Tām kas atdod drēbes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tām kas atdod drēbes

Sveikas.

Kuras ir jūsu iecienītaakaas vietas, kur atdodat dreebes un kaapeec tieši tur? :)

26 Ответы

Atdodu ik pa laikam maisus ar drēbēm meitenēm no skapja,pieminot,ka tālāk var darīt vienalga ko ar viņām,neļaunojos,ja arī nolemtu tirgot tālāk.Man galvenais brīva vieta mājās.

Nesu uz H&M pa maisiņam, pa diviem - pretī kuponus ņemu!! Kā man stāstīja - tur pēctam visu sķiro - labāko trūcīgajiem, lupatveidīgo pārstrādā un ražo jaunu apgērbu!! Var nodot jebkurā H&M. Ja Tukums pa ceļam, tur var vest uz Pakāpieniem. Tagad Otra elpa Dominā ir uzlikta mantu nodošanas mājiņa/kaste līdz jūlija beigām. Organizāciju Dace neiesaku, tur visu tur pagrabā ūdenī. Vislabāk, protams, nodot visu kādai ģimenei tieši rokās un saņemt pretī smaidu!! ;)

Paldies par info visaam. :) 

Man netālu no mājām ir labdarības veikals, nesu tur.

Kur tas ir? 

Varbūt kaada var paskaidrot vairaak par H&M? Kas taa par atlaidi, cik liela? Uzreiz jaaizlieto (tajaa pašaa dienaa)? Vai arī varu aiznest drēbītes un izlietot pēc tam? 

> Dii

Varbūt kaada var paskaidrot vairaak par H&M? Kas taa par atlaidi, cik liela? Uzreiz jaaizlieto (tajaa pašaa dienaa)? Vai arī varu aiznest drēbītes un izlietot pēc tam? 

Nesu uz H&M laikam vairāk kā gadu, ko neizpērk, ko nepaņem pat par velti vai kā ievajagas skapī vairāk brīvas vietas!! Jābūt vidēja izmēra pilnam maisiņam - pieņem tikai tekstilu!! Par katru maisiņu dod pretī 15% atlaižu kuponu, tas ir beztermiņa kupons, ko vari izmantot, kad gribi!! Viens maisiņš - viens kupons!! Dienā nevar nodot vairāk par diviem maisiņiem.

> Sigita

Vai Jūs gadījumā nezināt - Dominā "Otra elpa" pieņem tikai drēbes, vai arī dažādas mantas? Piem., bērnu grāmatas?

Nesu uz H&M pa maisiņam, pa diviem - pretī kuponus ņemu!! Kā man stāstīja - tur pēctam visu sķiro - labāko trūcīgajiem, lupatveidīgo pārstrādā un ražo jaunu apgērbu!! Var nodot jebkurā H&M. Ja Tukums pa ceļam, tur var vest uz Pakāpieniem. Tagad Otra elpa Dominā ir uzlikta mantu nodošanas mājiņa/kaste līdz jūlija beigām. Organizāciju Dace neiesaku, tur visu tur pagrabā ūdenī. Vislabāk, protams, nodot visu kādai ģimenei tieši rokās un saņemt pretī smaidu!! ;)

Исправлено 14.07.2015 14:51

> Sigita

> Dii

Nesu uz H&M laikam vairāk kā gadu, ko neizpērk, ko nepaņem pat par velti vai kā ievajagas skapī vairāk brīvas vietas!! Jābūt vidēja izmēra pilnam maisiņam - pieņem tikai tekstilu!! Par katru maisiņu dod pretī 15% atlaižu kuponu, tas ir beztermiņa kupons, ko vari izmantot, kad gribi!! Viens maisiņš - viens kupons!! Dienā nevar nodot vairāk par diviem maisiņiem.

Man tajaa maisaa ir arī divas aadas jakas, taas neņems? Kājmutis

Исправлено 14.07.2015 14:58

> Dii

> Sigita

> Dii

Man tajaa maisaa ir arī divas aadas jakas, taas neņems? Kājmutis

Labots: šodien, 14:51

Man vienā maisā reiz bija īstā ādas jaka un maza bītlenīte pa virsu - paņēma!! Ir, kad pat nepaskatās uz maisiņu, ir, kad paver vaļā, kadreiz baigi izčamda!! Kā kuro reizi!! 

11 - 20 с 26