tēriņš :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

tēriņš :)

Sveikas dāmas!! Skūpsts

Vai esat tā aptuveni parēķinājušas, cik mēnesī naudiņas iztērējat lietiņās - ko šeit iegādājaties..?? Vēsais

14 Ответы

Es šeit esmu tikai nepilnu mēnesi,bet iztērējusi esmu aptuveni 55Ls ;)

nu es katr menes ap kadiem 30ls iztereju,bet parsvara ta ir ta naudinja ko no manis citas meitenes noperk...

patreiz neteereeju,esmu paardziivojusi to pirkshanas bumu,kas bij saakumaa,peec peedeejiem paaris neveiksmiigajiem pirkumiem,kaare paargaaja.

Apmēram 35ls

Citu mēnesi 1Ls, citu pat gadījies ap 30Ls. Viss atkarīgs no piedāvājuma..

šeit esmu iztērējusi vien 5 latus

Pašlaik neko neesmu nopircis. Esmu iztērējis 0,00 Ls. Plānoju kaut gan iepriksties vairumā. Tad jau redzēs - cik iztērēšu :D

Исправлено 13.09.2013 16:47

Pašaa saakumaa, kad piereģistrējos bija daudz - ap 30-60ls. Vienu periodu neko nepirku, jo visu laiku veicu maiņas, bet pēdējos mēnešos maiņa sanaak retaak, taapēc sanaacis 15-35 ls mēnesī iztērēt.

Šomēness jau 15ls, bet ceru, ka vairaak neko nepirkšu, jo patiesībaa nedrīkstu neko lieku tērēt. Pērku tikai tad, ja nenormaali iepatīkas kkas, bet tas ir reti. :)

Bet zaudējumus bieži nejūtu, jo atļaujos kko pirkt tikai tad, ja no manis kaads kko pērk. Reti kad savu naudu tērēju šeit, jo zinu, ka nedrīkstu vēl paaris mēn. tērēties. :))

Neesmu neko iztērējusi, pa lielam nopelnījusi ar neko neesmu, tikai atguvusi naudu, kas ieguldīta iegādātajās drēbēs (runa tieši par jaunām lietām), jo nekādu uzcenojumu virsu nelieku, varbūt daži desmit santīmi ir uzlikti, noapaļojot cenu, bet citai lietai nolaižu tāpat cenu, sanāk atdot lētāk, kā iepirkts. tad nu notirgojot kādu lietotu drēbi, to pieskaitu pie zaudētās naudiņas, kas iedota kādai uz atlaidi.

> Boy66

Man liekas, ka tev ir jocīgi sludinaajumi, jo kkur esmu redzējusi visus, bet liekas, ka citiem cilvēkiem Smejošs Varbūt vnk gandrīz visi sludinaajumi ir arī citiem :))

1 - 10 с 14