Tām kas atdod drēbes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tām kas atdod drēbes

Sveikas.

Kuras ir jūsu iecienītaakaas vietas, kur atdodat dreebes un kaapeec tieši tur? :)

26 Ответы

> aneterb

> Sigita

Vai Jūs gadījumā nezināt - Dominā "Otra elpa" pieņem tikai drēbes, vai arī dažādas mantas? Piem., bērnu grāmatas?

Nesu uz H&M pa maisiņam, pa diviem - pretī kuponus ņemu!! Kā man stāstīja - tur pēctam visu sķiro - labāko trūcīgajiem, lupatveidīgo pārstrādā un ražo jaunu apgērbu!! Var nodot jebkurā H&M. Ja Tukums pa ceļam, tur var vest uz Pakāpieniem. Tagad Otra elpa Dominā ir uzlikta mantu nodošanas mājiņa/kaste līdz jūlija beigām. Organizāciju Dace neiesaku, tur visu tur pagrabā ūdenī. Vislabāk, protams, nodot visu kādai ģimenei tieši rokās un saņemt pretī smaidu!! ;)

Es pati nevedu, bet kaiminiene - viņa veda jebko - drēbes, apavus, mantas, traukus, var arī laikam mebeles, bet tad jāsazinās ar viņiem!! DRošibas labad, var uzzvanīt uz Otra elpa un uzjautāt visu! ;)

> Dii

> Sigita

> Dii

Varbūt kaada var paskaidrot vairaak par H&M? Kas taa par atlaidi, cik liela? Uzreiz jaaizlieto (tajaa pašaa dienaa)? Vai arī varu aiznest drēbītes un izlietot pēc tam? 

Nesu uz H&M laikam vairāk kā gadu, ko neizpērk, ko nepaņem pat par velti vai kā ievajagas skapī vairāk brīvas vietas!! Jābūt vidēja izmēra pilnam maisiņam - pieņem tikai tekstilu!! Par katru maisiņu dod pretī 15% atlaižu kuponu, tas ir beztermiņa kupons, ko vari izmantot, kad gribi!! Viens maisiņš - viens kupons!! Dienā nevar nodot vairāk par diviem maisiņiem.

Man tajaa maisaa ir arī divas aadas jakas, taas neņems? Kājmutis

Labots: šodien, 14:51

Pienem visas drebes, ARI tekstilu,nevis TIKAI!  Vari precizaku info uzzinat h&m lapa.

tekstils=audums

man uz h&m atlaižu kuponiem gan ir norādīts termiņš... līdz 31. augustam. un atlaide attiecas uz vienu preci, ne visu pirkumu!!! esmu nesusi gan uz Spices, gan Alfas, gan GC veikaliem.

nekad neviens neko nav pētījis, čamdījis, nav kritizēts maisiņa izmērs.. bet jā, esmu nesusi pilnu apģērba vaikala maisu, ne mazu maisiņu ar zeķu pāri:D

Parasti vedu vai nu uz Spici, Torņkalna baznīcu vai H&M. Vēl esmu vedusi uz sieviešu krīzes centru (netālu no Māras dīķa), tur noderot gan bērnu drēbes, gan sieviešu drēbes.

Meitenes, varu atdot grūtnieču drēbes. Varbūt kādai ir pazīstama meitene gaidībās, kurai finanses neļauj pirkt drēbītes?

21 - 26 с 26