No cik sludinājumiem privātpersonu var uzskatīt par veikalu? 1000? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

No cik sludinājumiem privātpersonu var uzskatīt par veikalu? 1000?

Sveikas!

Sen nebiju šiet lūkojusies un esmu uz pauzes ieraugot NEveikala profilus ar vairāk kā 1000 sludinājumiem, vai tiešām nopietns šopaholisms vai arī pamatdarbs/ uzņēmējdarbība caur AtverSkapi.lv Vēsais 

Vai nevajadzētu tomēr ieviest limitu arī privātpersonām, cik preces izvietot bez maksas, piemēram, ne vairāk kā 200-500? Ko jūs domājat? Savādāk rodas sajūta, ka kāda iepērkas humānā par 0.75 centiem un pēc tam šeit taisa biznesu...

17 Ответы

> estere_

1000 izklausās daudz, bet no otras puses tie sludinājumi ātri savācas, kaut gan nespēju iedomāties tomēr kā var savākt tādu ciparu. No personīgās pieredzes varu teikt, ka lielākais mans cipars ir bijis 200, kur lielākā daļa bija ne apģērbi, bet gan kurpes, somas, bižutērija un citi aksesuāri. Šobrīd ir 90 un arī liela daļa ir ne drēbju sludinājumu - un tā jau tas cipars pa sīkiem  nieciņiem savācās, ne drēbēm :)

Zini, kad savaacas drēbju sludinaajumi? Ja ir mazs bērns maajaas. Ir meitenes, kuras ieliek čupu par vienu cenu, bet es lieku katru apģērbu atsevišķi, it kaa jau zeķītes tikai, bet tas jau ir viens sludinaajums, un taa viņi kraajas

> Šarlottte

nezinu nevienu kurai pamatdarbs ir atverkapi , bet varbūt ka ir kāda?!:) man jau liekas, var viegli pateikt vai tās ir kādas lietoto apģērbu lētās drēbes vai labas :)

zinu vienu daamu,kas,kad intereseejos par dreebi,atsuutiija man veselu maajaslapu-saveejo ar lietotajaam dreebeem,kuras arii driikstot apskatiit,spriezhot peec taa,ka iisti izmeerus  nezinaaja ,tad noteikti,ka humpalas tirgo.

varbūt kāda ir kas vienkārši humpalās strādā , ta jau ari var but/...

200 sludinājumi ir tad ,ja liek pa vienai bildei,tad ir normāli,nu kas gan ir 200 drēbes?Bet vienam sludeklim var likt 3 bildes.

Oi...trakums.. 1000 sludinājumu. Man ir parasti ap 50gab, tagad mazāk un ar šiem visiem jau tikt galā...

un skapis tā vēl pilns, bet slinkums fotografēt un ievietot sludinājumus Nevainīgs

Исправлено 12.07.2015 22:05

Man jau ar tas liekas dīvaini...it īpaši,kur lielākā daļa drēbju-jaunas...nu kurš tad ieperkas,patur skapī un 100gabalus tirgo par paris eiro?nu nav tas normāli,kaut kas nav tur tīrs, nezinu kā un kur dabū,var jau būt ka no visiem radiem salasa. bet tad nevajag rakstit,ka visas drebes manas,esmu bijusi visādu izmēru(un ko joprojām ik pec nedēlas mainas apkārtmers no s uz l izmeru-jo jauni sludinajumi visu laiku ar dažādu izmēru drēbem). Tikko nopirku bikses-jaunas vai mazlietotas it kā,ari atsauksmes jau pari q00 un drebju skapī vēl vairāk-uh kā pēc humpalas ož-nu taisni tā kā maiciņa ko nopirku kilomaxā. 

Uzskatu, ka tā nav mana darīšana vai lietotājs iepērkas brendu veikalos vai lietoto apģērbu veikalos, jo katram taču ir tiesības dzīvot kā viņš pats vēlas. Smaidīgs

11 - 17 с 17