Krapnieki - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Krapnieki

Tikko uzgaju jaunu majas lapu, kur likt krapnieku vardinus utt. 

Varbut noder vairak neka,kad skapi pat neatjauno jauno sarakstu... :) 

http://www.krapnieki.org/

9 Ответы

Taa nevar teikt, ka neatjauno sarakstu atverskapi.lv, vēl vakar aizrakstīju administraacijai un pievienoja kraapnieci. ;)

> Artas skapis

Taa nevar teikt, ka neatjauno sarakstu atverskapi.lv, vēl vakar aizrakstīju administraacijai un pievienoja kraapnieci. ;)

nu ja, bet salidzinosi reti, seit automatiski pievienojas , cik sapratu. :) 

Ne visi tur ir krāpnieki, citi vienkārši tur izliek sakrājušos žulti. Pamanīju sarakstā vienu savu pasniedzēju - nu nav viņa krāpniece, nevienam naudu nav izspiedusi.

Tā kā tādā sarakstā var salikt visus, kas nepatīk - pamatoti vai nē. Neviens nekontrolē to.

Es tikai varu piebilst ,ka  te ar  nav visas saraksta ieliktas ,daudzas,lai zinatu un atrastu ir japarlasa visas 177 iekrajusas diskusijas lapas.

++ @mujerperfecta

> IngunaS

Ne visi tur ir krāpnieki, citi vienkārši tur izliek sakrājušos žulti. Pamanīju sarakstā vienu savu pasniedzēju - nu nav viņa krāpniece, nevienam naudu nav izspiedusi.

Tā kā tādā sarakstā var salikt visus, kas nepatīk - pamatoti vai nē. Neviens nekontrolē to.

Tieši tā..

pieminētajā lapā atrodas arī vīrieši,un izskatās tikai tādēļ,ka kādu sievieti nepietiekami apmierināja :D nu tas gan nav adekvāti,likt krāpnieku sarakstā dēl salauztas sirds! tad jau pus pasaule ir krāpnieki! :D 

tā lapa pagaidām ir galīgi garām..tik maz personu nopublicēts un tad pat vēl dažas ir uz jautājumzīmes,vai maz vajadzēja but tāda saraksta!

> mazais

> IngunaS

Tieši tā..

pieminētajā lapā atrodas arī vīrieši,un izskatās tikai tādēļ,ka kādu sievieti nepietiekami apmierināja :D nu tas gan nav adekvāti,likt krāpnieku sarakstā dēl salauztas sirds! tad jau pus pasaule ir krāpnieki! :D 

tā lapa pagaidām ir galīgi garām..tik maz personu nopublicēts un tad pat vēl dažas ir uz jautājumzīmes,vai maz vajadzēja but tāda saraksta!

Izlasi, ko rakstiju, lapa ir tikai nesen paradijusies ;) 

ļoti nekorekti, ja liek kādu sarakstā bez tiešiem pierādījumiem, uz pamata "kāda tante teica", kaut kas man nepatika u.tml. Lai kāda vārdu iekļautu tāda veida sarakstā jābūt pierādītam krāpniecības, negodīgas rīcības faktam, pretējā gadījumā tas saucas - apmelošana. Padomājiet katrs pie sevis, kā Jūs justos, ka ieraudzītu savu vārdu kādā sarakstā, zinot, ka esat tur nokļuvuši tāpēc, ka kādam kaut kas nav paticis, un Jums vienkārši grib ieriebt. Tas Jūs sagaidi lieli skaidrošanās darbi, lai pierādītu, ka neesat pelnījuši būt tādā sarakstā (līdzīgi kā esmu šeit lasījusi bieži par nepamatotām negatīvām atsauksmēm). 

tikko ieskatījos mājas lapā un pirmais ko ieraugu - vārdu neminu, nav svarīgi " Ludzu visam meitene uzmanities no si krapnieka. Kaut gan vins bus jauks pret jums. Bet taja pasha laika nemaz ne. Izmantos jus kaa izsklaidi. Pati to esmu piedzivojusi. Negribu lai kaada vel sajustu tadas pasas sapes ka es. Uz saviem berniem vinam ir vienalga visu laiku dzerstas apkart."

Kas tas par murgu? :D Puisis pameta, un tāpēc visai LV jālasa, ka krāpnieks. Bull shit. 

1 - 9 с 9