Mani tas besī ārā !!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mani tas besī ārā !!!!!!

Sveikas!

Nezinu kā iesākt, bet meitenes, Jūs arī zinu tracina tas, kad cilvēki ignorē vēstules :) Es neprasu maiņu pat, gribu nopirkt un prasu uzreiz kā varam tikties!!!!!

Cilvēki vispār neko neraksta, izlasa, un viss. Sludināumi turklāt stāv un pārdodās tālāk! Vai tad tik grūti ir atbildēt? Ja tur ir rinda, vai kaut kas tml.??????

Biju uzrakstījusi cilvēkiem par dažādām precēm ap 10 vēstulēm, un tikai viena pārdevēja padeva ziņu :) Tās ir normāli?

Tāda necieņa mani vienkārši tracina!!!!

Piedāvāju meitenēm izdomāt, kā sodīt šādas pārdevējas..Varbūt AS administrācijai bloķēt tādas uz 1 mēnesi?

54 Ответы

Исправлено 17.09.2013 09:14

šādas, kas neatbild, bet ir interesējušās, lieku sevis izgatavotā failā - melnais saraksts, lai zinu, ka nākamreiz nav vērts pūlēties un mērīt, skatīt sastāvu un atbildēt. Tad nu, ja es kādai neatbildu, tad ziniet - jūs esiet manā melnajā sarakstā, jo kādreiz esiet mani traucējušas ar ntiem tekstiem par mēriem, kur saņemt, kur piemērīt, atsūtiet kontu utt., bet beigās pašas neatbildiet un vienkārši pazūdiet.

Vēl viena lieta, kas kaitina, bet nu jau to esmu novērsusi - biju ielikusi arī telefona numuru, cilvēkam kas interesē,  bet sūta sms. Apvainojas, ja zvanu. Man vienkārši nepatīk rakstīt sms un uzskatu, ja kas patīk, labāk ir uzzvanīt. Tāpēc telefona numuru vairs nepublicēju, jo kaitina atbildēšana uz sms vairāku sms garumā. Ne naudu taupu vai kā, bet vienkārši nepatīk un nav ko par to dusmoties!

Katrā ziņā - paldies, visām aktīvajām un nopietnajām pircējām!

Lai visiem mazāk kaitinošu atgadījumu un jaukas sadarbības!

Man gan pagaidām ir gadījušās tikai jaukas pārdevējas,kas neko neignorē :) Dažas gan ieiet šajā portālā tikai kādas 2x nedēļā,bet to saprotu-nevar kā es te sēdēt dienām un naktīm :D

...

Pircējas gan daudzas ir gadījušās tādas,kas painteresējās,saka,ka pirks un tā arī pazūd,bet arī pie tā esmu jau pieradusi-nav ko pārdzīvot ;)

Vienīgais,kas patiešām ļoti neapmierināja ir tas,ka saka-viss pērku,nevienam nepārdodiet...atsaku citām pircējām un kad rakstu pircējai,kas vēl nesen teica,ka pirks...seko ignorēšana-1x,2x,3x...,tad precīti tomēr pārdodu citai meitenei nu un tad uzrodās tā pirmā pircēja,kas saka-tomēr gribēju pirkt,kāpēc pārdevāt manu preci utt,bet tā ir gadījies 1x tikai,tomēr nepatīkami šā vai tā ;)

> daigucis0002

Diemzel ne vienmer atsuta,pavasari biju pasutijusi kurcinu,5nedelas gaidiju un izradijas ka manis pasutita jaka ir aizkavejusies Kina uz ilgu laiku...taka seit visu var sagaidit,ja vien meitenes tiesam velas pardot un atri atbild uz vestulem...

nez vai ir jēga, bet var veidot sarakstu ar meitenēm, kas neatbild uz vēstulēm... kā melnais saraksts, bet nezinu, vai tas ko mainīs. Varbūt tik pašas meitenes aizdomāsies, lai nenokļūtu šādā sarakstā, tomēr pieklājības pēc, vismaz atbildēs.

> Ievy

Cik reizes biju uzkāpusi uz šiem grābekļiem!!!!!!!! Itkā pērk, pēc tam pazūd uz ilgu laiku bez ziņas, tad kad pārdod, tad uzreiz arī vajag :) Es tagad pārdodu tad, kad konkrēti nosaka vietu un laiku, a ja nē, bet prasa rezervēt, es vairs nerezervēju..Vispār, var saprast pēc sarakstes, kāds ir pircējs..Esmu jau šeit sen, no tā brīža, kad atverskapi.lv ir tikko sācis savu darbību, un piekritīšu tam, ka agrāk šeit bija korrektāk viss, a tagad ir bardaks, jo šāda visas neētiskās tendences ir ļoti populāras, un diemžēl šīs tendencijas tikai pieaug, jo visiem paliek ll uz visu..

> Sabīne

Arī piekrītu, ka ir vismaz jādod ziņu, kaut lai ir negatīva atbilde.

-> Sabīne, es tieshi par tadu melno sarakstu iedomajos. Cik pareizi saprotu, te tada funkcija nav, ka piemeram, var pievienot Favorītiem? :)

> Õddr

Jā,žēl,ka dēļ ''sliktajām'' pircējām nākas ciest arī labajām :( Es arī apsvēru iespēju vairs nerezervēt,bet pagaidām viss,lai paliek pa vecam,kamēr tikai viens šāds gadījums :) Ja tādu būs vairāk,tad gan nerezervēšu vairs ;)

> ande

es domāju, ka tepat forumā atvērt tēmu, kur saliek katra linkus uz pārdevējiem un pircējiem, aks uzraksta un pēc tam neatbild vai pierezervē un bez informācijas pazūd... Kā tēma par negodprātīgiem pārdevējiem/pircējiem.

Un jāpiekrīt, ka agrāk tiešām meitenes bija korektākas. negribu nevienu personīgi apvainot, bet pa pilnam saradies te bērnudārza tipa cilvēku - jauni skuķi, kuriem šķiet, ka ir ok, ja vienkārši uzraksti un tad vari neatbildēt. Kāpēc jāinteresējas par lietu, kura nemaz neinteresē, vai neplāno tuvākā laikā pirkt, jo izrādās - nemaz nav naudas tagad tādiem pirkumiem.

> ande

pati sev šo melno sarakstu ieviesu, kad šajā portālā vēl nebija iekšējās sarakstes, bet vēstules nāca pa tiešo uz e-pastu, jo arī tad bija tādas, kas paprasa jau kontu, jau pērk un viss... pazūd. Vai arī bija tādas meitenes, kuras vienkārši neatnāk uz tikšanos, neceļ klausuli, kad zvana utt. Man tas saraksts vēl joprojām stāv, jo ir dažas meitenes, kas no melnā saraksta ik pa laikam tāpat uzrodās, bet uzreiz atsaku tikšanos, jo iepriekš nebija ieradušās.

11 - 20 с 54