Mani tas besī ārā !!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mani tas besī ārā !!!!!!

Sveikas!

Nezinu kā iesākt, bet meitenes, Jūs arī zinu tracina tas, kad cilvēki ignorē vēstules :) Es neprasu maiņu pat, gribu nopirkt un prasu uzreiz kā varam tikties!!!!!

Cilvēki vispār neko neraksta, izlasa, un viss. Sludināumi turklāt stāv un pārdodās tālāk! Vai tad tik grūti ir atbildēt? Ja tur ir rinda, vai kaut kas tml.??????

Biju uzrakstījusi cilvēkiem par dažādām precēm ap 10 vēstulēm, un tikai viena pārdevēja padeva ziņu :) Tās ir normāli?

Tāda necieņa mani vienkārši tracina!!!!

Piedāvāju meitenēm izdomāt, kā sodīt šādas pārdevējas..Varbūt AS administrācijai bloķēt tādas uz 1 mēnesi?

54 Ответы

> Santa

Pilnīgi piekrītu:)

- Cilvēki vispār neko neraksta, izlasa, un viss. Sludināumi turklāt stāv un pārdodās tālāk! Vai tad tik grūti ir atbildēt? Ja tur ir rinda, vai kaut kas tml.??????-

+++ Vēl jau krietni interesantāk, ja vēstule izlasīta, nav atbildēta, un pēc brīža sludinājums izdzēsts, lai atkal tiktu ievietots ar pavisam citu cenu. Vai tiešām tad nevar atbildēt un pateikt, ka izlēmusi pārdot dārgāk? Būtu arī ņēmusi, jo uz sitienu konkrēto lietu ļoti vajadzēja - bet, tagad, paldies, nē. Brīnos kā kauna nav vispār - sevi vien blamē pārdevēja.

Mani besī ārā kad man piedāvā maiņu, tā ir necieņa pilnīgā..Priekš kam tad rakstīt, ka maiņa neinteresē????!!!!!

Ir jāievieš laikam jauna funkcija, kuru būtu jāuzraksta ar sarkanajiem burtiem bold šriftā _MAIŅU NEIPIEDAVAT, TIEŠĀM NEEEEE!

> Õddr

Vienkārši - tam nav jēgas.

Pašiem cilvēkiem jāmainās - beidzot jāsaprot kaut kas jēdzīgs...

Tas tiesam ir trakums. Bet tad padomaju, ka si lapa reizem nestrada ka nakas un esmu pamanijusi, ka pie dazadiem datoriem lapa dazadi uzvedas, taka pielauju, ka citi pat nevar ne vestules izlasit un pat sanemt... Tas ir ta ka es sevi mierinu, kad man neatbild! :)

Piekrītu,bet no otras puses kā pārdevējs-pircējs izvēlās preci,viss ok,visu izrunājam,norunājam,jau tikšanās vieta ar norunāta,tik jāsaskaņo laiks un tad tu-tū-tūū,pircējs nozūd. Nekad nedusmojos pirmās trīs-četras dienas,jo mazums cilvēks nav bijis portālā,nav bijis laiks atbildēt utt.,bet kad paiet jau nedēļa un vairāk,un redzu,ka pircējs ir bijis portālā,piedalījies citās diskusijās utt.,tad gan nāk dusma,jo kamdēļ tad man nevar atbildēt???
Šodien pat,pati rakstīju 4pircējām kā tad paliek ar mūsu darījumu,pagaidām,tikai viena atbildēja,ka paldies,viņa jau kāroto preci ir dabūjusi citur. Paldies,ka atbildēja un prieks,ka dabūja jau kāroto preci,bet kapēc man neuzrakstīja? Jo es,vadoties pēc pēdējās mūsu norunas,preci rezervēju un citām pircējām atsaku.
It kā, labu gribēdama,vienmēr atlieku/rezervēju precīti,gaidu,gaidu,bet beigās nekā,neliekas ne zinis...
Tā ar nav smuki!
Bet,protams,ir arī ļoti patīkamas pircējas-pārdevējas ar kurām vienmēr ir prieks sadarboties! :)

Principaa, ja ir bijis dariijums sarunaats, bet tad cilveeks nozuud un ne chiku, ne grabu, var ielikt atsauksmi shii cilveeka profilaa. Naakamreiz cilveecinjh padomaas, pirms pazudiis, un arii paareejaam meiteneem tas buus kaa neliels briidinaajums, ka jaapiesargaajas, sadarbojoties ar konkreeto personu.

Kas attiecas uz to, ka cilveeks neatbild uz pirmo veestuli, kuraa potenciaalaa pirceeja sazinaas ar preces paardeveeju... Ja jau shai paardeveejai shis dariijums nav vajadziigs, tad nav. Atradiisies cita bluuziite/kleitinja/skaistumrotinja. Un smukaaka.

Es personiigi arii esmu nosuutiijusi zinju vienai paardeveejai un shobriid gaidu atbildi. Zinja ir izlasiita.. atbildes nav. Un es jau noskanjoju sevi, ka pie veelamaa netikshu, bet nu ok.. Tajaa pat laikaa zinu, ka naaks citas lietinjas, forshas paardeveejas un ka tikshu pie kaut kaa feinaaka :)

šodien esmu nikna.

štrunts vēl ar vēstulēm atverskapi.lv, bet tad, kad norunaa tikšanos un neierodas neko nepaziņojot, nepabrīdinot ir GALīGI GARAAM.

Varbūt kaadai taa bieži ir, taču es jau pēc diviem taadiem gadījumiem esmu nikna.PRIEKš KAM TAS VAJADZīGS??

taa kaa muļķis atstaavi un atgaidi kkaadu brīnumu! Tak taču ziņu var padot, ja kkas nesanaak, paargribējies vai kaada ķibele gadījusies, johaidī, var taču saprast. Priekš kam taadi joki, nesaprotu, vienkaarši iztērēts laiks bezjēgaa.

Varbūt, taapat kaa kraapniecēm, izveidot listi ar cilvēkiem, kas norunaa tikšanos un uzliek mīksto?

Uzraksti tam cilveekam veestuli. Tad, ja redzi, ka izlasiita un joprojaam nav ne atvainoshanaas, ne dod kaadu zinju, uzraksti atsauksmi vinja profilaa.

Ļoti sāpīga tēma! Otreiz tām pircējām,vai pārdevējām ,vienkārši atsaku.

41 - 50 с 54