Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Sajūtas iepērkoties Atverskapī & Veikalā

Sveikas, Dāmas!

Savu diskusiju uzsākšu ar nelielu ievadu, tāpēc neļaunojaties, ka daudz nāksies lasīt! ;)

No sākuma prātoju vai šo tēmu pacelt šeit - diskusiju sadaļā kā tādu pļāpu, vai jau nopietnākā līmenī rakstīt blogā. Tomēr nolēmu, ka ļoti vēlos dzirdēt arī citu lietotāju viedokļus un jāatzīst, ka forumu tomēr lasām vairāk un tas ir pamanāmāks.

Šodien pakojot kārtējo paciņu savām mīļajām un jaukajām pircējām, aizdomājos par maisiņu... Atmiņā atausa reize, kad kaut ko pirku veikalā un tām sajūtām - kad izvēlies savu noskatīto drēbi, kad priecīgi nes to pie kases, kad ieliec savu karti lasītājā, lai samaksātu un beigās Tavās rokās tiek pasniegts maisiņš ar tikko nopirkto, kāroto lietu. Laba sajūta, vai ne? Vēsais

Tad nu radās doma, kādas sajūtas un sava veida prieku, baudu, labsajūtu un vēl milzum daudz citas sajūtas jūs gūstat iepērkoties šeit un iepērkoties apģērbu veikalā? Vai izdevīgais piedāvājums un bieži labās cenas jums sniedz tādu pašu prieku kā iepērkoties lielveikalā? Vai tieši otrādi, varbūt kādai nemaz nepatīk manis aprakstītā iepirkšanās lielveikalā kā tāda?

Ļoti gaidīšu Jūsu viedokļus, jo mani šī tēma ļoti ieinteresēja.

Manā gadījumā - es laikam palikšu uzticīga lielveikaliem, jo tikai tas preces saņemšanas rituāls, vai pat sava veida atslodzes terapija sakutina manus nervu galus. Smaidīgs

Ar cieņu,

Estere

35 Ответы

Man patīk iepirkties gan šeit,gan lielveikalos.

Sajūtas nemainās - Saņemu kāroto preci veikalā vai no atverskapi. :)

Man patīk iepirkties gan šeit,gan lielveikalos.

Sajūtas nemainās - Saņemu kāroto preci veikalā vai no atverskapi. :)

> Gardenia

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> Drupatiņa

Veikala tik tiesam iepirkties ir daudz aizraujosak, bet esmu looti izveliga staigat varu pa veikalu 6 stundas un ta ari neko nenopikt, Latvija veikalos nav daudz forsu maisinu, samaksa presi un to ievista plastmasas maisina, pioemeram Spanija katrs pirkums likas, ka davana vienalga tas ir pirktas pa 4e vai 40e maisini bija loti skaisti ka davanu maisini un prieks tiesam bija iepirkties.. Smaidīgs Bet Latvija ar tik lielu prieku vel neesmu sanemusi preci.

pievienojos + gadījies atdot par preci paprāvu summu, bet tāpat ievīsta "nabadzīgā" maisiņā. Nu tad ir kā ir...bet ne jau maisiņu pērku;) Tomēr patīkāmāk veikalā iegādātu lietu, īpaši, ja summa jau ir virs 50-70 eur saņem glītā maisiņā. Tādā ziņā patīk Guess! Vienā reizē ielika tik kvalitatīvā maisiņā, kuru vēl tagad izmantoju reizēm , jo daudz var salikt+tiešām kvalitatīvs. 

Guess papīra maisiņi ir kvalitatīvāki par Guess somām,jo kvalitāte Guess somām,makiem un pat paģerbiem tagad ir palikusi ļoti slikta..agrak t ās vēl bija labas soma,ādas,tagad ražo no vislētākajiem ķīnas materiāliem un pārdod tikai "guess" uzrakstu...

Viena mana Guess somiņa kalpo jau trešo gadu, bet nu ir tāda apbružāta - skaista joprojām, bet rokturīši nobružājušies, bet tādam vidējas cenas zīmolam tas ir ok, un soma ilgi mani priecēja . Nesen nopirku jaunu, un pagāja 3 mēneši un vienā vietiņā jau mazliet nobružāts....bet citādi skaista un tomēr ir sajūta, ka rokās nav gluži parasta soma...kaut kāda kvalitāte jūtama, viss taisni nošūts, izturīgs...nezinu- mani apmierina! Cena ap 140 eur, bet, laikam, ja grib izcilāku kvalitāti jāskatās uz somām virs 200 eur, bet tas man pagaidām nav vajadzīgs, jo tāpat ik pēc gada patīk mainīt somas. kamēr esmu skopa un nepērku Furla, esmu par Guess.

Исправлено 03.07.2015 21:27

Sirojot pa veikaliem ņemu līdzi savu somu, pārsvarā atsakos no maisiņiem, jo nav parocīgi.

Saņemt sūtījumu pakomātā ir pat interesantāk, pētīt kā un kur cilvēks iepakojis, rokrakstu.

Kopumā labprātāk iepērkos netā, jo varu kaut nakts vidū rakties pa sludinājumiem, bet mēdz būt šaubas par izmēru, kvalitāti utt., veikalā viss redzams dzīvajā, bet bieži kaitina pārlieku izpalīdzīgās pārdevējas.

Es tikko saņēmu 2 paciņas, sajūtas priecīgas kā mazam bērnam, kas ticis pie kārotā kāruma. Man te patīk daudz labāk, jo var atrast tādas oriģinālas lietas, kādas veikalā neatrast. Es esmu sajūsmā par tām sajūtām, ko man sniedz gandarījums par iegādāto preci! Pat, ja tas ir saņemts maxima maisiņā, es priecājos par saturu! Nevainīgs Paldies te esošajām meitenēm, ar kurām man bijusi sadarbība!

31 - 35 с 35