pasta stacija, piegāde - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

pasta stacija, piegāde

Sveikas, 

tā kā man ir maza pieredze ar PS, sakiet, ja ieliek paciņu piektdienas rītā, kad tai būtu jānonāk gala mērķi (PS citā pilsētā). 

Paskaties tajaa majaslapaa. Tur visprecizak (man liekas) var noteikt. Katraa zinjaa kuru pilsetu tev vajag?

02.08.2015 20:55

Manuprāt, pilsētai īsti nav nozīmes...

piektdienas rītā ieliksi,  piektdien pusdienlaikā savāks, sestdien piegādās uz jebkuru citu PS. Šādi ir lielākajā daļā gadījumu, ja galamērķa PS sestdienā strādā..

Hmm, man solījās izsūtīt piektdien no rīta, no Preiļu rajona, bet vēl neesmu saņēmusi, gribēju saprast, cik tad ilgi ceļo, bet ņemot vērā, ka brīvdiena, var būt viss ir godīgi un rīt jau saņemšu. 

02.08.2015 21:14

Исправлено 02.08.2015 21:16

uz sms arī neatbildēja, kad vēlējos precizēt, vai tiešām izsūtīts kā solīja, bet atbildes nav. Meitenei vairāk kā 100 + atsauksmes, tāpēc domājams, ka vēl ceļā paciņa.

Bet nu interesanti, es tās pāris reizes, kad sūtīju, cītīgi informēju pārdevēju, ka izsūtīts, sūtīju kvīti nobildēju, lai cilvēkam ir informācija, bet , laikam, katram sava pieeja.

02.08.2015 21:25

meitenites nu esat nedaudz pacietigakas..... nu ne jau visi krapnieki,,,,,,,,,,,,,,un dzive nosprauz savas korekcijas,nevienmer var atbildet uz vestulem, ne vienmer var laika nosutit, var pat nepaspet ,, un pasta autojau aizbraucis, es pati parasti skrienu lai doto solijumu pilditu, bet vot atnac maja un tev ir tadas tadas un tadas problemas un kaut parraujies a netiec uz to pasta staciju a nu ko tagad pakarties vai,,,,,,, esat pacietigakas,,,ludzu

> Zaķītis Baltais

meitenites nu esat nedaudz pacietigakas..... nu ne jau visi krapnieki,,,,,,,,,,,,,,un dzive nosprauz savas korekcijas,nevienmer var atbildet uz vestulem, ne vienmer var laika nosutit, var pat nepaspet ,, un pasta autojau aizbraucis, es pati parasti skrienu lai doto solijumu pilditu, bet vot atnac maja un tev ir tadas tadas un tadas problemas un kaut parraujies a netiec uz to pasta staciju a nu ko tagad pakarties vai,,,,,,, esat pacietigakas,,,ludzu

Vai tad es kādu par krāpnieku saucu? Tikai painteresējos, cik ilgi ceļo paka, jo pašai nav īpašas pieredzes ar attālinātiem darījumiem. Runa nav par pacietību, bet vienošanos , kad ir izsūtīts un pašreiz joprojām ceru, ka otra puse izpildīja kā solīts, un viss ir ceļā;) tik jocīgi, ka uz sms neatbild. Pārējais ok. 

Nevajag kārties :D bet uz sms atbildēt...hmm, nu to gan var. Mieru tikai mieru - paļaujos, ka meitene solījumu turēja un telefons brīvdienās var būt nav pa rokai;) 

1 - 6 с 6

Тема закрыта