Mani tas besī ārā !!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mani tas besī ārā !!!!!!

Sveikas!

Nezinu kā iesākt, bet meitenes, Jūs arī zinu tracina tas, kad cilvēki ignorē vēstules :) Es neprasu maiņu pat, gribu nopirkt un prasu uzreiz kā varam tikties!!!!!

Cilvēki vispār neko neraksta, izlasa, un viss. Sludināumi turklāt stāv un pārdodās tālāk! Vai tad tik grūti ir atbildēt? Ja tur ir rinda, vai kaut kas tml.??????

Biju uzrakstījusi cilvēkiem par dažādām precēm ap 10 vēstulēm, un tikai viena pārdevēja padeva ziņu :) Tās ir normāli?

Tāda necieņa mani vienkārši tracina!!!!

Piedāvāju meitenēm izdomāt, kā sodīt šādas pārdevējas..Varbūt AS administrācijai bloķēt tādas uz 1 mēnesi?

54 Ответы

Исправлено 17.09.2013 08:14

Un ko ierosināsi darīt ar meitenēm, kas uzraksta vēstuli pārdevējam - gribu šos svārkus, bikses, džemperi utt., lūdzu mērus... pārdevējs visu samēra, otrā galā cilvēks izlasa un neatbild... šis man besī krietni vairāk, bet nezinu, kā to izskaust. Kamēr nebija šis portāls populārs, bija vienkāršāk. Bija tiešām pircējas, nevis meitenes, kuras sporta pēc raksta, ka vēlas nopirkt to un to, bet beigu beigās vienkārši neatbild. Tā ir arī necieņa. Ja interesē, bet vēl neesi līdz galam pārliecināts, ka interesē, ieliec sev favorītos un, kad nobriesti, ka pirksi, tad arī raksti.

Vēl viena tendence - pierezervē un tad pazūd. Noteikti pirkšu beidzas ar to, ka neko nenopērk un pat neiedomājas par to uzrakstīt. Tāpēc atvainojiet meitenes, kas nopietnos nolūkos pierezervē, bet pārdevējs tomēr vairs netic šai rezervācijai un tirgo tālāk pirmajam, kas pērk.

Исправлено 17.09.2013 08:22

O jāāā, šo es ar labi saprotu, prasa bildes,mērus, bankas rekvezītus, saka ka tulīt pat ņem un pārskaita jau naudu, bet pēkšņi pazūd :) Vai tad tik grūi pateikt,ka ir pārdomājusi? Besī vienk.

* Es biju uzrakstījusi, ka es uzreiz prasu par tikšanos meitenēm, neprasot ne bildes, ne mērus :) Uzreiz rakstu kur un kad var tikties???!!!!! Vai tad neēsmu nopietns pircējs?? :)

Iemest akā šādas :D Man liekas,ka tās skuķes, kuras neatbild uz e-pastiem, biežī vien laikam ir tās pašas, kuras norezervē un pazūd :) Tāds nu ir audzinājums :)

Manuprāt, tā ir vienkārši šo meiteņu attieksme - viņas ar tādu pašu attieksmi ne tikai drēbes tirgo, bet visu savu dzīvi dzīvo. Man arī ir gadījies, ka esmu gatava kaut ko pirkt, bet pārdevējam bez maz jālūdzas, lai satiktos. Tagad daru tā - aizrakstu 1x, ja neatbild, bet vēstule izlasīta,tad pēc laika aizrakstu otrreiz. Biežāk gan otrajā reizē atbild (pieļauju, ka steigā izlasīts un pēc tam aizmirsts atbildēt). Bet, ja neatbild jau otrreiz, tad vienkārši no šī pārdevēja neko vairs netaisos pat pirkt.

Par vienu lietu esmu interesējusies 3 reizes :) Un nekā, cilvēks maina profila bildi,apmeklē savu profilu,viss kā pienākas, bet vēstules ir ignorētas :) Sviests

> Pearl

Man arī ir tāda pati situācija, bet tie ir dzīves sīkumi. Nav ko krenķēties!

Jauku dienu! :)

> lvgirl

Man vilkt nav ko mugurā, bet ārā ir rudens jau :D Un atradu tieši to, ko biju meklējusi!

Bet varbūt tiešām man tās mantas gar degunu, tikai par labu būs, varbūt dzīve pasargā no kļūdām :), bet tomēr, besī tā necieņa, es labprāt pat pieņemtu negatīvo atbildi,  bet lai esmu kaut kādā ziņā..

Man ir otrādi: interesenti raksta, kur var dabūt preci, es atrakstu ar savu adresi un tel.numuru, tie izlasa un pazūd. Ja nevar satīkties, tad uzraksti - kaut kur citā vietā var sarunāt, bet....

Meitenes, sūtiet preces no ebay.com, ebay.de, ebay.co.uk - neviens neko neignore, attieksme perfekta, preces vnm atsuta - un par daudz letakam cenam,neka veikalos.

Es arī varu piekrist,ka šis pamatīgi kaitina. :)

Pati aizvakar nosūtīju vēstuli,interesējos par virsjaku,kuru vēlos iegaadaaties...izlasa,bet atbildi nesaņemu. :)

1 - 10 с 54