Par dūnu jakām šobrīd - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par dūnu jakām šobrīd

Ir jautājums diskusijai,vai ir vērts tagad likt ziemas dūnu jaku pārdošanā,vai tomēr nogaidīt kad nāks sezona?

Interesē,vai kāda vispār pērk ziemas lietas vasarā? Es piemēram esmu pirkusi,jo kad nāks sezona,pēc tam nebūs tā izvēle un arī cenu ziņa tas ir izdevīgak,kā Jums?

16 Ответы

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

5 eur?:D kas tad tas par mēteli?:D

Es ar gribētu zināt kur tādi dūnu mēteļi atrodami.

Man draudzene nopirka ziemā Seppalla pa 85 eiro, jo tad viņš gāja uz likvidēšanu, māsa vispār kaut kur pa kādi 180 ar kaut kādu dabīgo apkakli dabūja, tas kādam tās prioritātes. Man piemēram ziemā nesalst ļoti, nav vēlme pēc siltākā mēteļa utt, pietiek ar vilnas mēteli.

Kurā veikalā tad var nopirkt jaunu dūnu mēteli vai jaku pa 20 eiro, aiziešu apskatīties. Es saprastu ja lietots kādu laiku, bez defektiem utt., bet ja jauns ar birku kur tādi lētie atrodami.

> Pārsla

Par cik var apmēram tirgot absolūti jaunu ziemas dūnu mēteli ar birku un čeku? Un par cik apmēram ir pašiem velme pirkt?

Personīgi es pirktu šeit, nevis veikalā, ja tas, kas man ir nepciešams šeit ir krietni lētāk nekā veikalā. Piemēram, ja noskatītu veikalā par 200 eur, bet te būtu tas pats, plus čeks tad, protams, pirktu te, ja būtu uz pusi lētāk vai trešdaļu lētāk, lai jūtams tas "izdevīgums"  pirkt te. Jo pirkt veikalā ir savas priekšrocības- nav jāsarunā laiks, eju kad gribu, izmēru izvēle, ir veikali, kur var pēc tam apmainīt, ja tomēr mājās neiepatīkas...bet šeir, ja nopērc, tad vairs nekā:)

Исправлено 08.07.2015 12:42

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Man ipasi neko neperk no ziemas precem.  nu manuprat dargi nav kadi 20eur par labas firmas meteliti vai kaut ko tadu,ko es butu gatava pirkt. Bet vasara neiet par tadu cenu. Reali max 5 eur var prasit. 

Reita,mūžām nepārdotu jaku,kuru pirku par 140 eur,kura ir  no pēdējās kolekcijas,par 20 eur, tā nav no humanas vai vēl no kurienes,runa bija par labu brendu no veikala,nevis par pārpirktu un palietotu jaku no humpalam..

par 5 eur tie ir tādi mēteļi no padomju laikiem,vai nodriskāti līdz vājprātam..nuneviena neuzliks 5 eur modernam dūnu mētelim,kurš ir ar visu birku klāt..

Nav jēgas spriest,par cik pirktu,loģiski,ka jebkura gribētu izcilu,1x mazgātu līdz 20Euro.

Jāskatās no savām pozīcijām,ja pirkta kvalitatīvā,labā veikalā par 100euro,piemēram,tad 50euro būtu jāliek vismaz.

Paldies par viedokļiem meitenes, tas man ļoti palīdzēs izvērtēt savas jaciņas pārdošanu te :)

Исправлено 08.07.2015 13:01

Protams, sezonas preces pārdot var par lielāku cenu, nesezonā par zemāku, toties mazāka konkurence nesezonā. Ja ir tāda vēlme, liec droši! Ja nepirks, nepirks, ko var zaudēt. :)

11 - 16 с 16