ka maksat par foruma temas ieliksanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ka maksat par foruma temas ieliksanu?

Sveikas, ka maksat par foruma ieliktu temu ar ta ka nelielu reklamu par savu skapi. es atveru manu macinu un tas sanak tresais punkts laikam. spiezu virsu un man nekas nenotiek. cik jabut naudinam macina lai varetu samaksat:)Nokautrējies

9 Ответы

2 naudiņām jābūt. Ja Tev pietiek naudas, tad vienkārši ver vaļā jaunu tēmu, cik atceros, man tā tas notika. Aci miedzošs

man ir divas naudinas. vienu reiz kad bij ari naudinas mani blokeja uz 24 stundam:(

pag, pag, par ko nobloķēja? :D te jau ar to nav saistības..

Ieej šeit: http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas.html?fsc=20

novelc līdz apakšai, Tev piedāvā izveidot tēmu vai saka,ka jāiegādājas naudiņas? Ja piedāvā - tad vienkārši saraksti visu un spied enter! Aci miedzošs

> LAURA

pag, pag, par ko nobloķēja? :D te jau ar to nav saistības..

Ieej šeit: http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas.html?fsc=20

novelc līdz apakšai, Tev piedāvā izveidot tēmu vai saka,ka jāiegādājas naudiņas? Ja piedāvā - tad vienkārši saraksti visu un spied enter! Aci miedzošs

nopietni es biju izveidojusi temu par to ka atlaides skapi un mani noblokeja:)

Paldies LAURA man sanaca:)

tad Tu droši vien pārkāpi kādus noteikumus -

nosaukumā bija par daudz lielo burtu (?) nedrīkst rakstīt vārdus, kuriem visi burti ir  ar  Caps Lock

vai cēli ļoti bieži augšā (drīkst 2-3 reizes dienā)

vai vēl kādi citi noteikumi pārkāpti, bet tie divi, kas man pirmie nāca prātā.

> Gitas skapja izpardosana

Paldies LAURA man sanaca:)

nure, prieks dzirdēt! Smaidīgs

Drošvien netisam uztaisiji bezmakasas temu, varbut vel lielos burtus ieliki..

Pa lielajiem burtiem, šķiet, bloķē tikai bezmaksas tēmās. Maksas tēmās pašas tēmas dzēšana jau ir pietiekams sods ;D

Visticamāk reklāmas tēma izvietota tika bezmaksas tēmu sadaļā. Neviens nelasa, vai tēma gadījumā nav "maksas" un neatvelk naudiņas, bet maksas tēmas jāliek maksas sadalās ;)

1 - 9 с 9