Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot!

Sveiki!

Pēdējā laikā jo izteikti forums kļuvis par tikai un vienīgi tirgus placi Smejošs Itkā jau viss atbilstoši un iederīgi Aci miedzošs, tikai ir viens BET arvien vairāk lietotāju savas tēmas ceļ uz 'augšu', lai atrastos starp pirmajām 10 sākumlapā. Tas attiecas uz foruma noteikumu: 

14. Aizliegts pārmērīgi bieži pacelt vai dublēt savas tēmas, kā rezultātā citas tēmas tiek izbīdītas no sadaļas "Jaunākais forumā". Arī veidojot Maksas tēmas ir jāievēro šis punkts.

Pat ja ir iegādāta MAKSAS tēma, tas nenozīmē, ka ir tiesības nepārtraukti celt 'augšā' tēmu, lai tā atrastos sākumlapā. Tas attiecas arī uz aktīviem pircējiem u.c. lietu pārdevējiem bezmaksas tēmās. Cienīsim citus un necelsim/ nelabosim savas tēmas biežāk kā 2-3x dienā. 

Ir cilvēki, kas izmanto maksas tēmas un bez problēmām paceļ tās ne biežāk kā 1x dienā un viņus tas apmierina, tātad reklāma darbojas. Ne vienmēr kvantitāte (bieža tēmu celšana) nozīmē vairāk pircēju. Toties ir saņemtas ziņas par lietotājiem, kuri pārāk aktīvi labo savas tēmas, neļaujot citiem izpausties forumā Nevainīgs

P.S. Atkārtota ne tikai šo, bet arī citu foruma noteikumu pārkāpšana atļauj AtverSkapi.lv bloķēt lietotāju uz 24h.

Mēs esam par rosīgu forumu noteikumu ietvaros Aci miedzošs

86 Ответы

> Ligucis

Vienreiz gan tas tika jau kaut kur minēts, bet atkārtošu! 

Butu normāli ja būtu tādas kā divas foruma sadaļas- maksas un bezmaksas tēmām! jo bieži vien maksas tēmas ļoti ātri tiek izstumtas ārā ar bezmaksas tēmam , kur kāds kaut ko meklē un tā tēma visu laiku ceļas augšā jo kāds kaut ko piedāvā komentāros! Tādā veidā bieži tiek paceltas vecas bezmaksas tēmas, kuras tikai aizņem vietu! Tā šitie noteikumi nebrauktu auzās, maksātāji netiktu apbižoti un nebūtu velme tēmu celt vairāk kā 2-3x!

ņemot vērā to, ka lielākoties visur rēgojas tās diskusijas, par kurām tiek maksāts, tad šaubos vai kāds tiek apbižots. sānā rādās 10 foruma tēmas -5 maksas un 5 bezmaksas. tas ka kāds ir naglijs un savējo par spīti noteikumiem,ceļ augšā 20x un visiem izbesī, nenozīmē, ka tie, kuri nemaksā, kādu kaut kur izstumj.

> Ieva

> Ligucis

Butu normāli ja būtu tādas kā divas foruma sadaļas- maksas un bezmaksas tēmām! jo bieži vien maksas tēmas ļoti ātri tiek izstumtas ārā ar bezmaksas tēmam , kur kāds kaut ko meklē un tā tēma visu laiku ceļas augšā jo kāds kaut ko piedāvā komentāros! Tādā veidā bieži tiek paceltas vecas bezmaksas tēmas, kuras tikai aizņem vietu! Tā šitie noteikumi nebrauktu auzās, maksātāji netiktu apbižoti un nebūtu velme tēmu celt vairāk kā 2-3x!

ņemot vērā to, ka lielākoties visur rēgojas tās diskusijas, par kurām tiek maksāts, tad šaubos vai kāds tiek apbižots. sānā rādās 10 foruma tēmas -5 maksas un 5 bezmaksas. tas ka kāds ir naglijs un savējo par spīti noteikumiem,ceļ augšā 20x un visiem izbesī, nenozīmē, ka tie, kuri nemaksā, kādu kaut kur izstumj.

Es kautkā esmu ievērojusi tādu sīkumu ka tiek pēkšņi paceltas tik vecas bezmaksas tēmas, par kurām autori ir piemirsuši, bet kāds ir izdomājis piedāvāt sen meklēto! Tā kā pati esmu ievietojusi maksas tēmas ( ceļu ievērojot noteikumus), dažreiz paskatos- mana tēma parādās un dažreiz nav pagājusi pat minūte, kad tēmas nav, jo ir aktuālākas tēmas, kur kāds kautko meklē un citi komentāros piedāvā! Nav ta ka visu laiku it 5pret 5!

> Ligucis

> Ieva

> Ligucis

Es kautkā esmu ievērojusi tādu sīkumu ka tiek pēkšņi paceltas tik vecas bezmaksas tēmas, par kurām autori ir piemirsuši, bet kāds ir izdomājis piedāvāt sen meklēto! Tā kā pati esmu ievietojusi maksas tēmas ( ceļu ievērojot noteikumus), dažreiz paskatos- mana tēma parādās un dažreiz nav pagājusi pat minūte, kad tēmas nav, jo ir aktuālākas tēmas, kur kāds kautko meklē un citi komentāros piedāvā! Nav ta ka visu laiku it 5pret 5!

nē ir pieci pret pieci, bet sistēma var iemest arī randomā kādu sludinājumu, ne tikai aktuālāko. admini jau sen ir pateikuši, ka sānā ādās 5 populārākās bezmaksas un 5 maksas.

Исправлено 14.03.2016 08:35

> Ligucis

Tieši tā!!! 

Kāda jēga, ka rullītī stāv 3-12 mēnešu vecas tēmas, piem. : "Pērku Topu s izmēra"...Un katrs , kam nav slinkums, kautko "Iemet". Ne tur kāds meklē, ne pirks, ne vajag! To visu var atrast parastā sadaļā- entos daudzumos! Bet paceļ vecas tēmas visu laiku, pat nepaskatot datumus un meklētās lietas apsurdu. 

Šādas tēmas izspiež gan jaunāko, gan maksas tēmas...kur loģika? 

Ja esi nopircis maksas tēmu, vai ir kāda garantija, ja tā vispār pardādīsies Rullītii??? - Nekāda!!! Nav! Ja pats par to nerūpēsies, tad nav! Esmu pārbaudījusi... Samaksā un nedaŗi nekā un nekas aŗi nenotiek, tikai pēc 2 nedēļāa Tavu samaksāto tēmu dzēš.:(....bet vecās neaktuālās tēmas te stāv gadiem, un vienmeŗ kāds atkal var ar komentu to pacelt:(((....

un,kapeec,taas,kam skapii no xs liidz xxxl izmeeri,piedaavaajumu desmitiem lapas,nav registreetas kaa- veikals?vairaak kaa skaidrs,ka humpalu bizness!

Vēlētos vērst uzmanību, ka cienīsim citu cilvēku laiku. Ja forumā raksta "ja kaut kas iepatiksies, sazināšos personīgi", tas nenozīmē, ka ir jāraksta 100 un 1 privāta vēstule ar jautājuma zīmēm un vēl apvainoties, ka neatbild.  

Kāds tam sakars ar tēmu celšanām?

Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot!

> xoshopaholic

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Tikai ta... ir daudzas,kuras ieliek savas temas 3x un tava maksas tema jau ir talajas zilajas...bik besi tas...

Varētu izveidot atsevišķu sadaļu maksas tēmām un atsevišķu - bezmaksas, kā arī maksas tēmu sadaļā ieviest automātisko tēmu "slīdēšanu" gluži kā izcelto sludinājumu princips sākumlapā. Cerams, ka šoreiz manu komentāru administrācija neizdzēsīs! Smejošs

+++

vai ne un ir dienas, ka es vispar tēmu nepaceļu :D :D un

71 - 80 с 86