Neapstiprinātās pārdevējas - jā vai nē? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Neapstiprinātās pārdevējas - jā vai nē?

Skatos, šajaa portaalaa kļūst arvien vairaak apstiprinaato paardevēju, bet interesē vai pircējaam tas ir būtiski? Proti, maksas ķeksis pie profila attēla un pašreklaamas ekstras ir drošs skapja aatras izpaardošanas garants, tomēr vai pircējaam taadēļ rodas pastiprinaata neuzticība pret visaam, kas vēl nav radījušas sev šo drošo pamatu? Būtībaa interesē vai tas ir kļuvis par signaalu: "Es noteikti neesmu kraapniece!",  liekot apšaubīt visas paarējaas, vairoties iegaadaaties no viņaam, jo nav ķekša?

Katrs viedoklis ir būtisks. :), 

30 Ответы

Skatos uz apstiprinaatajiem, lielaaka vēlme un drošības sajūta, pērkot. Pircējs pilnīgi vienalga kaads.

nav nozimes ne keksim ne atsauksmem manuprat

> Dii

Skatos uz apstiprinaatajiem, lielaaka vēlme un drošības sajūta, pērkot. Pircējs pilnīgi vienalga kaads.

Runājot par pircējām, vismaz mana pieredze rāda, ka tieši apstiprinātās pārdevējas ir tā sauktās ''reālās pircējas'', kas tiešām grib un uzreiz pērk, nevis ilgi domā, kaut ko rezervē un pazūd.

> estere_

> Dii

Runājot par pircējām, vismaz mana pieredze rāda, ka tieši apstiprinātās pārdevējas ir tā sauktās ''reālās pircējas'', kas tiešām grib un uzreiz pērk, nevis ilgi domā, kaut ko rezervē un pazūd.

Man pēdējos paaris mēnešos ir tieši otraadi. Neapstiprinaats profils, vēstules bez komatiem, pieklaajības normaam utt, bet nopērk.

> Evelina Lourdes

nav nozimes ne keksim ne atsauksmem manuprat

Protams,nav,jo cilvēks ar negatīvām atsauksmēm profilā noteikti būs godīgāks par cilvēku,kuram ir pozitīvās.

Es pievēršu uzmanību tam, kādas atsauksmes ir profilam! Man nav tik svarīgi vai ir vai nav apstiprināts.

Agrāk bija sajūta, ka "apstiprināts pārdevējs" kaut ko nozīmē, jo bija atsevišķi jāpērk, bet tā kā tagad ķeksītis tiek piešķirts automātiski, tad uzticos tikai atsauksmēm un iekšējam čujam.

Ja pārdevēja ir no Rīgas, tad visbiežāk tiekos klātienē. Ja no citas pilsētas, tad ņemu vērā atsauksmes. Divas reizes tomēr atsauksmju un komunikācijas novērtēšana nelīdzēja. Apstiprinātā lietotāja statuss man asociējas ar pircēju/pārdevēju, kurš šajā partālā ir reģistrējies ne tikai "tāpat vien", ar nodomu un autoritātes gūšanu.

es nekad neskatos atsauksmes jo viedokli ir dazadi,vienam nezkapec vari but labakais cilveks, citam vari kaut no adas izlekt bet busi slikts, nekad nevar zinat cik asociala butne tev ielipinas slikto atsauksmi, ja man manta patik es to perku un daru visu lai to dabutu,,,,,viss saja pasaule ir relativs....., es vienreiz neatbildeju vienai damai , jo stradaju, kad atnacu no darba vina mani jau bija aplikusi rupjibam pa puslapu,,, labi vel ka neuzrakstija atsauksmi.....tadu labu.....Mēdīgs

....nu ja no sakuma jutos riebigi par tiem murgiem,,,,,bet pec dienas krapnieku saraksta atradu vinas vardu,,,,,paldies tiem kas raksta par tadam skapja kodem ka es tas saucu

21 - 30 с 30