omniwa Deglavas iela - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniwa Deglavas iela

Sveiki. Varbūt kāda nesen ir kaut ko sūtījusi šajā pakomātā? Gribēju jautāt - vai tas tur vēl atrodas?? Jo kaut kad pirms 3 mēnešiem tas bija mistiski pazudis. Deglavas Rimi 110. 

8 Ответы

Kā mistiski? Viss lielais pakomāts vienā dienā vnk nav? :D 

varbutas vinu vienkarsi parlika uz lielaku vai jaunaku pakomatu. paskatiesm-lapa adresu saraksta vai vel ir, ja nebus tur, tad nav vairs.

Tagad vins ir pie Deglava maksimas :)

> loti_labas_lietinas

Jaa, man arii tas bija parsteigums. :D Tieši tajaa laikaa vakara gaaju, un nebija :D Esmu apslimusi taapēc negribas aiziet par velti. :(

Evucis - super! Paldies par informaaciju!!! :)

> mjau

> loti_labas_lietinas

Jaa, man arii tas bija parsteigums. :D Tieši tajaa laikaa vakara gaaju, un nebija :D Esmu apslimusi taapēc negribas aiziet par velti. :(

Evucis - super! Paldies par informaaciju!!! :)

Ahaha.. iedomājies, kāds pa nakti nozadzis pakomātu, aizvedis ar visām pakām :D :D 

Takš Deglava ielas Rimi pats par sevi arī vairs nav - tur notiek kāds globālais remonts, pati ēka knapi ne līdz pamatiem bija nojaukta un sākta no jauna. Bet ko tur baidīties no pārsteiguma, nesaprotu - vai pakomāts vēl darbojas, vienmēr var pārliecināties Omniva mājas lapā, neesošie pakomāti ātri vien no darbojošos saraksta tiek izņemti, nav ko minēt un zīlēt.

būtu tad vismaz uzlikuši uzrakstu, ka nebūs vairs. (Ja tā tiešām nebija)

Tas pakomats ka jau te mineja ir pie Deglava Maximas tagad, blakus Can Can àra ieejai . un adrese tagad skaitas G. Astras iela. Pie ta Rimi vins nav jau labu laiku, parvacas jau laiku pirns ekas rekonstrukcijas. 

1 - 8 с 8