Dormeo produkti - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dormeo produkti

Taatad radies plaans iegaadaaties Dormeo spilvenu un virsmatraci, jo maajaas esošie guļampiederumi kļuvuši veci, cieti un vispaarīgi nepatīkami. Taapēc, pirms tērēt naudu, gribētos dzirdēt reaalu cilvēku atsauksmes par šīs firmas ražotajaam guļamlietaam, proti, vai ir vērts maksaat to summu, vai citur var iegaadaaties ko līdzvērtīgu, bet lētaak, vai labaaku taadaa pašaa cenaa? Apkopojot, interesē viedokļi par tēmu: "Vai ir taa vērts?"

Paldies. :)

11 Ответы

Sveika! Guļu uz Dormeo Ortopedic. Esmu ļoti apmierināta. Atsauksmes esmu dzirdējusi visādas, bet pati varu teikt tikai to labāko! ;)

P.S. Ak jā, matracim līdzi nāca spilveni. Tie man arī ļoti patīk. Uz parastajiem nemaz vairs nevaru pagulēt, cik ļoti esmu iemīļojusi šos. Savukārt manai mammai nepatīk šie spilveni. Katram savs :)

Pirms mēneša nopirku Virsmatraci ar gela slāni Dormeo Sjena 3+1 un arī spilvenu ar šo gēla pildījumu.Esmu sajūsmā!Labākais spilvens kāds līdz šim bijis,patīkami ieņem galvas formu.

Man un citiem ģimenē jau ilgi ir šie http://www.dormeo.lv/matraci/renew_silver_clima_virsmatracis.html   ļoti apmierinaati esam visi un ir vērts :)

Man ir spilvens, itkā Dormeo. Iegādāts pirms pāris gadiem Top veikalā sakrājot uzlīmes, tāpēc nezinu, cik viņš ir īsts. Sākumā likās ērts, bet pēc laika katru rītu modos ar sāpošu muguru un stīvu kaklu. Nesen nomainīju uz parastu spalvu+dūnu spilvenu, visas problēmas pazuda.

Tantei ir spilvens un virsmatracis, pirkts interneta veikalā, apmierināta.

Par matračiem ir lasīts, ka tie, kā jau viss, ko pārdod pie mums, patiesībā esot pakaļdarinājums. Vācijā esot stipri labāka kvalitāte.

Vēl kaut kur lasīju, ka matrači ātri pelējot, ja mitrāks dzīvoklis, un tad sākot mežonīgi smirdēt :D

Iesaku, pati jau n-tos gadus guļu uz virsmatrača un nevar salīdzināt gulēšanu uz dīvāna ar un bez matrača, forši, ka visur arī viegli var paņemt līdzi

vecaakiem ir kaut kaads uuber krutais matracis,teetim patiik,mammai ne,jo karseejot vinju.

par spilveniem- man patiik spilveni,kur ir izliekums zem sprandas,nu taads aa vilniitis,paaugstinaajums.Braucot pie vinjiem,gulju tur uz taada no Dormeo,bet maajaas man taads -vilnjainais ir Maximaa pirkts,atshjiriibu nejuutu,bet cena gan krasi atshkjiras.

n-tos gadus gulju uz dormeo comfort matrača...esmu sajūsmā !!!!

jau gulju 5 gadus uz dormeo spilvena,viss super

Man ir gan Dormeo spilveni,gan segas. Abi labi,bet vairāk jau patīk segas,jo ziemā silti un ar to pašu vasarā nav karsti :)

1 - 10 с 11