Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva

Sveiki. Kadas ir ceribas,ka Omniva izmaksaa kompensaaciju par nozaudeeto pacinu? Norakstiit zaudeejumos jeb tomeer ir veerts paciniities? Esmu seit nesen un taa pirmoreiz ir gadiijies...:(

25 Ответы

Piekritīšu, ka omnivā sūtīšana ātrāka. Nesen man meitene sūtīja caur PS. Kamēr atnāca no viņiem sms paspēju jau aizmirst, ka vispār gaidu sūtījumu.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> LAURA

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Mazliet ne pa tēmu, bet man Omniva paciņu nosūtīja uz nepareizo pilsētu un nācās dubultā maksāt par piegādi, jo, redz, par pārsūtīšanu uz pareizo pilsētu ir jau otrs pakalpojums, lai arī pati neko nebiju sajaukusi. Neesmu jau TĀDS topogrāfiskais idiots, kas sajauktu Jēkabpili ar Ventspili.. Tas tā - vispārējā attieksme - par Omnivas kļūdām jāmaksā klientam.

Patīk labāk pasta stacija, lai arī sūtīšana ilgāka, tomēr operatori vienmēr sasniedzami, ir serviss. Diemžēl, abas ne-tik-tālās pasta stacijas tika likvidētas un 10km uz tuvāko staciju mērot nav vēlmes :(

ar Pasta Stacija ilgāka sūtīšana? Omniva piegādā jau tajā pašā dienā, nevis nākamajā? Pārsteigts

Nezinu, kādas mistiskas PS izmanto, bet man piegāde vienmēr ir 2-5 dienas. Omniva parasti jau nākamajā piegādā. Vairākkārt ir sanācis, ka vienlaicīgi izsūtu paciņas Omnivā un PS, pēc kāda laika meitene raksta "paldies, sūtījumu saņēmu" un tikai nākamajā vai aiznākamajā dienā pienāk sms no PS, ka paka piegādāta pakomātā.
Esmu ar visām 5 par PS, bet Omniva, vismaz manā pieredzē, IR ātrāka.

piegādā nākamajā dienā, ja paspēj ielikt paciņu līdz kurjers ir ieradies un aiznākamajā dienā, ja pēc tam, kad kurjers jau ir ieradies. Vismaz tā visas pēdējās reizes ir bijis man, man šķita, ka tā visiem. 5 dienas vispār šķiet superilgi.

Omnivas mājaslapā var apskatīt,cikos ņem ārā s'utījumus,cikos ievieto saņēmējam,ir 2 laiki uzrādīti,manā pilsētā viss rit pēc pulsteņa.Ir pat bieži bijuši gadījumi,ka pastaigas pēc aizeju vēlāk vakarā ielikt paciņu,vienalga kurjers kaut kādā veidā viņu izņem,jo no rītiem pārbaudot čeku,jau uzrāda,ka pa nakti ir šķirošanā un nākamajā rīta jau klientam sms.

Ja raksta iesniegumus Omnivai, un ir pamatoti, tad kaut ko var panākt. Ir man kompensējuši divu sūtījumu izmaksas un vēl iedevuši bezmaksas kodu dāvanā. Protams ka sanāk klapata, bet nevar viņi vienkārši neatbildēt uz iesniegumiem. 

ir biezi kad omniva nenem karti, tad neveras durvis. Biezi necel klausui, ar pasta staciju problemu nebija, reiz neveras durvis, sazvaniju tur jauka meitene un tai pat  mirkli visu atrisinaja. Un pacina pietiekami atri, vienmer otra gala pacina ir tada pati ka ieliktu, esmu apmierinata!!!

21 - 25 с 25