Neapstiprinātās pārdevējas - jā vai nē? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Neapstiprinātās pārdevējas - jā vai nē?

Skatos, šajaa portaalaa kļūst arvien vairaak apstiprinaato paardevēju, bet interesē vai pircējaam tas ir būtiski? Proti, maksas ķeksis pie profila attēla un pašreklaamas ekstras ir drošs skapja aatras izpaardošanas garants, tomēr vai pircējaam taadēļ rodas pastiprinaata neuzticība pret visaam, kas vēl nav radījušas sev šo drošo pamatu? Būtībaa interesē vai tas ir kļuvis par signaalu: "Es noteikti neesmu kraapniece!",  liekot apšaubīt visas paarējaas, vairoties iegaadaaties no viņaam, jo nav ķekša?

Katrs viedoklis ir būtisks. :), 

30 Ответы

Man tas vispar neko nenosaka. Skatos atsauksmes.

kas tas par keksi,kur tam jabut

Man vienalga apstiprinats vai nē. 

es nekad nepeetu ir dzeltenais kjeksis vai nav ,kad ko peerku,arii atsauksmes biezhi nav buutiskas(ja to nav vai ir paaris tikai) ,man svariiga prece un cena un atrashanaas vieta.

> Zaķītis Baltais

kas tas par keksi,kur tam jabut

tev jau taads ir Vēsais

Nu pluss tas noteikti ir, bet neteikšu, ka galvenais un ka pēc tā vien skatos, vai iegādāties vai nē.

> LAURA

Nu pluss tas noteikti ir, bet neteikšu, ka galvenais un ka pēc tā vien skatos, vai iegādāties vai nē.

Pilnigi piekritu. Ari ja lietotaja ir jaunina,bus apstiprinata. Es laikam izveletos pirkt no apstiprinata lietotaja bez atsauksmem,neka no neapstiprinata bez atsauksmem...

es pat nezinaju, ai ko nu zakits zin,no meza iznacis,,,, paldiesMēdīgs

Man pilnīgi vienālga uz to ķeksīti,ja kaut kas iepatikās noteikti pērku,un dažreiz pat nelasu atsauksmes!

> zaiza

es nekad nepeetu ir dzeltenais kjeksis vai nav ,kad ko peerku,arii atsauksmes biezhi nav buutiskas(ja to nav vai ir paaris tikai) ,man svariiga prece un cena un atrashanaas vieta.

+++

1 - 10 с 30