No cik sludinājumiem privātpersonu var uzskatīt par veikalu? 1000? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

No cik sludinājumiem privātpersonu var uzskatīt par veikalu? 1000?

Sveikas!

Sen nebiju šiet lūkojusies un esmu uz pauzes ieraugot NEveikala profilus ar vairāk kā 1000 sludinājumiem, vai tiešām nopietns šopaholisms vai arī pamatdarbs/ uzņēmējdarbība caur AtverSkapi.lv Vēsais 

Vai nevajadzētu tomēr ieviest limitu arī privātpersonām, cik preces izvietot bez maksas, piemēram, ne vairāk kā 200-500? Ko jūs domājat? Savādāk rodas sajūta, ka kāda iepērkas humānā par 0.75 centiem un pēc tam šeit taisa biznesu...

17 Ответы

Pirmkaart, tas, ka ir daudz sludinaajumu, nenozīmē to, ka kaads kaut ko pērk.

Otrkaart, es (piemēram) tirgoju šeit 7 cilvēku lietas, jo viņiem pašiem nav ne laika, ne vēlmes. Tad jau laikam jaaizdala sludinaajumu skaits ar 7? Lai godīgi - pa galviņaam.

Исправлено 10.07.2015 17:47

vai tik Tu nerunaa par vienas personas sludinaajumu maksas sadaljaa :D tuuliit nomainiis virsrakstu :D

p.s par humaanu,te jau sen runaaja,ka ir arii taadas ,kam dreebes reaali peec humaanas ozhot....

> Dii

Otrkaart, es (piemēram) tirgoju šeit 7 cilvēku lietas, jo viņiem pašiem nav ne laika, ne vēlmes. Tad jau laikam jaaizdala sludinaajumu skaits ar 7? Lai godīgi - pa galviņaam.

Sadalot pa 7 lietotājiem pārskatāmāk būtu noteikti, arī izmēri droši vien šiem cilvēkiem atšķiras, bet atsevišķi skatot tos būtu ērtāk... Smejošs Ja nepērk, tad kāda jēga fočēt 1000 preces? Noslēgts Es to nedarītu Nevainīgs

Исправлено 10.07.2015 17:50

> zaiza

vai tik Tu nerunaa par vienas personas sludinaajumu maksas sadaljaa :D tuuliit nomainiis virsrakstu :D

p.s par humaanu,te jau sen runaaja,ka ir arii taadas ,kam dreebes reaali peec humaanas ozhot....

Labots: šodien, 17:47

Opā, pa taisno no humānas, skapī tirgošanā un pārdošanā pat nemazgājot, varēja arī cenu atstāt Smejošs

uz ātro atradu arī vēl kādu citu personu ar vairāk kā 1000 precēm...

> p-Anna

> Dii

Sadalot pa 7 lietotājiem pārskatāmāk būtu noteikti, arī izmēri droši vien šiem cilvēkiem atšķiras, bet atsevišķi skatot tos būtu ērtāk... Smejošs Ja nepērk, tad kāda jēga fočēt 1000 preces? Noslēgts Es to nedarītu Nevainīgs

Man ir 91 laba atsauksme - viņiem (veidojot profilus) būtu pliks nekas un ietu daudz grūtaak ar uzticību. Pie tam, ņemot vēraa to, ka es visu fočēju un salieku, viņi palīdz ar tikšanaas vietaam - paņem līdzi uz darbu un nodod precīti, jo es konkrētajaa vietaa neesmu satiekama, taadējaadi pircējs ietaupa sev pasta izdevumus. Neredzu īsti jēgu veidot katram savu profilu Neizlēmīgs

nezinu nevienu kurai pamatdarbs ir atverkapi , bet varbūt ka ir kāda?!:) man jau liekas, var viegli pateikt vai tās ir kādas lietoto apģērbu lētās drēbes vai labas :)

un man arī kādu laiku bija viena draudzene vēl zem mana profila, bet kaut kā neērti un haotiski mums gāja :)

Tas ir ļoti pretīgi,ja tādā veidā tirgo drēbes.Man grūti jau savus 50 sludinājumus pārvaldīt,bet priekš 1000 jau jāver veikals vaļā:D

dažreiz 20 sludinājumos var atrast vairāk kā laba un nēsājama, kā 1000..... :D

1000 izklausās daudz, bet no otras puses tie sludinājumi ātri savācas, kaut gan nespēju iedomāties tomēr kā var savākt tādu ciparu. No personīgās pieredzes varu teikt, ka lielākais mans cipars ir bijis 200, kur lielākā daļa bija ne apģērbi, bet gan kurpes, somas, bižutērija un citi aksesuāri. Šobrīd ir 90 un arī liela daļa ir ne drēbju sludinājumu - un tā jau tas cipars pa sīkiem  nieciņiem savācās, ne drēbēm :)

1 - 10 с 17