Mazliet par mebelem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mazliet par mebelem

Sveikas! Kada ir pasutijusi mebeles no saita mebeles1.lv? Velos iegadaties jaunu skapi, stura divanu un vel sadas tadas lietas, bet velos labaku kvalitati, pirms 9 menesiem iegadajos giganta gultu pa 300e Latvija razotu un kvalitate bija ka olimpus mebelem, matracis savelas, un nak ara diegi.. fuj. Lai  vai ka velos pasutit no si saita kadas skaistas mebelites. Smaidīgs

10 Ответы

Sveika,biju arī nesen meklējusi mēbeles un bija arī problēmas,jo nezināju kāda kvalitāte,ir arī mēbels no gigant,kvalitāte ir riebīga, bet teikšu tā,ka gan gigants,gan mēbeles1.lv, gan optimus.lv mēbeles,iepērk no vieniem un tiem pašiem  ražotajiem,tāpēc kvalitāte būs +/- vienāda,taču nedaudz lētak ir optimus un kvalitāte ir ok :) nesen tur nopriku par labu cenu smuku divānu,kalpo labi

> Pārsla

Sveika,biju arī nesen meklējusi mēbeles un bija arī problēmas,jo nezināju kāda kvalitāte,ir arī mēbels no gigant,kvalitāte ir riebīga, bet teikšu tā,ka gan gigants,gan mēbeles1.lv, gan optimus.lv mēbeles,iepērk no vieniem un tiem pašiem  ražotajiem,tāpēc kvalitāte būs +/- vienāda,taču nedaudz lētak ir optimus un kvalitāte ir ok :) nesen tur nopriku par labu cenu smuku divānu,kalpo labi

Labots: šodien, 11:42

Cik ilgi kalpo tavs divans? Zinu, ja perk ista koka mebeles tad tas kalpo ilgi, bet tik masivas un smagas....

Es priekšroku dodu Latvijas razotam precem,pirku Zunda koka mebeles visuistabai un bernu istabai nopirku divstavu gultu veiakala Kokagultas,tur var nopirkt ari pieauguso gultas un matracus,kvalitate vislabaka,iesaku!Divanus iesaku Baltkrievu,nezinu tik kur tagad tadas pardod:)

Mīkstās mēbeles vispār ir paredzētas max uz 2 gadiem,bet,ja izmanto diendienā (guļ un sēž) tad ātrāk nonēsājas!Matrači arī nav mūžīgi..vienīgais par ko var teikt,ka nav kvalitātes,tās ir jebkuras plastmasas mēbeles...

> Diāna Ropiņa

Mīkstās mēbeles vispār ir paredzētas max uz 2 gadiem,bet,ja izmanto diendienā (guļ un sēž) tad ātrāk nonēsājas!Matrači arī nav mūžīgi..vienīgais par ko var teikt,ka nav kvalitātes,tās ir jebkuras plastmasas mēbeles...

Tatad man divans viesistaba jamaina ik pa diviem gadiem? 

Nu skatoties kā lieto,es piemēram pavirsu uzklāju pledu,kad pa māju visu laiku dzīvojas tikai ģimene un ir viss kārtībā,nav noburžāts nevienā vietā,kad nāk ciemiņi,ņemu nost pledu,dīvāns ka jauns un smuks.

Par tumbītēm,jā,protams dab.koks ir smuks un kvalitatīvāks, piemēram kumodītes pirku JYSKā ar atlaidēm,bet neesmu arī pret parastajām kumodēm,tas viss atkarīgs no cilvēkiem un  kā viss tiek lietots un kopts..man viss ir akkurāti un saudzīgi kopts un lietots,to mācu arī bērniem,pat ne no dabīgā koka mēbeles ir izcīlā stāvoklī.

Pedeja bilde divans ko pardodu

http://www.atverskapi.lv/lv/velmes/velme.html?id=1833

Es pirku optimus mēbeles par 360 pilnīgi jaunu forsu stūra dīvanu,kuram ir mūdienīgs dizains,nav noburāts unnoskrāpēts..ļoti omulīgā krāsā,anv ādas,bet patīk vairāk ne ādas,bet auduma,kuriem ir mūsdienīgs audums un krāsas..kvalitāte dīvanam ir ļoti ļoti laba,nesūdzos..

> Dress VIP

Pedeja bilde divans ko pardodu

http://www.atverskapi.lv/lv/velmes/velme.html?id=1833

Loti skaists divans, bet vel domaju par krasu.. nezinu kadu lai perku.. 

> Pārsla

Es pirku optimus mēbeles par 360 pilnīgi jaunu forsu stūra dīvanu,kuram ir mūdienīgs dizains,nav noburāts unnoskrāpēts..ļoti omulīgā krāsā,anv ādas,bet patīk vairāk ne ādas,bet auduma,kuriem ir mūsdienīgs audums un krāsas..kvalitāte dīvanam ir ļoti ļoti laba,nesūdzos..

Lieliski! :) jusk ir tikai riga? Velos iegadaties divanu cesis, bet neka pratiga un kvalitativa nav.. 

1 - 10 с 10