Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par tēmu celšanām - izlasīt un ievērot!

Sveiki!

Pēdējā laikā jo izteikti forums kļuvis par tikai un vienīgi tirgus placi Smejošs Itkā jau viss atbilstoši un iederīgi Aci miedzošs, tikai ir viens BET arvien vairāk lietotāju savas tēmas ceļ uz 'augšu', lai atrastos starp pirmajām 10 sākumlapā. Tas attiecas uz foruma noteikumu: 

14. Aizliegts pārmērīgi bieži pacelt vai dublēt savas tēmas, kā rezultātā citas tēmas tiek izbīdītas no sadaļas "Jaunākais forumā". Arī veidojot Maksas tēmas ir jāievēro šis punkts.

Pat ja ir iegādāta MAKSAS tēma, tas nenozīmē, ka ir tiesības nepārtraukti celt 'augšā' tēmu, lai tā atrastos sākumlapā. Tas attiecas arī uz aktīviem pircējiem u.c. lietu pārdevējiem bezmaksas tēmās. Cienīsim citus un necelsim/ nelabosim savas tēmas biežāk kā 2-3x dienā. 

Ir cilvēki, kas izmanto maksas tēmas un bez problēmām paceļ tās ne biežāk kā 1x dienā un viņus tas apmierina, tātad reklāma darbojas. Ne vienmēr kvantitāte (bieža tēmu celšana) nozīmē vairāk pircēju. Toties ir saņemtas ziņas par lietotājiem, kuri pārāk aktīvi labo savas tēmas, neļaujot citiem izpausties forumā Nevainīgs

P.S. Atkārtota ne tikai šo, bet arī citu foruma noteikumu pārkāpšana atļauj AtverSkapi.lv bloķēt lietotāju uz 24h.

Mēs esam par rosīgu forumu noteikumu ietvaros Aci miedzošs

86 Ответы

izstumtas ārā ar bezmaksas tēmam........... tieši tā! un arī facebooka vajadzētu tās mūžīgas meklētājas izskaust, pat nejaudā uzrakstīt kādu izmēŗu vajag@!!!

Butu normāli ja būtu tādas kā divas foruma sadaļas- maksas un bezmaksas tēmām! jo bieži vien maksas tēmas ļoti ātri tiek izstumtas ārā ar bezmaksas tēmam , kur kāds kaut ko meklē un tā tēma visu laiku ceļas augšā jo kāds kaut ko piedāvā komentāros!   pilnīgi piekrītu un tad mana maksas tēma pazūd tajos mezmaksas murgos :D tāpēc arī ceļu,,, šo pusi vajag drusku sakārtot un tad pārmest kaut ko!

http://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=41671     reku tēma , kas visu laiku gozējas redzamības lokā! Un kāpēc man atverskapi jālasa par andeli mandeli ? tik pat labi tur var būt mana maksas tēma, jo es tak ko maksāju ne ? šo vajag sakārtot ar steigu!

Es ari piekritu šim teiktajam,ciku caps.

Исправлено 02.06.2017 18:33

Hmm...

Izskatās ka kopš jautājuma pacelšanas ( 2015.gadā) nekas nav mainījies!Smejošs

Nav jau māksla "uzcept" 101 tēmu un visu laiku pacelt, bet....  īsti korekti pret citiem lietotājiem tas nav.

> ciku-caps

Butu normāli ja būtu tādas kā divas foruma sadaļas- maksas un bezmaksas tēmām! jo bieži vien maksas tēmas ļoti ātri tiek izstumtas ārā ar bezmaksas tēmam , kur kāds kaut ko meklē un tā tēma visu laiku ceļas augšā jo kāds kaut ko piedāvā komentāros!   pilnīgi piekrītu un tad mana maksas tēma pazūd tajos mezmaksas murgos :D tāpēc arī ceļu,,, šo pusi vajag drusku sakārtot un tad pārmest kaut ko!

Piekrītu!Tad būtu arī vēlme pirkst tēmu:)

81 - 86 с 86