Dormeo segas. Atsauksmes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dormeo segas. Atsauksmes?

Sveikas! Vai kādai ir Dormeo Aloe Vera dubultā sega? Labprāt palasītu atsauksmes. Jau iepriekš Paldies! :)

8 Ответы

Man vispār patīk Dormeo segas. Tiešām siltas,pat ļoti. Pildījums ar laiku nesakrīt pa stūriem. Vieglas ļoti :). Iesaku.

http://www.dormeo.lv/segas/aloe_vera_4sezonu_sega.html

Izskatas,ka sega tiešam ļoti laba,jo izpardota ))))

Dormeo produkciju lietojam jau daudzus gadus, esam ļoti apmierināti. Mums ir gan dormeo matracis, gan sega ar spilveniem, gan bērnam sega. Segas ir vieglas, tajās nesvīst, viegli kopjamas. Iesaku - nenožēlosi!

Sveika.

Pati pasutiju pec akcijas dubulto Aloe vera komplektu, lietojam  segas atseviski, jo ir diezgan siltas. Sis nav musu pirmais komplekts no Dormeo produkcijas, iesaku nopirkt ari matraci. Spilveni no Dormeo man nepatik, ieksa kads divains pildijums.

Man nepatik. Pat loti nepatik

Segas ļoti patīk , bet spilveni ne. 

> delicious 86

Man nepatik. Pat loti nepatik

Kas tad tieši nepatīk? Cena?

Jā, es nopirku Jysk segu un spilvenu pēc gada dalās pa gabaliem. Jo audums tik plāns, ka irst ārā pa diegiem.

Par svišanu gan nepiekritu,man ir dubulta sega,pirku ar noluku ka kad bus vasara nemsu nost otru segu un bus ok,bet par siltu vasara,neelpo un svist,pa ziemu super,man ir cita dormeo sega.Spilveni man nepatik,deva davana zmantoju ka dekorativus spilvenus.Nopirku jyska forsu spilvenu,patik ļoti:)

1 - 8 с 8