Brīnumlīdzeklis pret strijām! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Brīnumlīdzeklis pret strijām!

Meitenes,vai kada ir lietojusi Bio Oil pret strijam,reklame ka brinumlidzekli,velejos uzzinat vai ir verts meginat! Padalieties ar pieredzi!

19 Ответы

Bio Oil var nopirkt arī aptiekās. Pati tikko divas pudelītes nopirktu daudz izdevīgāk Euro Aptiekā. Pērkot vienu otrai bija atlaide -50%. Smērēju vienreiz dienā (rekomendē divreiz), līdz šim strijas vēl nav parādījušās, ļoti ceru, ka arī nebūs pēc dzemdībām. Esmu ļoti apmierināta, arī aptiekā konsultējos un no visiem pieejamajiem līdzekļiem, ieteica tieši šo. :) Vēl es ikdienā mazgājos ar cimdiņu, kas stimulē asinsriti un lietoju skrubi. Domāju, tas ir papildus bonus, kas palīdz ādas tvirtumam.

Grūtniecības laikā arī man parādījās strijas - augšstilbu sānos un kāju locītavās , tagad palikušas gaišas, bet tik un tā bija manāmas. Sāku apmeklēt solāriju un droši varu apgalvot, ka uz iesauļotas ādās tās ir krietni mazāk redzamas. Esmu priecīga. Smaidīgs

Dabīga rozmarīna ētereļļa mandeļu un/vai kviešu asnu eļļa + E vitamīns - te būs līdzeklis, kuram nav jāmet daudz naudas un kurš jebkurā gadījumā ādai tikai veselīgs. Meitenes raksta taisnību - strijas ir sabojāta, pārplīsusi āda, kurai ir pazaudēts elastīgums un kuru labot var tikai operatīvi. Bet labs līdzeklis no ārpuses palīdz ādai izlīdzināt tās vietas, savilkties ap tām utt. - tas viss padara tās nemanāmas. Tātad neatkarīgi no līdzekļa izvēles ir svarīgi rūpēties par ādas barošanu un tvirtuma saglabāšanu.

Lietoju to bio oil 2x dienā tā kā instrukcijā rakstīts. Lietoju 2 mēnešus katru dienu,jēgas nekādas.

> Laura Vītola

Lietoju to bio oil 2x dienā tā kā instrukcijā rakstīts. Lietoju 2 mēnešus katru dienu,jēgas nekādas.

Piekrītu,izmesta nauda.

Ja kada vēlas, varu piedavat bio oil 200 ml, pudelīti, kura ir palicis ~ 150 ml par 15 eiro

Pavisam vaļa no viņam ir pagrūti, bet izskatu noteikti palīdz samazinat palmer's cocoa butter formula massage cream for stretch marks.

ir pashas spekiem visu jadara nekada brinumlidzekla neeksiste

Paldies,meitenes! Vismaz tagad zinu,ka nav jēgas tērēt naudu,labak solariju pa to naudu apmeklet! :)

11 - 19 с 19