asos.com - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

asos.com

sveiki meitenes, var but kada no jums ir sutijusi no asos.com, sakiet ka ir ar piegadi cik jamaksa? un ka ir ar muitas nodokli kads ir limits? un vai preces tiek apliktas ar muitas nodokli sutot no asos.com? busu loti pateiciga ja kada atbildes :)

6 Ответы

Исправлено 25.07.2015 13:34

Sveika! No asos pasūtu ļoti daudz. Ja pirkuma summa ir 30 Eur un vairāk- par ceļu nav jāmaksā. Ja mazāk- ir 3 Eur ceļš. Ātrākajā variantā paka atnāk nedēļas laikā. Bieži gadās, ka kavējas. Esmu gaidījusi pat 2-3 nedēļas, bet tik ilgi ir reti. Visbiežāk, tās tomēr būs 7-10 dienas kopš izsūtīšanas brīža :)

> raiba_saule (NEMAINOS!)

Sveika! No asos pasūtu ļoti daudz. Ja pirkuma summa ir 30 Eur un vairāk- par ceļu nav jāmaksā. Ja mazāk- ir 3 Eur ceļš. Ātrākajā variantā paka atnāk nedēļas laikā. Bieži gadās, ka kavējas. Esmu gaidījusi pat 2-3 nedēļas, bet tik ilgi ir reti. Visbiežāk, tās tomēr būs 7-10 dienas kopš izsūtīšanas brīža :)

Labots: šodien, 13:34

paldies par atbildi, un cik sapratu tad nekadu muitas nodoklu nav? tas tikai precem no Ķinas? 

Nav nav :)

Arī ļoti bieži tur iepērkos. Atnāk apmēram 2 nedēļu laika. Nekādus nodokļus neesmu maksājusi. Bija gadījums, kad bikses man nācās gaidīt 2 mēnešus, bet ASOS man atgrieza naudu un bikses "uzdāvināja". Bet vispār ar kvalitāti esmu vienmēr apmierināta. Nevar salīdzināt ar mūsu veikalos nopērkamajām lupatām. 

> AigaK.

Arī ļoti bieži tur iepērkos. Atnāk apmēram 2 nedēļu laika. Nekādus nodokļus neesmu maksājusi. Bija gadījums, kad bikses man nācās gaidīt 2 mēnešus, bet ASOS man atgrieza naudu un bikses "uzdāvināja". Bet vispār ar kvalitāti esmu vienmēr apmierināta. Nevar salīdzināt ar mūsu veikalos nopērkamajām lupatām. 

paldies meitenes par komentaru

tad jau bus kaut kas japasuta, jo daudz kas smuks tur atrodams

1 - 6 с 6