Apavi šādā nekādā laikā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apavi šādā nekādā laikā

Sveikas!

Kādus apavus velcien šādā laikā - ne īsti rudenī, ne vairs vasarā? Vēl atvērtā tipa apavus, vai jau kādus rudenīgākus zābakus?... Šobrīd iztieku ar laiviņu tipa apaviem, bet šķiet, ka drīz jāpērk botiljoni vai puszābaki Nevainīgs

12 Ответы

Pati gan vēl slēgtajās laiviņās, ļoti negribās vēl kāpt zābakos :), bet sīkajai gan, šodien, iedevu uzvilkt plānos rudens zābakus.

Man ir tikai laiviņas un ziemas gumijnieki ar siltinato iekšu- baiga izvēle :D

Vispar man ir tukšums apavu plaukta :(

Visu laiku staigaju ar tamboretajiem,bet vakar pirmo reizi uzvilku rudens zabakus...

velku laiviņtipa kurpes, atvērtās nevelku, jo nu man salst kājas no rītiem ejot uz darbu un velku zeķubikses. Botiljonus ar doma sākt vilkt. Zābakus gan atstāšu vēlākam laikam, jo paspēs pa ziemu vēl apnikt.

Savukārt, man ir daudz 39. izmēra apavi, paskatieties vabūt kas patīk, cenas runājamas.Aci miedzošs 

Pagaidām laiviņas. 

Vēl valkāju kedas un īsos zābaciņUS,bet nu jau sāksies lietains un pavisam drēgns,tad vilkšu savus jātnieku tipa zabakus,sen gribēju tādus iegādāties,nopirku jau vasarā.:D

es arī pagaidām ar kedām,botām,kurpēm iztieku,bet jūtu ka drīz jau nāksies vilkt zābakus no skapja arā. Lapas jau pilns un šonedēļ sola stipru lietu Rīgā :( Viss Rudens klāt! Aci miedzošs

tamboretus vel valkaju, bet tad kad lietus velku krosenes )))

šorīt pirmo reizi uzvilku puszābakus

1 - 10 с 12