Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot!

Sveiki!

Pēdējā laikā jo izteikti forums kļuvis par tikai un vienīgi tirgus placi Smejošs Itkā jau viss atbilstoši un iederīgi Aci miedzošs, tikai ir viens BET arvien vairāk lietotāju savas tēmas ceļ uz 'augšu', lai atrastos starp pirmajām 10 sākumlapā. Tas attiecas uz foruma noteikumu: 

14. Aizliegts pārmērīgi bieži pacelt vai dublēt savas tēmas, kā rezultātā citas tēmas tiek izbīdītas no sadaļas "Jaunākais forumā". Arī veidojot Maksas tēmas ir jāievēro šis punkts.

Pat ja ir iegādāta MAKSAS tēma, tas nenozīmē, ka ir tiesības nepārtraukti celt 'augšā' tēmu, lai tā atrastos sākumlapā. Tas attiecas arī uz aktīviem pircējiem u.c. lietu pārdevējiem bezmaksas tēmās. Cienīsim citus un necelsim/ nelabosim savas tēmas biežāk kā 2-3x dienā. 

Ir cilvēki, kas izmanto maksas tēmas un bez problēmām paceļ tās ne biežāk kā 1x dienā un viņus tas apmierina, tātad reklāma darbojas. Ne vienmēr kvantitāte (bieža tēmu celšana) nozīmē vairāk pircēju. Toties ir saņemtas ziņas par lietotājiem, kuri pārāk aktīvi labo savas tēmas, neļaujot citiem izpausties forumā Nevainīgs

P.S. Atkārtota ne tikai šo, bet arī citu foruma noteikumu pārkāpšana atļauj AtverSkapi.lv bloķēt lietotāju uz 24h.

Mēs esam par rosīgu forumu noteikumu ietvaros Aci miedzošs

86 Ответы

Man jautājums cits - ierakstīju atbildi uz savu vēlos pirkt tēmu, taču tā atbilde parādās trīs reizes. Kā es varu izdzēst tās divas liekās? Nebija doma pacelt vai ko tml., dators laikam kaut ko ne tā... Un kā izdzēst neatradu.

Man jautājums cits - ierakstīju atbildi uz savu vēlos pirkt tēmu, taču tā atbilde parādās trīs reizes. Kā es varu izdzēst tās divas liekās? Nebija doma pacelt vai ko tml., dators laikam kaut ko ne tā... Un kā izdzēst neatradu.

Atkal parādās manis rakstītais divas reizes. Nesaprotu. Vai es ko daru nepareizi? Satraukts

Atkal parādās manis rakstītais divas reizes. Nesaprotu. Vai es ko daru nepareizi? Satraukts

!

hmm ja nan ari ta nesaprotu kas un cik daudz  domats 

Sāk likties, ka dažas Dāmas te pilnībā ignorē šo noteikumu, pat ja viņām tas tiek bāzts sejā. Jau ik pa pusstundai/stundai redzu starp jaunākajām diskusijām vienu un to pašu, neskaitāmi pacelto tēmu. 

> estere_

Sāk likties, ka dažas Dāmas te pilnībā ignorē šo noteikumu, pat ja viņām tas tiek bāzts sejā. Jau ik pa pusstundai/stundai redzu starp jaunākajām diskusijām vienu un to pašu, neskaitāmi pacelto tēmu. 

Man gan vairāk interesē vai šādas dāmas tiešām tiek bloķētas uz tām 24h, jo nevar jau zināt. Un vai šādas tiek bloķētas 2*pa 24h, vai vienreiz.

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=26971

Man arii neshkjiet, ka teemas pacelshana 3 reizes dienaa ir par maz. Njemot veeraa to, cik lietotaaju videeji ir onlainaa un pienjemot, ka dalja liek maksas teemas.. Kas notiks, ja katrs ik peec 10 min pacels savu teemu? Ja paareejos neinteresee piedaavaajums, nu tas vienkaarshi neinteresee, un ar teemu celshanu nekas nemainiisies. Un, lai teemu redzeetu dazaadi lietotaaji, pietiek ar taas aktualizeeshanu 3 reizes dienaa.. Manupraat. Taa jau paaraak liels bardaks ar kraapnieceem un citiem " briinumiem"  portaalaa. Vismaz cienju vienai pret otru jaasaak izraadiit.

31 - 40 с 86