Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot!

Sveiki!

Pēdējā laikā jo izteikti forums kļuvis par tikai un vienīgi tirgus placi Smejošs Itkā jau viss atbilstoši un iederīgi Aci miedzošs, tikai ir viens BET arvien vairāk lietotāju savas tēmas ceļ uz 'augšu', lai atrastos starp pirmajām 10 sākumlapā. Tas attiecas uz foruma noteikumu: 

14. Aizliegts pārmērīgi bieži pacelt vai dublēt savas tēmas, kā rezultātā citas tēmas tiek izbīdītas no sadaļas "Jaunākais forumā". Arī veidojot Maksas tēmas ir jāievēro šis punkts.

Pat ja ir iegādāta MAKSAS tēma, tas nenozīmē, ka ir tiesības nepārtraukti celt 'augšā' tēmu, lai tā atrastos sākumlapā. Tas attiecas arī uz aktīviem pircējiem u.c. lietu pārdevējiem bezmaksas tēmās. Cienīsim citus un necelsim/ nelabosim savas tēmas biežāk kā 2-3x dienā. 

Ir cilvēki, kas izmanto maksas tēmas un bez problēmām paceļ tās ne biežāk kā 1x dienā un viņus tas apmierina, tātad reklāma darbojas. Ne vienmēr kvantitāte (bieža tēmu celšana) nozīmē vairāk pircēju. Toties ir saņemtas ziņas par lietotājiem, kuri pārāk aktīvi labo savas tēmas, neļaujot citiem izpausties forumā Nevainīgs

P.S. Atkārtota ne tikai šo, bet arī citu foruma noteikumu pārkāpšana atļauj AtverSkapi.lv bloķēt lietotāju uz 24h.

Mēs esam par rosīgu forumu noteikumu ietvaros Aci miedzošs

86 Ответы

Piekrītu!
Tikai neliela problēma, ka tēma "paceļas" pat tad, ja vienkārši izlabo... Tieši šodien izdzēsu pārdotās lietas no savas tēmas un, protams, automātiski tēma paceļas vēlreiz..

Man jau bija neērti pacelt tēmu ik pēc pāris stundām,bet citas paceļ ik pēc 10minūtēm. 

2 vai 3 reizes tas ir pietiekoši!:)

> LAURA

Piekrītu!
Tikai neliela problēma, ka tēma "paceļas" pat tad, ja vienkārši izlabo... Tieši šodien izdzēsu pārdotās lietas no savas tēmas un, protams, automātiski tēma paceļas vēlreiz..

Man ir identiska problēma! Reizēm pielaboju ar domu pacelt, bet reizēm izņemu to, kas vairs nav aktuals un tēma atkal ir augšaa, pat ja negribu. Neredzu īsti izvēles iespējas.

nu tad beidzot

> Dii

> LAURA

Piekrītu!

Man ir identiska problēma! Reizēm pielaboju ar domu pacelt, bet reizēm izņemu to, kas vairs nav aktuals un tēma atkal ir augšaa, pat ja negribu. Neredzu īsti izvēles iespējas.

Nu ja ta ir milziga problema... Smejošs

buutu forshi,ka tiktu pamaniitas ne tikai shadas probleemas,bet arii lietotaaju luugumi sakaraa ar saita uzlaboshanu...

Vajadzeja uztaisit citu sadalu,kur rote visas maksas temas, jo biezi vien pacel savu temu un pec minutes jau ir prom no pirmas lapas... 

+Man "patik" logika par banosanu. Krapniekus un ebay precu tirgotajus nebano(bez veikala statusa), bet cilveku,kas piemaksa,lai paceltu kaut ko banos!Smejošs

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Vajadzeja uztaisit citu sadalu,kur rote visas maksas temas, jo biezi vien pacel savu temu un pec minutes jau ir prom no pirmas lapas... 

+Man "patik" logika par banosanu. Krapniekus un ebay precu tirgotajus nebano(bez veikala statusa), bet cilveku,kas piemaksa,lai paceltu kaut ko banos!Smejošs

tie ir vieni un tie paši maksas tēmu pacēlāji, ne visi, kas maksā šādi "uzdarbojas", lielākā daļa tādu nav 

Vispār jau tas veikala statuss tāds jocīgs,es neizprotu viņu.Itkā maksā naudu,lai varētu tirgot preces vairumā,BET par tām precēm jau tāpat netiek maksāts nodoklis,līdz ar to samaksājot mēneša maksu par šo statusu,tas nepadara procesu legālāku. Kā tur īsti ir?

1 - 10 с 86