meklēju čeku no jebkura apģērbu veikala - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

meklēju čeku no jebkura apģērbu veikala

Svekas meitenes! 03.07. man pazuda pasta stacija kura bija kleita un bluze.Lai sanjemtu atlidzibu man vajadzigs  ceks no kleitas un no bluzes. varbut kadai ir?-29623039

21 Ответы

> Tikai bērniem

Vai ar konta izdruku - maksājuma uzdevumu par apģērbu nepietiek? Es nevienu čeku neglabāju ilgāk par 24 stundām... Vēl ko trakāku izdomās :D Varbūt palūdziet kādā kažokādu veikalā, lai iedod čeka kopiju un tad nāks pie prāta un uzņemsies PS kādu atbildību?

> Ite

> Tatjana

> Ite

Veiksmi meklējumos, ceru, ka saņemsiet atlīdzību vai pašas drēbītes .. !! Satraukts

paldies! pasta stacija pazinjojusi, ka pacinja nozaudeta.. un vajadzigi ceki par kleitu un bluzi lai varetu risinat atlidzibu.. bet es nekad neesmu krajusi cekus  no pirkshanas.. kur lai es tagat vinjus dabuju?...

Pārjautāšos saviem tuviniekiem, draugiem, varbūt kādai ir :s Uz kādu summu Jums vajadzīgs čeks?

Dīvaini...

Ja jau veikals Tev sūtīja, tad viņi var par šo pirkumu uzrādīt čekus, bet, ja pirvātpersona...tad nekaadi čeki nelīdzēs- jo taa jau var uzraadīt čeku ar iespaidīgām summām- piem. no veikaliem , kur blīzīte vien maksā  1000%:D...Neticu, ka tas tā vienkārši ies cauri- uzrādīsi čekus un viss...

Ja veici te darījumu, tad arī pārdeveejas kontaa parādīsies summma par preci , ko pirki, un var to izdruku uzrādīt.

Lai veicas!

Nu jq neka nesanak, tad vismaz parskaitijumu aizsuti! Kaut kadu summinu dabusi atpakal!:) 

Iespejams man vel ir ceks,kur h&M pirku bluzi pa 3€,ja der.pameklesu. 

Dīvaini...

Ja jau veikals Tev sūtīja, tad viņi var par šo pirkumu uzrādīt čekus, bet, ja pirvātpersona...tad nekaadi čeki nelīdzēs- jo taa jau var uzraadīt čeku ar iespaidīgām summām- piem. no veikaliem , kur blīzīte vien maksā  1000%:D...Neticu, ka tas tā vienkārši ies cauri- uzrādīsi čekus un viss...

Ja veici te darījumu, tad arī pārdeveejas kontaa parādīsies summma par preci , ko pirki, un var to izdruku uzrādīt.

Lai veicas!

Dīvaini...

Lai veicas!

> Ite sutijums bija 03.07. datuma  cekam jabut lidz tam datumam. man bija kleita un bluze.. deres vienalga uz kuru summu, jo lielakjo labaks!... es domaju , ka tikunta papilno neizmaksas...

> Tatjana

> Ite

Veiksmi meklējumos, ceru, ka saņemsiet atlīdzību vai pašas drēbītes .. !! Satraukts

paldies! pasta stacija pazinjojusi, ka pacinja nozaudeta.. un vajadzigi ceki par kleitu un bluzi lai varetu risinat atlidzibu.. bet es nekad neesmu krajusi cekus  no pirkshanas.. kur lai es tagat vinjus dabuju?...

Pārjautāšos saviem tuviniekiem, draugiem, varbūt kādai ir :s Uz kādu summu Jums vajadzīgs čeks?

> Tatjana

> Ite sutijums bija 03.07. datuma  cekam jabut lidz tam datumam. man bija kleita un bluze.. deres vienalga uz kuru summu, jo lielakjo labaks!... es domaju , ka tikunta papilno neizmaksas...

> Tatjana

> Ite

Labi, ja nju kaut ko atradīšu, došu ziņu :)

nosūtīju Jums čeku :)

Njā... kaut kā neforši viņi rīkojas gan.. Normāli būtu, ja aizsūtītu konta izrakstu par summu, ko meitene pārskaitīja Tev. Nevis kaut kā šādi. Un tāpat pilno summu neatmaksās, sviests.

Ja neesi to izdarījusi, varbūt iesaki to konta izraksta variantu.. Paši varbūt apdomāsies. Jo viņi pazaudē un Tev vēl tagad 100 gadus veci čeki jāmeklē..

Pēdējā laikā kleitas un blūzes tik atverskapi esmu iegādājusies :D tāpēc nevarēšu palīdzēt, varētu būt čeki par citiem apģērba gabaliem, bet, cik saprotu, tie nemaz neder.

11 - 20 с 21