Māla maska - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Māla maska

Sveikas, meitenes ! :) Vēlējos uzzināt Jūsu domas par māla maskām:) Vai kāda ir tās lietojusi, un vai ir kāds efekts, kādas tieši mālas maskas izmantojāt :) Pati šodien iegā'dajos dzeltenā māla masku, sejas āda jūtas super :) Paldies par padalīšanos pieredzē :) 

18 Ответы

Sveika! :) 

Man ir mala maska, sen neesmu lietojusi maskas sejai. bet ir laba. padara seju mikstaku, tikai neattira manuprat. 

superigas maskas ipsi zila

> Zaķītis Baltais

superigas maskas ipsi zila

Kāds efekts bija pēc lietošanas?:) 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Sveika! :) 

Man ir mala maska, sen neesmu lietojusi maskas sejai. bet ir laba. padara seju mikstaku, tikai neattira manuprat. 

Sveika, paldies par piedāvājumu, bet šoreiz vienkārši gribu uzzināt citu meiteņu pieredzi ar šīm maskām :) 

Man patīk zilā māla maska sejai, un ķermenim izvēlos melno mālu.

> Snowfox

Oo, cik bieži lieto masku?:) Un vai apmierina rezultāti?:) 

Es agrak lietoju zila mala maskas. Loti labi palidz pret pinnem, ja lieto regulari, ka noradits uz pacinas. Esmu lietojusi ari balta un melna mala maskas, bet vislabakais rezultats bija tiesi no zila mala. Kura maska palidzes Tev, tas atkarigs no Tava adas tipa :) 

> n.santa

Es agrak lietoju zila mala maskas. Loti labi palidz pret pinnem, ja lieto regulari, ka noradits uz pacinas. Esmu lietojusi ari balta un melna mala maskas, bet vislabakais rezultats bija tiesi no zila mala. Kura maska palidzes Tev, tas atkarigs no Tava adas tipa :) 

Paldies, redzu, ka vairākumam meiteņu patīk tieši zilā māla maska :) 

> Ite

> Snowfox

Jā! Paliek gluda āda, liekas, ka viņa pat ārstējošu efektu dod!

> Snowfox

> Ite

> Snowfox

Jā! Paliek gluda āda, liekas, ka viņa pat ārstējošu efektu dod!

Par zilo masku ir daudz labu atsauksmju, bet vēlētos zināt, kura visslabāk tiek galā ar porām :) 

1 - 10 с 18