Piedavaju bez maksas izbalināt zobus - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Piedavaju bez maksas izbalināt zobus

Sveikas. 

Sakarā ar zobu balināšanas klīnikas bankrotu, palikušas ļoti daudz lietas pāri, t.sk. zobu balināšanas iekārta ar aptuveni 80 iepakojumiem (katrs 3 reizēm) zobu balinātājiem, ko lieto ar lampu. Tāpēc piedāvāju bez maksas izbalināt zobus, pie sevis, lai iepakojumi neaiziet vējā. Klīnikā to darīja 15min kā ieteica firma, no kā viss tika sūtīts. Bet es piedāvāju līdz 8 min to darīt, lai nesabojātu zobus. Un ne dāmām, kurām jūtīgi zobi. Pēc apraksta zobi paliek baltāki no 2-9 toņiem.

Mana pieredze....... Esmu balinajusi 4x. 2x pa 8 min un viss ok, vienreiz pa 10 min un bik pa traku bija - uz vienu dienu palika jūtīgi. Vienreiz pa 15min un nevareju nedelu ne paest normali, ne izmazgāt zobus. Bet uz iepakojuma rakstīts, ka drīkst balināt 8-10min. Draugs atkal divreiz balinaja uz 15 min un viss ok. Mamma uz 7 min un bij pa traku, bet vinai jutigi zobi.

Protams, uz pašu atbildību. Jo vnk piedāvāju, mazums kādai vēlme. Žēl vnk mest ārā.

P.s. neesmu zobārsts, nepārmetiet par piedāvājumu. Piedāvāju tāpēc, ka varbut kādai vēlme, jo paši neizmantosim tik daudz, jo:

• Iepakojums paredzets 3 reizēm, ko jāizmanto menesa laikā
  • Pēc tam profilakses pēc jāatkārto ik pa 3 mēnešiem
  • Der.term.beidzas pēc 8 mēnešiem.

Citi nosacījumi.... pirms balināšanas jāpaēd, jo pēc balināšanas 4h nevarēs ēst, dzert neko (izņemot ūdeni un sulas bez citrusa) un smēķēt.

Atrodos Ziepniekkalnā.

P.s. Tā kā daudzas meitenes man raksta privāti, tad sapratu, ka radušies pārpratumi. Tāpēc, vēlos informēt, ja tas ko pārdodu savā skapī zobu balināšanai, nav tas pats, ko piedāvāju šeit. Vēstulēs nosūtīšu privāti vecu uzņēmuma reklāmu ar aprakstu, kas nav izdzēst no kuponu saitiem, kā papildus info par šo.

18 Ответы

> zaiza

bildi ar peec rezultaatu studijaa Vēsais

Nesanāks jo jau sen izmantoju un neko nebiju nofočējusi. Bet esmu ar kaitīgiem ieradusiem, tpc man maz kas izbalinājās.

> Logos

Rezultāts ir jau no vienas reizes vai jāiet kaut kā kursa veidā?

Pēc būtības viens iepakojums, ko lieto ar lampu, paredzēts 3 reizēm. Pēc tam profilaksei jāiet ik pa 3 mēnešiem, ja vēlme.

Es velos :)

Es vēlētos 

> luize

Es vēlētos 

Rakstiet vestuli. Drosi var nakt sodien. Rit nevaru. Pec tam vēl nezinu.

Atkal man ir brīvāks, tāpēc varam nākt ciemos no rītdienas. Svētdien ne.

Исправлено 04.09.2015 21:08

kur var iegadaties sadus lidzeklus

Kad varētu ?

11 - 18 с 18