Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot!

Sveiki!

Pēdējā laikā jo izteikti forums kļuvis par tikai un vienīgi tirgus placi Smejošs Itkā jau viss atbilstoši un iederīgi Aci miedzošs, tikai ir viens BET arvien vairāk lietotāju savas tēmas ceļ uz 'augšu', lai atrastos starp pirmajām 10 sākumlapā. Tas attiecas uz foruma noteikumu: 

14. Aizliegts pārmērīgi bieži pacelt vai dublēt savas tēmas, kā rezultātā citas tēmas tiek izbīdītas no sadaļas "Jaunākais forumā". Arī veidojot Maksas tēmas ir jāievēro šis punkts.

Pat ja ir iegādāta MAKSAS tēma, tas nenozīmē, ka ir tiesības nepārtraukti celt 'augšā' tēmu, lai tā atrastos sākumlapā. Tas attiecas arī uz aktīviem pircējiem u.c. lietu pārdevējiem bezmaksas tēmās. Cienīsim citus un necelsim/ nelabosim savas tēmas biežāk kā 2-3x dienā. 

Ir cilvēki, kas izmanto maksas tēmas un bez problēmām paceļ tās ne biežāk kā 1x dienā un viņus tas apmierina, tātad reklāma darbojas. Ne vienmēr kvantitāte (bieža tēmu celšana) nozīmē vairāk pircēju. Toties ir saņemtas ziņas par lietotājiem, kuri pārāk aktīvi labo savas tēmas, neļaujot citiem izpausties forumā Nevainīgs

P.S. Atkārtota ne tikai šo, bet arī citu foruma noteikumu pārkāpšana atļauj AtverSkapi.lv bloķēt lietotāju uz 24h.

Mēs esam par rosīgu forumu noteikumu ietvaros Aci miedzošs

86 Ответы

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> loti_labas_lietinas

nevajag celt šādu tēmu nemaz. Tām, kas sūdzas, ka citas pàrkāpj noteikumus, fiksējiet un nododiet administrācijai. Administrācija droši var sākt pildīt savus solījumus bloķējot pārkāpējus :)

Esmu pāris nodevusi - nav reakcijas :D

Tad tagad patiešām vajag sākt reaģēt. 1reiz pārkāpj 24 h, 2reiz 48.. 

> loti_labas_lietinas

nevajag celt šādu tēmu nemaz. Tām, kas sūdzas, ka citas pàrkāpj noteikumus, fiksējiet un nododiet administrācijai. Administrācija droši var sākt pildīt savus solījumus bloķējot pārkāpējus :)

tad kā šo lai sauc, ja ne par pārkāpšanu? http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=27332 Ik pēc pāris minūtēm jauna bilde un cena Vēsais

Исправлено 20.08.2015 11:53

> M.S.

> loti_labas_lietinas

tad kā šo lai sauc, ja ne par pārkāpšanu? http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=27332 Ik pēc pāris minūtēm jauna bilde un cena Vēsais

Bet nevar jau savādàk ievietot sava skapja saturu kā vien tā. Tēma neieleca no jauna sarakstā ne reizi. Nu ok. ja tā nedrīkst, tad turpmak tēmās vairs no skapja neko nelikšu 8)

:D

> loti_labas_lietinas

> M.S.

> loti_labas_lietinas

Bet nevar jau savādàk ievietot sava skapja saturu kā vien tā. Tēma neieleca no jauna sarakstā ne reizi. Nu ok. ja tā nedrīkst, tad turpmak tēmās vairs no skapja neko nelikšu 8)

Labots: šodien, 11:53

Tēma varbūt neparādījās starp izceltajām pietiekami ilgu laiku, lai pamanītu, jo dienas vidū liela aktivitāte, tās ātri izgrūž ārā no vietas, bet būtību tas tāpat nemaina, noteikumi ir pārkāpti, jo attiecās uz pacelšanu/labošanu.

Pat ja ir iegādāta MAKSAS tēma, tas nenozīmē, ka ir tiesības nepārtraukti celt 'augšā' tēmu, lai tā atrastos sākumlapā. Tas attiecas arī uz aktīviem pircējiem u.c. lietu pārdevējiem bezmaksas tēmās. Cienīsim citus un necelsim/ nelabosim savas tēmas biežāk kā 2-3x dienā.

> Janeta

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

PAt blogu sadaljaa meitenes meedz reklameet savu skapi...

Mhm,šī lietotāja http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=46883 visu laiku arī neatlaidīgi posto savu skapi blogos. Neviens neiestāstīs,ka nezina noteikumus,es šaubos,ka pēkšņi lasīt nemāk.

Likumu nezinaashana neatbriivo no atbildiibas :D

Исправлено 20.08.2015 14:56

Ierosinu administraacijai nomainīt uzstaadījumus, lai, labojot tēmu, taa nepaceltos. Pacelt tikai ar komentaariem. 

Man ir tēma sadaļaa "pērku". Tūlīt labošu, jo šodien šo to dabūju un vairs nevajag, tēma būs augšaa. Bet man nevajag viņu pacelt, jo tuvaakajaas dienaas taapat nepirkšu neko, šis tas ieplaanots. Meitenes ierauga tēmu, liek linkus, gaida....stulbi. Man tas nav aktuaali visu laiku, bet ik pa brīdim ierakstu, ko vēl meklēju, papildinu sarakstu. Kaitina, ka visu laiku tēma augšaa, nu nedeg man taa pirkšana.

> Dii

Ierosinu administraacijai nomainīt uzstaadījumus, lai, labojot tēmu, taa nepaceltos. Pacelt tikai ar komentaariem. 

Man ir tēma sadaļaa "pērku". Tūlīt labošu, jo šodien šo to dabūju un vairs nevajag, tēma būs augšaa. Bet man nevajag viņu pacelt, jo tuvaakajaas dienaas taapat nepirkšu neko, šis tas ieplaanots. Meitenes ierauga tēmu, liek linkus, gaida....stulbi. Man tas nav aktuaali visu laiku, bet ik pa brīdim ierakstu, ko vēl meklēju, papildinu sarakstu. Kaitina, ka visu laiku tēma augšaa, nu nedeg man taa pirkšana.

Labots: šodien, 14:56

Ja izlabosi savu sludinājumu tad jau viss kārtībā.

Vairāk jāvērš uzmanība uz to, ka ir šeit cilvēki kurus noteikumi neinteresē un tos neievēro, jo tāpat vēl aizvien tiek liktas pašreklāmas sadaļā Pērku katru dienu pa vairākām dienā, vai paceltas tēmas pat pa 5-10 reizēm. Mēs jau neredzam to, ka viņas ir nobloķētas uz tām 24 h, manuprāt pie profila būtu jābūt atzīmētam, ka nobloķēts, vismaz redzēs ka sodu sistēma darbojās, savādāk nav nekādas jēgas no tā. Kopš tika ieviests šis noteikums, principā nekas nav mainījies. Principā tas ir loti negodīgi pret tiem kas maksā naudu un pērk maksas sadaļas.

> Aiga S Akcija!

> Dii

Labots: šodien, 14:56

Ja izlabosi savu sludinājumu tad jau viss kārtībā.

Izlabošu un pacelšu. Tur jau taa lieta, ka negribu pacelt, interesē tikai izlabot, bet nepacelt tēmu.

> Dii

Labots: vakar, 14:56

Pacelt tēmu tikai ar komentariem gan nevajadzētu , jo daudzam meitenēm ir slēgtas tēmas un pacelt iespējams tikai labojot tēmu.

Un par tēmu celšanam vēl runajot, tikko pagarinaju savu tēmu, un viņa automatiski uzleca augša, lai gan nemaz nebija doma viņu pacelt.

51 - 60 с 86