Tām kas atdod drēbes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tām kas atdod drēbes

Sveikas.

Kuras ir jūsu iecienītaakaas vietas, kur atdodat dreebes un kaapeec tieši tur? :)

26 Ответы

Otra elpa. Ir gadījies nest labdarības organizācijai, bet pēc pēdējās reizes(pie vārtiem sagaidīja burkšķot, ne sveiki, ne atā) sevi nenopūlu ar klāt nešanu, vešanu.

Lutera draudzes drēbju kamera. Vietas izvēle tāda, jo mans rajons, viegli pieejama autostāvvieta, pieņem brīvdienās, kas ir ļoti piemērots laiks.

Lutera draudzes drēbju kamera. Vietas izvēle tāda, jo mans rajons, viegli pieejama autostāvvieta, pieņem brīvdienās, kas ir ļoti piemērots laiks.

No sakuma visas atdodamas drebes un apavus piedavaju draudzenei, ari seit skapi atdodu drebites un apavus.Ja vel kas paliekas pari vedu uz Spici.Reizem tante ved uz laukiem.

Исправлено 13.07.2015 21:19

Kādreiz vedu uz sociālo dienestu, līdz neuzzināju, ka labāko darbinieces sev un saviem bērniem izlasa......bēdīgi. Tagad visu vedu uz laukiem un krustmāte pati skatās kam izdalīt un vēl man kaimiņos 2as ğimenes, kam labprāt palīdzu, jo zinu, ka viņiem tiešām grūti apstākļi.

Agrāk vedu uz Sarkano krustu, pāris reizes nodevu Spicē, tagad H&M.. visu nosaka ērtums, lai nav ar maisu jāvazājas apkārt.. 

Nebija ne jausmas, ka H&M var atdot vecās drēbes. Vai to var izdarīt jebkurā H&M veikalā vai ir konkrētas filiāles, kurās to var izdarīt?

Var tur nodot sasmalcinaašanai, pretii sanjemot atlaidi naakamajam pirkumam. :) tik jaabuut konkreeta izmeera maisinjam.

Pati domāju kaut kur nodot, lai kāds nēsā. Žēl mest ārā tādas, ko kāds vēl var vilkt. :)

1 - 10 с 26