Pārdevēja Karolina - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja Karolina

Sveiki meitenes!

esmu nonākusi nepatīkamā situācija ar vienu ''skapī'' aktīvu pārdevēju.

Gribēju pajautāt varbūt kādai meitenei šeit arī ir bijusi līdzīga situācija,lai gan skatijos ka viņai gandrīz visas ir tikai pozitīvas atsauksmes.

Noskatiju viņas skapī clip in matus.Vienojāmies pa cenu,naudu viņai pārskaitiju.Sarunājām ka sūtis ar pakomātu.Pagāja vairākas dienas ,sāku interesēties kad viņa izsūtijusi .Noskaidroju datumu un gaidiju,kad beidzot saņemšu savu sūtijumu.Pagāja nedēļa un sūtijuma nav.Sāku interesēties pasta stacija,izrādās -tanī datuma uz manu tel.nr. no tādas pasta stacijas nav izsūtīta paciņa.Interesējos pie nosūtitājas,viņa apgalvo ka nosūtijusi paciņu.Iet laiks,bet nekas nenotiek...Jautāju pārdevējai vai viņa ir sazinājusies ar pakolpojuma nodrošinātājiem.Atbildēja ka esot un paciņa esot pazudusi.Teicu lai raksta iesniegumu ,par nozaudētu paciņu.Iet laiks ,pa laikam apjautājos vai ir kāda atbilde-atbildēja ka neesot vēl.Jau bij pagājis mēnesis,pajautāju vai ir atbilde-jā,esot-atdošot viņai naudu paciņas vērtība,ko viņa pārskaitīšot man.Labi,gaidu....gaidu...,nekas nenotiek.Pa laikam apjautājos,kad saņemšu savu naudu.Pakalpojuma nodrošinātājs neesot vēl naudu pārskaitijis.Šāda apjautāšanās notiek nu jau pāris mēnešus.Uz doto brīdi ,teica ka man naudu esot izskaitijusi.Teicu ka neeesmu saņēmusi,solija atsūtīt kvīti.Tā neesmu ne naudu redzējusi,ne arī to kvīti.Manas vēstules ignorē-neizlasa.Esmu nolēmusi griezties policijā un rakstīt iesniegumu par krāpniecību.

Varbūt kādai ir līdzīgs gadijums un kā esat rīkojušās?

36 Ответы

Es vienreiz ari no sis pasas meitenes itka nu lietotu bet ok stavokli pa 15 eiro somu - kaut teica ka jabrauc uz Gulbeni vai Madonu nosutit. Atnaca nu drausmas,es pat savai sicenei nedotu ar tadu nekur iet :D Pirku no cita profila. Nu no kludam macos,loti reti ko perku vairs ar sutisanu - jo nu kaa es kautko tadu vareju nopirkt :D 

> saldais RupucīC :))

Man bij gluži līdzīga situācija ar pārdevēju Karolina..... Ieskaitiju naudiņu par matu čirkotāju, gaidiju paciņu, bet nenāk un nenāk.... Kad sāku sāku interesēties, viņa laipni atbildēja, ka pati visu nokārtošot. Un gāja diena pēc dienas, laiks vilkās.... Gribēju pati tikt galā, zvanīju Omnivai. aViniem vajagot sūtītāja nr. Jautāju Karolinai mobilo tel- viņa nedeva... , jautāju izsūtišanas datumu, paciņas nr... neko nevarēja pateikt, un čeku ar nr, darījuma apliecinājumu arī esot ''aizmirsusi'' paņemt.... Nu nez, kāda bij patiesība.... Bet saņemto naudiņu man arī nevarēja uzreiz atdot. Esot jau iztērējusies.... Viss tas pasākums vilkās šķiet mēnesi... un tad noteiktajā datumā arī man piedāvāja ieskaitīt pusi tik no summas, vairāk neesot, otru pusi pēc kaut kādām dienām, vai varot vēl pagaidīt uttt. 

Ari nedeva ne nr,neko. Un pers kodu ar baigi slepa. Kas lika domat ka drizak kads kurs nav sasniedzis 18. Mamma atverusi kontu un ta nu bizness iet no rokas. 

Cik, atceros, tad šai Karolinai tiešām nav 18, nē, varbūt jau tgd ir, bet kādu laiku atpakaļ, ja atmiņa neviļ, lasīju, kur pati rakstīja, ka nav pilngadīga. 

Montai (profils Karolina), manupraat, nebija vēl 18, bet šeit daudzaam nav, un nekas, tirgo labas preces. Kad pati reģistrējos, man nebija pilngadība vēl, esmu kaadu apkraapusi? Droši piesakieties! Tas nav noteicošais, jo pusaudzes tirgojas un pērk un viss kaartībaa, bet pieaugušaas taapat var apkraapt, es uz vecumu šeit neskatos. 

kapēc tik vēlu attopaties, uzreiz jāraksta,lai citas neiegrābjas. žēl protams,jo viņa joprojām forumos piedāvājas(preces)

Исправлено 09.09.2015 15:06

Ne jau vecumā ir problēma,bet attieksmē!

Mans Facebooks saka,ka Montai šodien ir dzimšanas diena,daudz laimes! :)

31 - 36 с 36