Converse kedu izmēri - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Converse kedu izmēri

Sveikas meitenes,

Jautājums tām, kam ir oriģinālās Converse kediņas. Kā ir ar izmēriem? Vai tie dzīvē atbilst norādītiem? Ja rakstīts 38, tas arī būs 38 vai lielāks?

paldies :)

9 Ответы

es zinu ja ir 39 tad tas bus 6 izmers man atbilst izmers

Tas ir kā kuram modelim. Piemēram, pielaikojot Sportlandā zemos, baltos Conversus, man perfekti derēja gan 36, gan 36,5 izmērs. Ikdienā nēsāju 36,5-37 izmēru. Bet cits modelis tika pasūtīts no ārzemēm un bija par mazu. 37 izmērs dikti spieda pirkstusNeizlēmīgs Tā kā jāskatās, drošvien, ka uz centimentriem, nevis izmēru. Pirms tam var internetā palasīt atsauksmes tieši par izmēriemSmaidīgs

Tas atkarīgs kur ražotas, oriģinālās atbilst, bet nesen gadījās laikot lēto galu - tas pats izmērs bija par mazu Smaidīgs 

Es esmu daudz lasījusi un dzirdējusi ieteikumus, ka tieši Converse apaviem jāpērk viens vai 0,5 izmērs mazāks. Pati par to pārliecinājos pērkot zemos klasiskos Converse apavus, mans reālais izmērs man likās daudz par lielu, nopirku vienu mazāku un derēja perfekti, pat neliela rezerve. Bet, protams, vislabāk ir vispirms pamērīt, pat, ja tu sūti internetā, aizej uz veikalu un pamēri, lai zinātu, kādu izmēru jāpērk. :)

Man paraati visiem apaviem ir uk8, manejiem ir noradits 41.5 ir tka briva purnins. Bet man citreiz ta ir ar apaviem ux uk8.  Bet vispar agbilst! Ja ir bail aizej pameri,kada rigas veikala un tad pasuti. 

Vnk uzraksti google shoe size cnvertor.

Es savas Converse kedas pirku vienu izmēru mazākas. Mans 40 izmērs, ko velku ikdienā bija par lielu. Smaidīgs

Ar biezo zoli ņemu izmēru mazākas, ar plāno - pusizmēru mazākas. :)

1 - 9 с 9