Moncler ziemas dunu meteli. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Moncler ziemas dunu meteli.

Sveikas.

Ludzu padalieties pieredze par sim jakam/meteliem. Tagad ir pilns inets ar sludinajumiemnka pardod sadas un sada tipa jakas. Protams es neemu mulke u  zinu ka par 130,- nevar nopirkt ISTO MONCLER ziemas meteli. Tacu vismaz ineta bildes izskatas pienemami ari ts fake. 

Varbu vispar varat ieteikt kur pirkt labu dunu meteli. Zaras un Mango nepiedavajiet jo tur es atvainojos normala nekaa nav jau biju skatities.... mans budzets ziemas jakai ap 140,- gribu nopirkt labu lai dutu uz kadiem paris gadiem.

Paldies...domaju ka kadai vel si tema ir/bus aktuala :)

17.09.2013 11:33

Es domaju ja patik tas Moncler jakas, kapec gan nenopirkt. Vizuali viņi izskatas ļoti labi, pildijums viņiem labs, it ka esot siltas, var vismaz pameginat pielaikot. Es pagajusogad mekleju sev ari dunu meteli, izdomaju ka ne vairak par 160 un neko nevareju atrast. Ta kvalitate kas man patik maksa pari 200-250. Ta ari nostaigaju ziemu iepriekseja meteli un nopirku guess uz atlaidem par biskinj lielakam naudinam bet tadu kadu gribeju, tagad ar nepacietibu gaidu ziemu :)

17.09.2013 11:59

Исправлено 17.09.2013 12:00

domāju, ka ir iespējams arī īstu un oriģinālu nopirkt par tādu naudu. Gan jau kāds privātais ir uzracis outlet veikaliņu ārpus mūsu platuma grādiem, kur šīs jakas tirgo krietni lētāk, iepērk un tad tirgo te.

Pat zinu, ka daudzu brendu lietas, kas te nopērkamas par nenormāli lielu naudu, var no UK dabūt salīdzinoši par kapeikām. Tik jāmāk atrast tie īstie veikali. un tas nav eBay...

17.09.2013 12:07

Kur šos mēteļus (Tevis minētos) var aplūkot?

17.09.2013 12:09

Man ir Moncler īstais mētelis, pirku NL, ir silts, bet ir jāvelk tomēr apakšā kādu džemperīti, ja ir sals ārā, un pat divus, ja ir -20 un vairāk. Nekas tur tāds nav super-puper izdomāts, vienkārši ir jāpiemkasā par zīmola vārdu un kvalitāti

17.09.2013 13:55

Es mekleju neta kur vinus var letak nopirkt tacu visur prieksa Kiina un visi ebay pilni ar preci no kinas. Es domaju drizak ka tie kas te tirgo tas jakas ir no kiinas pasutijusi pa 100$ un te tirgo pa 140,- nee nu visi grib nopelnit es jau neko nesaku bet man vienkarsi besi ka man megina ieskaidrot ka ta ir istaaa. Istas maksa sakot no 700eur vismaz majas lappa skatijos. 

A bet kur Riga varetu nopirkt tadu Park tipa meteli? Varbut es steidzos ar ziemas meteli bet gribu but gata ziemai pirms ta mani parsteigusi :)

moncler jakam un jeb kuram dunu jakam -cik vina butu darga ar laiku nak dunas ara .

bet protams no ziemas jakam moncler jakas ir viss stiligakas , labaki modeli ,tiesam siltas -saku pec pieredzes ! :)

17.09.2013 13:56

Mimi 

Paskaties ss.lv tur it Moncler tirgotajas. :)

17.09.2013 15:17

Meitenes Jus esat parliecinatas ka Jums ir istie Moncler dunu meteļi??? :)) Jauni viņi maksa sakot ar  700eur pats letakais un neviens pat lietotu par 100-150ls nekad nepardos ne šeit, ne arzemes :) es biju vairakos arzemes outletos un tadu cenu tur pat tuvu nav pat isam Moncler jaciņam :)

17.09.2013 15:28

> zemenes.skapis

tu nesteidzies, bet esi nokavējusi... es domāju, ka par labāku cenu varēji nopirkt pavasarī. Tagad ziemai tuvojoties, ja gribi tādu, tad jāpērk par pilnu cenu, neko labāku nedabūt. Bet tāpat nesaprotu - kam tik dārgu mēteli pirkt?

17.09.2013 16:10

> Julie

Tieši tā, priku par 550 Eur ar atlaidi Rotterdamā, bet varu teikt, ka skatoties uz citiem Latvijā feikiem, dažī ir OK, bet dažiem var redzēt ka Ķīnas lētais feiks, bet tie,kuri ir dārgāki feiki, izskatas tīri neko, gandrīz ka manējais, tomēr ja ņemt vērā ka stipri labs feiks neatšķiras no īstā mēteļa, rad var nopirkt feiku,tikai labu un dārgu, nevis par 70-90 Ls ( tā būs noteikti ķīna)

1 - 10 с 15