zobu sāpes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

zobu sāpes

Sveikas,varbūt kāda no Jums var ieteikt efektīvu veidu ka remdēt zobu sāpes?Protams izņemot zobārstu...

30 Ответы

Ir tādas zāles Menovazīns.Ar vates kociņu samērcētu tajās uzliec uz sāpošā zoba.Palīdzēs noņemt sāpes noteikti.

nekad nav bijis ta ka ar saposu zobu kads zobarsts butu kadu nelaimigo atstajis aiz kabineta durvim,,,,,,vismaz man ta nav bijis,parsvara arsti ir labi , ir tikai slikta uztvere un slikti zobi, paprasi anesteziju un nekas nesapes , sataisis ka nieku, esmu gajusi pat pie stomotologijas praktikantiem instituta un smuki sataisa i letak uz pusi, ta ka vajag sanemt sevi uh kulaka un doties rit pie doka,un ja tev ir idealais zobuarsts tad idealais prom nedzis,,,,

Piekriitu Snowfox,parakstos zem katra vaarda!:),jo arii man bija stipri liidziigi,un dakteri ...nu ko tur lai saka-vienreiz aizgaaju pie citas,un aiztaisiija ciet liidz galam neiztiiriitu cauruminu.Rezultaataa zaudeeju zobu.:(.Gribeejaas,kaa leetaak.sanaaca...nu...pasas saprotat...Bet no tautas liidzekliem veel var speki,tikai nesaaliitu uz zoba paturreet,esmu dzirdeejusi,ka cigaretei izbirdina tabaku,ietin marliitee,un tad kaa teejas maisinu-siltu,bet ne vaarosu,liek pie smaganinas-tipa kaa teejas maisinu.Bucin,turies...:)

Es Jums visām varu ieteikt legāli vai nelegāli dabūt analgīnu (špricējamo vai tabletes) lai stāv aptieciņā, baigais palīgs tādos gadījumos.. stipras, bet.. nu ļoti lielu! Nevainīgs Autorei- novēlu lai zobu sāpes rimstas un gaidīšana nav tik mokoša! 

Ibumetins

Ja ir iespēja dabūt recepti no ģimenes ārsta vai sarunāt aptiekā, ka vēlāk atnesīsi to, tad 100% rekomendēju KETANOV tabletes. Darbojas gan kā pretsāpju un minimāli pretiekaisuma līdzeklis. Kad man izrāva gudrības zobu, tad ārsts izrakstīja, jo dikti ilgi dzija un nežēlīgi sāpēja. Ne ibumetin, ne Nimesil un t.t. nepalīdzēja, bet šīs ideāli noņēma sāpes. ;)

> Artas skapis

Ja ir iespēja dabūt recepti no ģimenes ārsta vai sarunāt aptiekā, ka vēlāk atnesīsi to, tad 100% rekomendēju KETANOV tabletes. Darbojas gan kā pretsāpju un minimāli pretiekaisuma līdzeklis. Kad man izrāva gudrības zobu, tad ārsts izrakstīja, jo dikti ilgi dzija un nežēlīgi sāpēja. Ne ibumetin, ne Nimesil un t.t. nepalīdzēja, bet šīs ideāli noņēma sāpes. ;)

Pievienojos. Ketanov vai Tramadol loti labi palidz pret sapem. Parasti lieto pec operacijam, lai nesapetu un neiekaistu.

Ibumetiinu un Ibuprofeenu tikai AARKAARTAS gadiijumos! Es biju pasaakusi reizi meenesii,pie pie "sieviesu dienu"saapeem lietot,jo loti muguru lauz un kaajju aizmugures velk,nu-ne pa jokam:(,peec pusgada,man gim. aarste,kad sito pastaasttiju pajautaajaa,vai es savu sirdi esmu loterejaa vinneejusi? Izraadaas,kae sitie ibu-ribu ilgstosi  vai regulaari lietojot sasaurina asinsvadu sieninas,kas,savukaart noved pie sirsninas skaabekla bada,ne uzreiz,protams,bet...Farmaacija vispaar esot 2-rais lielaakais bizness peec narkobiznesa,3-sajaaa un 4-tajaa vietaa uz puseem esot ierocu un prostituucijas kopaa ar pedofiliju bizness!!!Ja sito statistiku paklausaas gribas savus beernelus atpakal puncii iebaazt,vai nu mukt prom uz Sibiirijas taigu.Tur vismaz briesmiigaakais ienaidnieks ir laacis tikai...un tas pats Sarkanajaa Graamataa ieraksttits:)

Es tados brižos lietoju ketanov ! ja ir caurums tad lieku spirta vatiti tieshi cauruma 

panem saali un melos maltos piparus, abus vienaadaas proporcijaas saliec traucinaa un mazlietin uudeni, taa lai sanaak taada kaa putrinna.peectam apsmeeree to masu ap zobu uz smaganu. man piemeeram loti paliidzeeja!vai arii ja ir caurums, ieliec caurumaa krustnaglinnu , efekts uzreiz nebuus bet zobaa vinaa taakaa miiksta paliek un garsa mutee vienigii taada ruugta buus!

21 - 30 с 30