmu, ka ļoti vēlos dzirdēt arī citu lietotāju viedokļus un jāatzīst, ka forumu tomēr lasām vairāk un tas ir pamanāmāks.

Šodien pakojot kārtējo paciņu savām mīļajām un jaukajām pircējām, aizdomājos par maisiņu... Atmiņā atausa reize, kad kaut ko pirku veikalā un tām sajūtām - kad izvēlies savu noskatīto drēbi, kad priecīgi nes to pie kases, kad ieliec savu karti lasītājā, lai samaksātu un beigās Tavās rokās tiek pasniegts maisiņš ar tikko nopirkto, kāroto lietu. Laba sajūta, vai ne? Vēsais

Tad nu radās doma, kādas sajūtas un sava veida prieku, baudu, labsajūtu un vēl milzum daudz citas sajūtas jūs gūstat iepērkoties šeit un iepērkoties apģērbu veikalā? Vai izdevīgais piedāvājums un bieži labās cenas jums sniedz tādu pašu prieku kā iepērkoties lielveikalā? Vai tieši otrādi, varbūt kādai nemaz nepatīk manis aprakstītā iepirkšanās lielveikalā kā tāda?

Ļoti gaidīšu Jūsu viedokļus, jo mani šī tēma ļoti ieinteresēja.

Manā gadījumā - es laikam palikšu uzticīga lielveikaliem, jo tikai tas preces saņemšanas rituāls, vai pat sava veida atslodzes terapija sakutina manus nervu galus. Smaidīgs

Ar cieņu,

Estere

35 Ответы

Jā,man ari patīk te pašķirtstīt un apskatīt preces manā izmērā,  varbūt kas iepatīkas.. vispār patīk arī veikalā staigāt, bet man nepatīk krāmēties pa plauktiem, meklēt tur kur cieši saspiestas drēbes-tur pat klāt parasti neeju.

bet pati savām pircējām cenšos vienmēr ielikt tieši dāvanu maisiņā preci(nu sūtot gan tā nav sanācis) un klātienē tādu jauku atdodu rokās un otrs cilvēks arī priecīgs! :)

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> Drupatiņa

Veikala tik tiesam iepirkties ir daudz aizraujosak, bet esmu looti izveliga staigat varu pa veikalu 6 stundas un ta ari neko nenopikt, Latvija veikalos nav daudz forsu maisinu, samaksa presi un to ievista plastmasas maisina, pioemeram Spanija katrs pirkums likas, ka davana vienalga tas ir pirktas pa 4e vai 40e maisini bija loti skaisti ka davanu maisini un prieks tiesam bija iepirkties.. Smaidīgs Bet Latvija ar tik lielu prieku vel neesmu sanemusi preci.

pievienojos + gadījies atdot par preci paprāvu summu, bet tāpat ievīsta "nabadzīgā" maisiņā. Nu tad ir kā ir...bet ne jau maisiņu pērku;) Tomēr patīkāmāk veikalā iegādātu lietu, īpaši, ja summa jau ir virs 50-70 eur saņem glītā maisiņā. Tādā ziņā patīk Guess! Vienā reizē ielika tik kvalitatīvā maisiņā, kuru vēl tagad izmantoju reizēm , jo daudz var salikt+tiešām kvalitatīvs. 

Guess papīra maisiņi ir kvalitatīvāki par Guess somām,jo kvalitāte Guess somām,makiem un pat paģerbiem tagad ir palikusi ļoti slikta..agrak t ās vēl bija labas soma,ādas,tagad ražo no vislētākajiem ķīnas materiāliem un pārdod tikai "guess" uzrakstu...

> Aiga S Akcija!

> Drupatiņa

> Aiga S Akcija!

> Drupatiņa

Veikala tik tiesam iepirkties ir daudz aizraujosak, bet esmu looti izveliga staigat varu pa veikalu 6 stundas un ta ari neko nenopikt, Latvija veikalos nav daudz forsu maisinu, samaksa presi un to ievista plastmasas maisina, pioemeram Spanija katrs pirkums likas, ka davana vienalga tas ir pirktas pa 4e vai 40e maisini bija loti skaisti ka davanu maisini un prieks tiesam bija iepirkties.. Smaidīgs Bet Latvija ar tik lielu prieku vel neesmu sanemusi preci.

Es pat būtu gatava to eiro piemaksāt, lai dabūtu papīra maisiņu, jo bieži vien tie plastmasas maisiņi krāso melnas rokas utt. nav ekoloģiski un tāpat ātri saplīst. Bet ar dāvanu maisiņu forši iet pa ielu. 

Ta tiesam ir forsa sajuta,   ka filmas..:D Zel, ka Latvija ta nav... Cenas ir saskruvetas bet pat par iepakojumu nevar padomat.

Ir saņemti arī papīra maisiņi, no Madara, Ecco, Timberland, varbūt jo lielāks brends, jo padomā arī par iepakojumu. Tas tomēr ir patīkami, nekā ar plastmasas maisu staigāt kam uzrakstīts Timberland bet tur iekšā zābaki pa 160 euro.

Piekritu, bet es gribu sajusties ka cilveks ari tad ja noperku kaut vai maicinu pa 20e..

Tas nu gan ir ļoti maldīgs un nepareizs uzskats,ka veikalā pārdodamā prece ar birku patiesi ir jauna.

Apģērbu veikaliem ir līgumi ar ziņu dienestiem,apģērbs tiek uzvilkts uz raidījumu ,un tad smuki atkarināts atpakaļ,caur ķīmisko tīrītavu,ja nepieciešams.Tāpat arī gadījumi,ka cilvēks nopērk,kaut kas nepatīk un nes atpakaļ,to arī liek atpakaļ tirgošanā.

Bet nu staigāt un laikot jaunu apģērbu ir patīkamāk,nekā Humanā vai DGS(vai kā tur saucās).

Veikals protams ir kas cits personīgi man....

Ļoti patīk pārdot un pievienot dāvanas klāt pirkumiem. Es zinu, cik patīkami saņemt kaut ko negaidīti un...pa brīvu :)

Prieks pārdot.

protams, kad atnāk pašai sms, ka jāizņem paciņa, emocijas ļoti patīkamas. Kā nu būs...kā derēs. Super!!

Исправлено 03.07.2015 16:51

sanjemot caur pakomaatu preci,man pilniigi vienalga,kaa vinja iepakota,jo interesee prece ,ne maisinjsh.

Ne vienmeer maks atljauj iepirkties lielveikalaa,ja naudinjas ir tik,cik ir,bet vajag -gribaas gan svaarkus,gan kleitu,tad atverskapi dabuusi abus,kameer lielveikalaa labi,ja vienam sanaaks..

Var padomāt,ka cilvēkiem maisiņš ir svarīgāks par preci. Tāpat,atnākot mājās,to izmet atkritumos. 

Dāmas! Nenovirzīsimies no tēmas, diskusiju veidoju par emocijām un sajūtām - ne par maisiņiem, kas, protams, sastāda arī svarīgu tā procesa daļu Smejošs

Bet nu stāstiet savas emocijas par iepirkšanos kā tādu - kur Jums labāk patīk? Smaidīgs

> Janeta

Var padomāt,ka cilvēkiem maisiņš ir svarīgāks par preci. Tāpat,atnākot mājās,to izmet atkritumos. 

Preci izņemt no maisiņa taču ir gluži kā rituāls :D

Man personīgi ir gandrīz vienalga vai iepirkties šeit vai lielveikalā. Šeit man patīk tas process, kad saņem to paciņu, ja vēl forši iesaiņota un dāvaniņas.. klātienē pirkt reti patīk

21 - 30 с 35