Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva

Sveiki. Kadas ir ceribas,ka Omniva izmaksaa kompensaaciju par nozaudeeto pacinu? Norakstiit zaudeejumos jeb tomeer ir veerts paciniities? Esmu seit nesen un taa pirmoreiz ir gadiijies...:(

25 Ответы

Man 3 pakas tika pazaudētas pa šiem gadiem,kamēr pastāv omniva,visas gala rezultātā atradās,ar vienas atrašanu cīnījos vairāk kā mēnesi,saņēmu atpakaļ,dabūju vēl samaksāt,lai paku izņemtu,ne atvainojās,ne kompensēja man 2x sūtīšanas izmaksas,drēbes bija tādas kā pusmitras,ziemas laikā tas bija.Aizsūtīju atkārtoti meitenei,samaksāju 3x par sūtīšanu,paveicās,ka bija zināma meitene.

Tāpēc es izvēlos Pasta Staciju.. Patīk serviss un kaut kā drošāk.

Mana paciņa arī ir nozaudēta.Zvanīju vairākas reizes ,bet man tikai solīja,ka pārzvanīs,bet nekā...Vairākas dienas zvanījos,beigās necēla klausuli un tad beidzot kāds pacēla tajā galā.Atsūtīja vēstuli ,ka pielikumā ir iesnieguma forma,bet nekāda pielikuma nebija,uzrakstīju atpakaļ,tad atvainojas un atsūtīja iesniegumu. Radās iespaids ka šajā kompānijā strādā ļoti nekompetenti cilvēki. Vairs nesūtīšu caur OMNIVA.

Mazliet ne pa tēmu, bet man Omniva paciņu nosūtīja uz nepareizo pilsētu un nācās dubultā maksāt par piegādi, jo, redz, par pārsūtīšanu uz pareizo pilsētu ir jau otrs pakalpojums, lai arī pati neko nebiju sajaukusi. Neesmu jau TĀDS topogrāfiskais idiots, kas sajauktu Jēkabpili ar Ventspili.. Tas tā - vispārējā attieksme - par Omnivas kļūdām jāmaksā klientam.

Patīk labāk pasta stacija, lai arī sūtīšana ilgāka, tomēr operatori vienmēr sasniedzami, ir serviss. Diemžēl, abas ne-tik-tālās pasta stacijas tika likvidētas un 10km uz tuvāko staciju mērot nav vēlmes :(

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Mazliet ne pa tēmu, bet man Omniva paciņu nosūtīja uz nepareizo pilsētu un nācās dubultā maksāt par piegādi, jo, redz, par pārsūtīšanu uz pareizo pilsētu ir jau otrs pakalpojums, lai arī pati neko nebiju sajaukusi. Neesmu jau TĀDS topogrāfiskais idiots, kas sajauktu Jēkabpili ar Ventspili.. Tas tā - vispārējā attieksme - par Omnivas kļūdām jāmaksā klientam.

Patīk labāk pasta stacija, lai arī sūtīšana ilgāka, tomēr operatori vienmēr sasniedzami, ir serviss. Diemžēl, abas ne-tik-tālās pasta stacijas tika likvidētas un 10km uz tuvāko staciju mērot nav vēlmes :(

Atgādina manu situāciju,kad sūtīju paciņu,bet automātam bija iemeties errors,noņēma naudu,neatvēra durvis,viss uzkārās ,principā varēju gaidīt ilgi,izstaigāju veikalus,aizgāju atpakaļ,nekas nebija mainījies un jau bija vēls,nevienu sazvanīt nevarēja. Protams,par to man naudu neviens nav atdevis atpakaļ pat pēc emaila rakstīšanas. 

Varu būt priecīga, kan visas paciņas nonākušas galā, bet vienreiz arī bija interesants gadījums ar sūtīšanu! Samaksāju, atvērās durtiņas , bet tur priekšā cita paciņa, kas nav izņemta! kad zvanīju, sariktēja tā ka atkal atvērās tās pašas durvis, bet nu tagad pārreģistrētas uz manu paciņu! Kad jautāju - kā cilvēks, kurš saņēmis sms ar kodiņu saņems paciņu, vai atvērsies durvis un ja atvērsies, kur garantija ka netiks paņemta mana paciņa- konkrētas atbildes nebija! Par laimi- paciņa nonāca galā!

Man līdz šim nav bijušas problēmas ar Omnivu, visas paciņas sasniegušas adresātus. Viņu pakalpojumus izmantoju visai bieži, jo atrodas ļoti tuvu mājām. Ceru, ka arī turpmāk nebūs problēmu. :)

ar Pasta Stacija ilgāka sūtīšana? Omniva piegādā jau tajā pašā dienā, nevis nākamajā? Pārsteigts

Man Omniva paciņu reizi uz nepareizo pakomātu aizveda, kaut arī čekā bija norādīts pavisam cits. Man nācās atvainoties pircējai, ka viņai pēc savas paciņas uz otru Rīgas galu jāskrien. 

> LAURA

ar Pasta Stacija ilgāka sūtīšana? Omniva piegādā jau tajā pašā dienā, nevis nākamajā? Pārsteigts

Nezinu, kādas mistiskas PS izmanto, bet man piegāde vienmēr ir 2-5 dienas. Omniva parasti jau nākamajā piegādā. Vairākkārt ir sanācis, ka vienlaicīgi izsūtu paciņas Omnivā un PS, pēc kāda laika meitene raksta "paldies, sūtījumu saņēmu" un tikai nākamajā vai aiznākamajā dienā pienāk sms no PS, ka paka piegādāta pakomātā.
Esmu ar visām 5 par PS, bet Omniva, vismaz manā pieredzē, IR ātrāka.

11 - 20 с 25