Jautājumi un ieteikumi AtverSkapi.lv - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautājumi un ieteikumi AtverSkapi.lv

Manuprāt nepieciešamie uzlabojumi: 

1. Sludinājumu šķirošana pēc pievienošanas datuma.

2. Sludinājuma virstrakstā pēc pirmā burta nevar lietot lielos burtus un dažādus nepieciešamus "speciālos" simbolus - kāpēc? Ir Taču Tommy Hilfiger nevis Tommy hilfiger, Sister's Point nevis Sisters point, utt. Arī % zīmi neatļauj lietot, bet es vēlos virsrakstā norādīt "100% zīds".

3. Lai arī sludinājuma teksts tiek noformēts normāli publicējot pazūd jebkāds līdzinājums - tas kļūst neuztverams.

4. Facebook autorizētiem lietotājiem izveidojot sludinājumu automātiski ir atķeksēts "Vēlos publicēt sludinājumu savā Facebook laika joslā" Kādēļ? To ir viegli palaist garām - lielākajai daļai pārdevēju šeit nav vajadzības savu draugu Facebook sienas piesārņot ar pārdošanas sludinājumiem, tāpēc jau lietas tiek pārdotas šeit. Facebook pietiek ar vienu linku uz skapi profilā. 

5. Somas gribētos šķirot pēc materiāla, bet tādas iespējas nav.

6. Apavus arī gribētos šķirot pēc materiāla. 

7. Meklējot apģērbu labprāt atlasītu uzreiz vairāku izmērus. Daudz apģērbiem sludinājumā tāpat atzīmēti vairāki, meklējot  vairākus izmērus pēc kārtas (jo reizē nav iespējams) sanāk ļoti daudz skatīties vienu un to pašu. 

8. Ziņas. Kā lai tur vispār orientējās?

9. Izveidojot sludinājumu automātiski ir atķeksēts Preces stāvoklis:* "Jauns". Bieži tas netiek pamanīts un rodās nevajadzīgi pārpratumi par pārdodamās lietas stāvokli. Paldies :) 

10. Pie krāsām trūkst viena no populārākjām apģērba krāsām - bēša. Paldies :)  

Manuprāt jēdzīgi komentāros ieteiktie uzlabojmi:

1. Šķirošanas iespēja profilā - perfekti būtu ja profilā sludinājumus varētu šķirot tāpat kā lielajā meklēšanā. Vai vismaz atsevišķi atlasīt kleitas, kreklus utt. Vai vismaz vīriešu/sieviešu/bērnu. Daudzos profilos ir simts  un vairāk lietu - grūti orientēties.

2. Jakas/virsjakas/žaketes/mēteļi - parak daudz to jakveidīgo. Visu var apvienot zem "virsdrēbes" un uzlikt kā atlases kritērijus žaketes/mēteļi/jakas/putekļu mēteļi (tāpat kā ar apavu izmēriem). Citādi plašķīti jāmeklē gan pie mēteļiem, gan virsjakām. Un žaketi - gan pie jakām, gan žaketēm.

Paldies :)

48 Ответы

Исправлено 02.10.2015 13:21

beernu sadaljaa uztaisiit veel sadalju shorti,a to nekad nezinu kur vinjus pievienot,pie bikseem ar stulbi.

Otkaart beidzot uztaisiit iespeeju dzeest sludinaajumus savus vienlaiciigi vairaakus,nevis chakareeties pa vienam,un atkal aizmet atpakalj uz augshu,un meklee pa jaunam.

Labdien, arī par krāsām. Haki krāsa - neatbilst ne pie brūna , ne zaļa...

> maja_sa

Neiebrauc galējībās ar tām krāsām, tad tik pat labi trūkst tirkīzzilā, koraļļu, fuksiju, ko ļoti bieži piemin katalogos un internetveikalos ir atrodamas šīs krāsas.

Ir daudz svarīgākas lietas kas jāuzlabo nevis domāt kādas krāsas likt. Lai uzlabo sistēmu kā apkarot krāpnieces, lai bērniņi nepaliktu bez ziemas kombinzoniem, zābaciņiem. Veikalos nenormālas cenas, protams ne visas var nopirkt jaunu utt.

Piekrītu par kraasaam, konkrēti haki man arī pietrūka.

> Aiga S Akcija!

> maja_sa

Neiebrauc galējībās ar tām krāsām, tad tik pat labi trūkst tirkīzzilā, koraļļu, fuksiju, ko ļoti bieži piemin katalogos un internetveikalos ir atrodamas šīs krāsas.

Ir daudz svarīgākas lietas kas jāuzlabo nevis domāt kādas krāsas likt. Lai uzlabo sistēmu kā apkarot krāpnieces, lai bērniņi nepaliktu bez ziemas kombinzoniem, zābaciņiem. Veikalos nenormālas cenas, protams ne visas var nopirkt jaunu utt.

Vienīgais, kas man no krāsām patiešām pietrūkst, ir sudraba un zelta. It īpaši bižutērijas sadaļā.

Sveicinati. Jau kadu laiku nepublicejas un nedzešas manas foruma temas,gribetos uzzinat kas par problemu?

Haki krāsas esamību var ierakstīt virsrakstā-nekādu problēmu.

Labvakar! Gribu zinat kapec es neredzeju savu statistiku? Es samaksaju 4.50 eur un lasiju ka man bus pieejama si funkcija.Paldies!

41 - 48 с 48