Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot!

Sveiki!

Pēdējā laikā jo izteikti forums kļuvis par tikai un vienīgi tirgus placi Smejošs Itkā jau viss atbilstoši un iederīgi Aci miedzošs, tikai ir viens BET arvien vairāk lietotāju savas tēmas ceļ uz 'augšu', lai atrastos starp pirmajām 10 sākumlapā. Tas attiecas uz foruma noteikumu: 

14. Aizliegts pārmērīgi bieži pacelt vai dublēt savas tēmas, kā rezultātā citas tēmas tiek izbīdītas no sadaļas "Jaunākais forumā". Arī veidojot Maksas tēmas ir jāievēro šis punkts.

Pat ja ir iegādāta MAKSAS tēma, tas nenozīmē, ka ir tiesības nepārtraukti celt 'augšā' tēmu, lai tā atrastos sākumlapā. Tas attiecas arī uz aktīviem pircējiem u.c. lietu pārdevējiem bezmaksas tēmās. Cienīsim citus un necelsim/ nelabosim savas tēmas biežāk kā 2-3x dienā. 

Ir cilvēki, kas izmanto maksas tēmas un bez problēmām paceļ tās ne biežāk kā 1x dienā un viņus tas apmierina, tātad reklāma darbojas. Ne vienmēr kvantitāte (bieža tēmu celšana) nozīmē vairāk pircēju. Toties ir saņemtas ziņas par lietotājiem, kuri pārāk aktīvi labo savas tēmas, neļaujot citiem izpausties forumā Nevainīgs

P.S. Atkārtota ne tikai šo, bet arī citu foruma noteikumu pārkāpšana atļauj AtverSkapi.lv bloķēt lietotāju uz 24h.

Mēs esam par rosīgu forumu noteikumu ietvaros Aci miedzošs

86 Ответы

> Aiga S Akcija!

> estere_

Sāk likties, ka dažas Dāmas te pilnībā ignorē šo noteikumu, pat ja viņām tas tiek bāzts sejā. Jau ik pa pusstundai/stundai redzu starp jaunākajām diskusijām vienu un to pašu, neskaitāmi pacelto tēmu. 

Man gan vairāk interesē vai šādas dāmas tiešām tiek bloķētas uz tām 24h, jo nevar jau zināt. Un vai šādas tiek bloķētas 2*pa 24h, vai vienreiz.

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=26971

Es,protams,nezinu,bet esmu uzmetusi aci dažiem profiliem,kas arī pie pārdod sadaļas reklamē savu skapi ik pēc pāris minūtēm,kaut diskusijas dzēš,profilu nebloķē. 

PAt blogu sadaljaa meitenes meedz reklameet savu skapi...

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

PAt blogu sadaljaa meitenes meedz reklameet savu skapi...

Mhm,šī lietotāja http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=46883 visu laiku arī neatlaidīgi posto savu skapi blogos. Neviens neiestāstīs,ka nezina noteikumus,es šaubos,ka pēkšņi lasīt nemāk.

Tikai ta... ir daudzas,kuras ieliek savas temas 3x un tava maksas tema jau ir talajas zilajas...bik besi tas...

Исправлено 16.08.2015 02:30

x

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Tikai ta... ir daudzas,kuras ieliek savas temas 3x un tava maksas tema jau ir talajas zilajas...bik besi tas...

Varētu izveidot atsevišķu sadaļu maksas tēmām un atsevišķu - bezmaksas, kā arī maksas tēmu sadaļā ieviest automātisko tēmu "slīdēšanu" gluži kā izcelto sludinājumu princips sākumlapā. Cerams, ka šoreiz manu komentāru administrācija neizdzēsīs! Smejošs

Man ir aktuals jautajums - vai tiek vispar dzestas / banotas temas/lietotaji,kas cel vairak? Ok, pielauju 1-2x vairak, bet citas vel aizvien cel pa 10 reizem diena...

Vai tiešām atkal sāk aizmirst par foruma noteikumiem?

nevajag celt šādu tēmu nemaz. Tām, kas sūdzas, ka citas pàrkāpj noteikumus, fiksējiet un nododiet administrācijai. Administrācija droši var sākt pildīt savus solījumus bloķējot pārkāpējus :)

> loti_labas_lietinas

nevajag celt šādu tēmu nemaz. Tām, kas sūdzas, ka citas pàrkāpj noteikumus, fiksējiet un nododiet administrācijai. Administrācija droši var sākt pildīt savus solījumus bloķējot pārkāpējus :)

Esmu pāris nodevusi - nav reakcijas :D

41 - 50 с 86