Aizkaitinosi- katru dienu dzesh & pievieno.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aizkaitinosi- katru dienu dzesh & pievieno..

Sveikas meitenes!

Mani kaa pirceju mazliet ir aizkaitinajushas dazas pardevejas, kas katru dienu dzesh un pievieno no jauna savus sludinajumus, lai tikai tie turetos mekletaja augsgala.

Ik dienas esmu pieradusi mekletaja ievadit brenda nosaukumu, piemeram, "Monton" un paskatities kadas jaunas drebites ir pardosana. Bet, aizvien biezak atduros pret vienam un tam pasam vecajam drebem / aksesuariem (kurus neviens jau vairak ka gadu nevelas pirkt).

Apskatijos pardeveju profila aktivitates, ka prece katru dienu ar neatlaidibu tiek dzesta un pievienota no jauna. Protams, viltiga & gudra pardeveja taktika, bet no pirceja puses- loti nepatikami, apnicigi un kaitinoshi Neizlēmīgs

Varbut administracija varetu ierobezhot vienu un to pasu precu dzesanas/ pievienosanas biezumu..?

23 Ответы

> Ilze

Ja pati butu paredeveja, tad daritu tiesi tapat (lai tikai nopardotu savu preci) Vēsais, bet kaa pircejai biezi sanacis ir palaist garam "istos" jaunumus (t.i.  tikko pievienotas jaunas mantas, jo tas del aktivajam atjauninatajam ir aizslidejushas lapas leja vai sliktakaja gadijuma uz otru lapu.

Zinu, ka Atverskapi neko isti nevar padarit, lai iepirksanas butu patikamaka shaja zina (viss atkarigs no pardeveja godpratibas), tapec vien naksies samierinaties un rupigak izskatit meklejumu rezultatus :)

Nu redzi pati esi neizpratnē par citām pārdevējām kas tā dara, bet ja pati būtu pārdevēja arī tā darītu.

Nekad tā neesmu darījusi,jo uzskatu,ka tā kura meklēs ''īsto" tāpat atradīs,neatkarīgi vai atrodas sākumā vai beigās..

BET pa lielam atbalstu tās,kuras tā dara,nekad tas nav traucējis atrast meklēto,ja cilvēks tā vēlas darīt,un viņa laiks to atļauj kapēc ne ? Un cik man zināms noteikumos šāds "aizliegums" arī nav atrunāts. Lai veicas! :))

Es ari pacelu, bet kur reizi menesi dazas lietas.  Katru dienu dzest un atjaunot jau manuprat skaitas spams,ne? 

21 - 23 с 23