Neapstiprinātās pārdevējas - jā vai nē? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Neapstiprinātās pārdevējas - jā vai nē?

Skatos, šajaa portaalaa kļūst arvien vairaak apstiprinaato paardevēju, bet interesē vai pircējaam tas ir būtiski? Proti, maksas ķeksis pie profila attēla un pašreklaamas ekstras ir drošs skapja aatras izpaardošanas garants, tomēr vai pircējaam taadēļ rodas pastiprinaata neuzticība pret visaam, kas vēl nav radījušas sev šo drošo pamatu? Būtībaa interesē vai tas ir kļuvis par signaalu: "Es noteikti neesmu kraapniece!",  liekot apšaubīt visas paarējaas, vairoties iegaadaaties no viņaam, jo nav ķekša?

Katrs viedoklis ir būtisks. :), 

30 Ответы

Исправлено 26.07.2015 13:21

Laikam, pa lielam pilnīgi vienalga. Jo daudzas reizes esmu iepirkusies arī no pārdevējām, kurām nav dzeltenās zīmītes.

Vienreiz pat bija gadījums, kad pirku no burtiski pirms pāris dienām reģistrētas pārdevējas drēbes, kurai viss bija par 1eur, bet drēbes bija jaunas un nevalkātas. Tad nu savācos uz 6-7 euro drēbes, pluss sūtīšana un riskēju - pārdevējai nebija nevienas atsauksmes, nebija dzeltenā ķekšana un, protams, ka bija nedaudz aizdomīgi, bet to pāris eiro nebija žēl, lai riskētu un beigās viss lieliski. Drēbes tiešām bija jaunas, perfektā izskatā, pārdevēja godīga, visu mega-super ātrumā izsūtīja. Tāpēc, manuprāt, tas nav tik ļoti no svara.

Pati esmu apstiprināta pārdevēja no brīža, kad to ieviesa, jo tajā brīdi likās, ka tas ir nepieciešams - kā jau visas jaunās opcijas. Bet ar laiku tomēr nākas saprast, ka baigā jēga no tā dzletenā ķekša nav, drizāk jau lielāku uzmanību  pievēršu atsauksmēm.

Man ir vienalga,man parsvara visas pardevejas no kuram pirku bija bez ta keksha bet nekadas krapnieces vinjas nav,nekadas nozimes,var but ari apstiprinats un apkrapt

Исправлено 26.07.2015 13:42

dzeltenais ķeksītis būtība jau nedod to drošo pamatu..apkrāpt var šā kā tā un bus vienalga tam cilvēkam vai zini vai nezini viņa vārdu..

tad jau lielāks "drošais pamats" ir tieši atsauksmes..kaut gan arī ne vienmēr nostrādā,skatoties,kādas te foruma tēmas ikdienā diezgan bieži grozās..

man nav būtisks dzeltenais ķeksis,bet vairak atsauksmes un komunikācija kopuma.. un,ja iepatīkas kas ļoti ļoti tad arī iegadajos preci,neskatoties neuz ko..ja nu vienigi rupja lecīga komunikācija var atturet iegadat preci pie konkrētā pārdevēja..

Nepievēršu tam uzmanību. Tiešam, svarīgakas ir atsauksmes.

Nekad tam neesmu pievērsusi uzmanību. Skatos atsauksmes.

Man svarigas tik atsauksmes. 

Es arī tam nepievēršu uzmanību, man labāk patīk atsauksmes lasīt, bet arī tās ne vienmēr ir noteicošās. 

Es tikai par atsauksmēm! :) ķeksis bijis nebijis, pati viena ķekša dēļ netaisos maksāt!

Man "apstiprināta lietotāja" vairāk raisa asociācijas ar iesniegtiem personas datiem,ko apstiprinājusi  administrācija , nevis nopirktu ķeksīti. 

Man nozīmīgas ir tikai atsauksmes,no iepriekšējām sadarbībām! :)

Исправлено 26.07.2015 15:44

Piemēram man būt par apstiprinatu lietotaju nav svarīgi. Nopērkot 10 skapja naudiņas es par tadu kļuvu automatiski.

11 - 20 с 30