meklēju čeku no jebkura apģērbu veikala - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

meklēju čeku no jebkura apģērbu veikala

Svekas meitenes! 03.07. man pazuda pasta stacija kura bija kleita un bluze.Lai sanjemtu atlidzibu man vajadzigs  ceks no kleitas un no bluzes. varbut kadai ir?-29623039

21 Ответы

Veiksmi meklējumos, ceru, ka saņemsiet atlīdzību vai pašas drēbītes .. !! Satraukts

Viņi nozaudē paku un Tev vēl kaut kas jāmeklē?! Kas par...

> Snowfox

Viņi nozaudē paku un Tev vēl kaut kas jāmeklē?! Kas par...

Es to pašu padomāju .. tāds murgs, tagad vispār jābaidās par katru sūtījumu :( 

Man reiz bija līdzīga situācija,paciņu gan atrada,bet tāpat kompensēja ar 6 bezmaksas kodiem,turpretī omniva nekad neko tādu nav darījusi,aizsūta saplēstu paciņu un pasaka,ka neko nezina. Ja gadījumā paciņa nebija tik vērtīga,apdomā,varbūt var iziet uz risinājumu par tiem pašiem kodiem.

> Ite

Veiksmi meklējumos, ceru, ka saņemsiet atlīdzību vai pašas drēbītes .. !! Satraukts

paldies! pasta stacija pazinjojusi, ka pacinja nozaudeta.. un vajadzigi ceki par kleitu un bluzi lai varetu risinat atlidzibu.. bet es nekad neesmu krajusi cekus  no pirkshanas.. kur lai es tagat vinjus dabuju?...

> Tatjana

> Ite

paldies! pasta stacija pazinjojusi, ka pacinja nozaudeta.. un vajadzigi ceki par kleitu un bluzi lai varetu risinat atlidzibu.. bet es nekad neesmu krajusi cekus  no pirkshanas.. kur lai es tagat vinjus dabuju?...

Pārjautāšos saviem tuviniekiem, draugiem, varbūt kādai ir :s Uz kādu summu Jums vajadzīgs čeks?

Vai ar konta izdruku - maksājuma uzdevumu par apģērbu nepietiek? Es nevienu čeku neglabāju ilgāk par 24 stundām... Vēl ko trakāku izdomās :D Varbūt palūdziet kādā kažokādu veikalā, lai iedod čeka kopiju un tad nāks pie prāta un uzņemsies PS kādu atbildību?

paldies! pasta stacija pazinjojusi, ka pacinja nozaudeta.. un vajadzigi ceki par kleitu un bluzi lai varetu risinat atlidzibu.. bet es nekad neesmu krajusi cekus  no pirkshanas.. kur lai es tagat vinjus dabuju?...vienkarshi murgs kautkads.

> Tikai bērniem

Vai ar konta izdruku - maksājuma uzdevumu par apģērbu nepietiek? Es nevienu čeku neglabāju ilgāk par 24 stundām... Vēl ko trakāku izdomās :D Varbūt palūdziet kādā kažokādu veikalā, lai iedod čeka kopiju un tad nāks pie prāta un uzņemsies PS kādu atbildību?

Patīk ieteikums Smaidīgs

> Tikai bērniem

Labais :D Pat sasmējos par tik oriģinālu ieteikumu :D 

1 - 10 с 21