Zvana nepazīstami nummuri! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zvana nepazīstami nummuri!

Peedeejas dienaas man zvana visaadi nepaziistami nummuri.

AIzvakar zvanīja no Varšavas nummurs +48 22 209 25 64 Taakaa biju darbaa , nepacelu,jo nedzirdeeju.

Un tikko man pienaaca zvans no Krievijas +7 499 704 37 33 . NECEELU!

Esmu dzirdejusi par kaadam kraapnieciibaam, kad zvana no svešiem nummuriem, skatiijos internetaa, bet neko neatradu, jo krievu valoda mazliet klibo.. ;/ Vai jums kaadai arii ir zvaniijies taa pēkšņi no citam valstiim?Jo cik zinu, es negaidu zvanus no arvalstiim, vismaz man nav pazīstamo, kas dzīvotu kaada no šīm vietaam.

17 Ответы

Man bij ta ka 2gadi katru otro dienu no vietas zvanija nr,kurs uzradas-numurs slepts.

Celu,neviens nerunaja. ari piesleguma maksa nepaugstinajas..

Tas bij bailes. pectam saku zvanit uz policiju teica,lai raksta iesniegumu. neuzrakstiju.

pedeja reize blavu ka nenormala ar pedejiem vardiem,un viss zvani vairs nepienaca. :D

> Drupatiņa

> mjau

Tikko atradu kaut ko šaadu, bet nesaprotu, varbut, kadaa var izskaidrot?

http://www.numberphone.ru/phone74997043733

Tur neka tada nav, zvanitajs ir no maskavas, mobila nr 499 pilnigi neka.. Varbut zvanija timati..:D 

:DD hahah

Исправлено 09.07.2015 21:30

Man pirms nedēļas bija zvans no +8821.........., necēlu, jo zinu, ka man neviens nevar zvanīt no mistiskajiem numuriem Vēsais

Tiko iemetu googlē, šis nr. figurē daudzās epizodēs:

https://exs.lv/say/34496/4371387-tagad-zvanija-tads-numurs-kas-tas

SmejošsSmejošsSmejošs

Man pat bail celt augšaa tiem nummuriem, kur nu veel atzvaniit :D

Исправлено 09.07.2015 21:55

Facebookā pilns ar paziņojumiem(tur nr bija uzskaitīti),ka,ja šiem numuriem atzvana,noņem konkrētu summu naudas.

Jā,man arī bija zvans no +88..kaut kas.

> Šopaholiķe.

man ar vienu brīdi tas pats bija....strašna bija jo zvanija ar vēlmi iepazīties...:D 

Nu te ir pilnīgi saprotams motīvs- uzturēšanās atļauja ES  Aci miedzošs

Oh my! labi, ka man ir zvanu maksas limits 

11 - 17 с 17